Sold
Tulpstraat 174001 EA TielBurgemeesterswijk
€ 289,000 k.k.
- 69 m²living area
- 137 m²plot size
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- April 2, 2026
- Date of sale
- April 21, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Sommige huizen hebben het gewoon. Dat gevoel dat je binnenstapt en denkt: ja, dit klopt. Deze charmante twee-onder-één-kapwoning in de geliefde Bloemenbuurt van Tiel is er zo één. Een plek waar karakter en sfeer samenkomen met een frisse, eigentijdse twist.
De eerste indruk? Die is meteen raak. De jaren ’30 gevel met zijn fraaie metselverband en de originele voordeur geven precies de uitstraling waar je op hoopt. Authentiek, warm en met een verhaal. En dat gevoel zet zich binnen moeiteloos voort. Hier zijn de originele details niet verstopt, maar juist omarmd. Paneeldeuren, balken en glas-in-lood zorgen voor een rijke basis, terwijl de lichte kleuren en Scandinavische invloeden het geheel een moderne, frisse uitstraling geven.
De indeling is zoals je het graag ziet bij dit type woning: logisch, sfeervol en prettig leefbaar. De woonkamer voelt als het hart van het huis, met openslaande deuren naar de diepe achtertuin die binnen en buiten op een natuurlijke manier met elkaar verbinden. De keuken aan de achterzijde heeft een uitgesproken vintage stijl die verrassend goed past bij het karakter van de woning. Het is zo’n ruimte waar functionaliteit en sfeer hand in hand gaan. Aangrenzend vind je de praktische bijkeuken, met het toilet, ideaal uit het zicht maar precies op de juiste plek.
De tuin is een verlengstuk van het huis. Diep, groen en met genoeg plek om altijd een fijn plekje te vinden, of je nu in de zon wilt zitten of juist de schaduw opzoekt. Achterin staat een berging voor alles wat je kwijt wilt en via de zijkant van de woning is er een handige achterom.
Boven gaat de fijne sfeer gewoon door. Twee slaapkamers en een badkamer met tweede toilet maken de verdieping compleet. De overloop verrast met een mooie nokhoogte, wat zorgt voor extra ruimte en karakter. En dan is er ook nog een vliering voor de spullen die je niet dagelijks nodig hebt.
Wat deze woning extra bijzonder maakt, is het hoge afwerkingsniveau. Alles klopt, alles voelt doordacht en met zorg gedaan. Dit is zo’n huis waar je eigenlijk alleen nog maar je spullen hoeft neer te zetten en kunt beginnen met genieten.
Tip: bekijk ook onze video. In deze video krijg je de kans om nog meer informatie en indrukken op te doen over deze mooie woning. Jochem (onze makelaar) zal je door de ruimtes leiden en belangrijke kenmerken en details benadrukken. Het is de perfecte manier om een nog beter beeld te krijgen van wat dit unieke object jou te bieden heeft.
Samenvattend:
- sfeervolle twee-onder-één-kapwoning
- uitstraling en karakter
- jaren 30
- diepe achtertuin
- berging
- achterom
- gezellige woonkamer
- openslaande deuren
- vintage keuken
- bijkeuken
- 2 slaapkamers
- moderne badkamer
- nabij voorzieningen
- op loopafstand van de binnenstad
Een huis met karakter, sfeer en een eigen verhaal. En misschien straks wel jouw nieuwe thuis!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 289,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,188
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1939
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 69 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 137 m²
- Volume in cubic meters
- 279 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE 28/24 CW 4 (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- TIEL D 3814
- Cadastral map
- Area
- 137 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 80 m² (16.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
7,680x
Viewed
186x
Saved
2-4-2026
On Funda
Neighborhood

Burgemeesterswijk
Tiel- Residents
- 1,460
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²
- € 3,654
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




