Karakteristiek, sfeervol én verrassend ruim wonen nabij het centrum van Tilburg
Op een leuke en centrale locatie in Tilburg ligt deze karakteristieke en gemoderniseerde tussenwoning met een sfeervolle woonkamer, gezellige woonkeuken, drie kamers op de eerste verdieping, een verrassend ruime tweede verdieping, een dakterras én een fijne stadstuin. Een huis met karakter, maar tegelijkertijd aangepast aan het wooncomfort van nu.
De Sumatrastraat ligt op korte afstand van het bruisende centrum van Tilburg, terwijl ook de Ringbaan Oost en de uitvalswegen richting Breda, Eindhoven en ’s-Hertogenbosch snel bereikbaar zijn. Een ideale combinatie van stads wonen en een goede bereikbaarheid.
Begane grond
Via de fraaie, karakteristieke voordeur komt u binnen in de sfeervolle entreehal met hoog plafond en lambrisering. Hier bevinden zich de trapopgang, een praktische trapkast en een net toilet met hangcloset. Vanuit de hal is tevens de ruime kelder bereikbaar. De trap naar de kelder is vernieuwd en de ruimte biedt volop mogelijkheden voor opslag of bijvoorbeeld als wijnkelder.
Een glazen klapdeur geeft toegang tot de gezellige woonkeuken. De keuken is compact en sfeervol ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een Bosch inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, koelkast, vriezer en combimagnetron/oven. Vanuit de keuken loopt u rechtstreeks de achtertuin in.
De woonkamer is zonder twijfel een van de sfeermakers van het huis. De fraaie eikenhouten vloer, het grote panoramaraam aan de voorzijde en de openslaande tuindeuren zorgen voor veel licht en een prettige verbinding met buiten.
De verzorgde stadstuin is netjes bestraat, voorzien van groen en vormt een heerlijke plek om buiten te zitten. Achter in de tuin bevindt zich een praktische berging met voldoende ruimte voor fietsen en extra opslag.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie kamers, alle keurig afgewerkt en voorzien van een laminaatvloer. Aan de voorzijde liggen twee slaapkamers. De hoofdslaapkamer beschikt over een strak plafond met inbouwspots. De tweede kamer, momenteel ingericht als babykamer, heeft een vaste kast en eveneens inbouwverlichting. De derde kamer is momenteel in gebruik als kastenkamer, maar leent zich uitstekend als extra slaapkamer, werk- of hobbykamer.
De moderne badkamer is strak afgewerkt en voorzien van een stijlvolle gietvloer, inloop-regendouche, dubbele wastafel in meubel, hangcloset, elektrische radiator en inbouwspots. Vanuit de badkamer heeft u toegang tot een gezellig dakterras, waar u opvallend vrij en beschut kunt zitten.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereikt u de verrassend ruime tweede verdieping. Op de voorzolder bevindt zich de Vaillant cv-combiketel. Daarnaast is er een afzonderlijk gedeelte met de aansluitingen voor de wasapparatuur en de omvormer van de zonnepanelen.
Aan de achterzijde is een royale dakkapel geplaatst, uitgevoerd met kunststof kozijnen en dubbele beglazing. Hierdoor is veel extra ruimte en licht ontstaan. Hier bevindt zich een extra kamer die momenteel in open verbinding staat met de overloop. De ruimte is voorzien van een radiator en praktische bergruimte onder de knieschotten en kan uitstekend worden gebruikt als werk-, hobby- of logeerruimte.
Kortom: Sumatrastraat 40 is een karakteristieke en sfeervolle stadswoning waar authentieke details en modern wooncomfort mooi samenkomen. Met verrassend veel ruimte, een fijne stadstuin, dakterras, kelder en zonnepanelen én dat alles op korte afstand van het centrum en de belangrijkste uitvalswegen. Een heerlijk huis dat absoluut een bezichtiging waard is!
Highlights
AI-generated from the description
Atmospheric living spaces
Bright living room with oak floor and cosy kitchen.
City garden and roof terrace
Neat city garden, rear storage and sheltered roof terrace.
Solar panels and insulation
Solar panels, plastic frames and double glazing.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 439,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,885
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1926
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
113 m²
Other space inside the building
8 m²
Exterior space attached to the building
13 m²
External storage space
3 m²
Plot size
84 m²
Volume in cubic meters
360 m³
Layout
Number of rooms
7 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, double sink, toilet, and washstand
Number of stories
3 stories and a basement
Facilities
Skylight, optical fibre, passive ventilation system, and solar panels
Energy
Energy label
D
Insulation
Roof insulation and double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler and electrical boiler
CH boiler
Vaillant (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)