Willem 't Hartstraat 211756 TE 't Zand't Zand-Noordoost
€ 399,000 k.k.
- 103 m²living area
- 110 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Deze instapklare tussenwoning biedt een ideale combinatie van ruimte, comfort en energiezuinig wonen op een aantrekkelijke locatie. Op de begane grond vind je een lichte en sfeervolle woonkamer met veel leefruimte, mede dankzij de royale uitbouw aan de achterzijde. De moderne keuken is stijlvol en van alle gemakken voorzien. Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een luxe badkamer. De tweede verdieping biedt naast voldoende bergruimte een volwaardige derde slaapkamer, ideaal als slaap-, werk- of hobbyruimte. Ook buiten is het volop genieten. De verzorgde en onderhoudsvriendelijke achtertuin ligt op het zuidoosten, waardoor je vrijwel de hele dag kunt profiteren van de zon. Het woonhuis is gebouwd in 2012, is goed onderhouden en dankzij de volledige isolatie en het energielabel A energiezuinig in gebruik. De locatie is uitstekend, in het dorpscentrum met winkels, scholen en sportvoorzieningen op korte afstand. Daarnaast staat ’t Zand bekend om zijn actieve verenigingsleven. Voor uitgebreidere voorzieningen zijn Schagen en Anna Paulowna binnen korte tijd bereikbaar, terwijl strand, zee en duinen zich op slechts enkele kilometers afstand bevinden.
Bouwjaar: ca. 2012, perceeloppervlakte ca. 110 m², gebruiksoppervlakte wonen ca. 103 m², externe bergruimte ca. 8 m² en inhoud ca. 367 m³.
Indeling:
Via de entree kom je binnen in de hal met tegelvloer, meterkast (8 groepen en 2x aardlekschakelaar), trapopgang naar de eerste verdieping en een moderne toiletruimte met wandcloset en fonteintje. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de open keuken, uitgevoerd in een praktische hoekopstelling met een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser (2023), een Grohe-kraan met bruiswaterfunctie en een stijlvol hardstenen werkblad. In een strak weggewerkte kastenwand zijn bovendien de vriezer (2025), oven en het koffiezetapparaat geïntegreerd. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd, waardoor een ruime en lichte woonkamer is ontstaan. Dankzij de openslaande deuren loopt de leefruimte naadloos over in de achtertuin. De woonkamer is modern afgewerkt met een PVC-vloer, strak gestuukte wanden en plafonds, stijlvolle Amsterdamse plinten en inbouwspots. Daarnaast is er een praktische trapkast met extra koelkast. Voor extra comfort is de gehele begane grond voorzien van aangename vloerverwarming.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop bereik je twee comfortabele slaapkamers en de badkamer. De ruime hoofdslaapkamer ligt aan de rustige achterzijde van het huis en heeft een grote vaste kastenwand en laminaatvloer. Ook de tweede slaapkamer biedt voldoende ruimte en is netjes afgewerkt met een laminaatvloer. De luxe badkamer is volledig betegeld en ingericht met een inloopdouche, een tweede toilet, een wastafelmeubel en aangename vloerverwarming.
Tweede verdieping:
Via de vaste trap kom je op de tweede verdieping. Op de voorzolder vind je de aansluitingen voor de wasmachine, de CV-installatie (Intergas HR-combiketel, 2012), de mechanische ventilatie-unit en praktische bergruimte. Daarnaast is op deze verdieping een volwaardige derde slaapkamer gerealiseerd met een Velux dakraam en laminaatvloer.
Tuin:
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met bestrating en beschikt over een praktische berging met elektra en een achterom. Door de ligging op het zuidoosten kun je hier volop van de zon genieten. Parkeren kan eenvoudig op de openbare parkeerplaatsen direct voor de woning.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 399,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,874
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2012
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 110 m²
- Volume in cubic meters
- 367 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2012)
Cadastral data
- ZIJPE A 3314
- Cadastral map
- Area
- 110 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 40 m² (8.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
741x
Viewed
9x
Saved
31-7-2026
On Funda
Neighborhood

't Zand-Noordoost
't Zand- Residents
- 1,435
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,406
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




