Sold under reservation
Heihorst 299356 HC TolbertSint Maheerdt
€ 425,000 k.k.
- 108 m²living area
- 327 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherWauw: van zo'n grote woonkeuken word je echt blij
Description
WAUW ………….VAN ZO’N GROTE WOONKEUKEN WORD JE PAS ECHT BLIJ.
KLUSSEN HEEFT EEN ANDER HIER AL VOOR JE GEDAAN WAARDOOR DEZE WONING KLAAR IS VOOR DE TOEKOMST: UITGEBOUWD, FRIS, MODERN, COMFORTABEL ÉN ENERGIEZUINIG.
Bij binnenkomst merk je het direct: dit is een woning om je thuis te voelen. Wat een ruimte en licht. Een woonkeuken waarin je gelijk aan de slag wilt gaan om de lekkerste gerechten klaar te maken en wat te denken van dat eerste biertje.
Hier woon je veilig in een opvallend rustige en ruim opgezette straat, met veel groen en de voorzieningen binnen handbereik.
DIT KOM JE NIET VAAK TEGEN: EEN WOONKEUKEN EN 4 SLAAPKAMERS
In 2017 met 3 meter uitgebouwd aan de achterzijde, waardoor je nu een echte woonkeuken hebt. En dan niet op de standaard manier, maar op de beste manier: stevig gefundeerd, top geïsoleerd, een 3 meter hoog plafond met een slim geplaatste raampartij en een joekel van een schuifpui (met 2 schuivende delen, waardoor extra breedte).
Grote voordelen van deze ingrijpende verbouwing:
• volop lichttoetreding
• ruimte voor een grote keuken (van alle gemakken voorzien)
• garage is nu ook van binnenuit bereikbaar
• de tuin is een mooi verlengstuk van de binnenruimte
Daarnaast zijn er op de 1e verdieping 3 slaapkamers aanwezig en een 4e slaapkamer op de 2e verdieping. Ruimte zat voor het hele gezin, werken aan huis, of uit de hand gelopen hobby’s.
GEMODERNISEERD & GOED ONDERHOUDEN
Deze oorspronkelijk in 1992 gebouwde woning is recentelijk op doordachte wijze gemoderniseerd. De eigenaar beschikt over bouwkundig inzicht en heeft verstand van techniek, dat is wat je merkt als je deze frisse woning doorloopt:
• strakke en eigentijdse afwerking in lichte kleuren
• door de grote (dak)ramen valt een zee van licht naar binnen
• moderne en ruim opgezette keuken (2017)
• fris toilet (2017)
• moderne badkamer (2021)
Ook past het bij de eigenaar om geen half werk te leveren, hierdoor staat de woning er netjes en goed onderhouden bij. Jij hebt de komende tijd geen extra werk: ‘instapklaar’.
COMFORTABEL & ENERGIEZUINIG MET LABEL A
• vloerverwarming begane grond (2017)
• 15 zonnepanelen (2021), jaaropbrengst ruim 4.500 kWh
• isolerende beglazing variërend van dubbel tot HR+++
• gedeeltelijk kunststof kozijnen
• verbeterde elektrische installatie met veel verlaagd aangelegde wandcontactdozen
HIER GEEN GEDOE MET PARKEREN
Het perceel (327 m²) is veel breder dan gebruikelijk, waardoor er ook naast de woning veel meer ruimte beschikbaar is. Hier kun je probleemloos 2 auto’s naast elkaar parkeren. Wel zo rustig en comfortabel!
De auto of de motor liever binnen stallen?........ook dat is hier prima mogelijk. De geïsoleerde en verwarmde garage is groter dan gebruikelijk (7.00 x 3.90 m), dus plek zat. Naast de kanteldeur is een aparte loopdeur aanwezig, wel zo praktisch. De gecoate vloer maakt het helemaal af.
‘HET BUITENLEVEN’
Wel het plezier maar niet het werk, zo is de volledig bestraatte tuin van deze woning ingericht. Een fijne plek om te genieten van het mooie weer: besloten en zongericht. De pui aan de achterzijde van de woning is volledig van glas. Dit zorgt ervoor dat buiten en binnen naadloos in elkaar overlopen.
Aan de zijkant is een extra houten schuur geplaatst om alle spullen kwijt te kunnen. Vanwege het aanwezige zijpad is ook de achtertuin prima bereikbaar.
BEGANE GROND
• entree/hal met modern toilet en compleet uitgevoerde/verzwaarde meterkast
• sfeervolle woonkamer met fraaie uitzicht op de straat
• moderne tuingerichte woonkeuken, van alle gemakken voorzien, extra brede schuifpui en………..
• binnendoor naar garage
1e VERDIEPING:
• overloop
• 3 slaapkamers
• moderne en frisse badkamer (2021): inloopdouche, ligbad, toilet, wastafelmeubel en groot dakraam voor licht en extra ventilatie
2e VERDIEPING
• met vaste trap bereikbaar
• ruime overloop met bergruimte
• vanwege de hoge nok en het grote dakraam is er een uitstekend bruikbare 4e slaapkamer
DROOM, ONTWERP, VERANDER SAMEN MET ONZE ARCHITECT
Wil je de garage aan de woonruimte toevoegen of de indeling wijzigen? Onze architect denkt graag met je mee en laat via 3D-impressies zien wat er allemaal mogelijk is. De bijgeleverde tekeningen bieden alvast een mooie basis voor jouw droomhuis.
GOED OM TE WETEN
• de dakbedekking van de platte daken is recentelijk compleet vernieuwd en vraagt de komende jaren dus geen extra onderhoud
• eigentijdse PVC-vloer op de begane grond
• gestucte wanden, gestuct plafond in de woonkamer en woonkeuken, waardoor geen lelijke zichtbare naden
• Vaillant combiketel (2004)
• overkapping bij de voordeur, waardoor je altijd droog naar binnen stapt
• de plattegronden en 3D-impressies zijn ter indicatie. Ook graag zelf inmeten omdat de exacte maten doorslaggevend zijn?... geen probleem
• de door onszelf gemaakte foto’s en video’s zijn eerlijk, zonder groothoek en andere poespas: wat je ziet is wat je krijgt!
BENIEUWD?
Ben je benieuwd wat deze woning te bieden heeft? Graag nemen wij uitgebreid de tijd om jou de woning in alle rust te laten ervaren en je zorgvuldig te informeren over de bijzonderheden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,935
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 327 m²
- Volume in cubic meters
- 370 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired from 2004, in ownership)
Cadastral data
- LEEK H 5250
- Cadastral map
- Area
- 327 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 130 m² (10.00 metre deep and 13.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,310x
Viewed
28x
Saved
3-6-2026
On Funda
Neighborhood

Sint Maheerdt
Tolbert- Residents
- 2,340
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,256
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



