New
Margriet 115071 GN UdenhoutDe Kuil
€ 425,000 k.k.
- 128 m²living area
- 160 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
OM ALLES ZO EERLIJK MOGELIJK TE LATEN VERLOPEN PLANNEN WIJ AFSPRAKEN OP VOLGORDE VAN BINNENKOMST, STUUR ONS EEN MAIL OM JE INTERESSE KENBAAR TE MAKEN EN WIJ NEMEN ZO SNEL MOGELIJK CONTACT MET JE OP!
WANNEER DE BESCHIKBARE MOMENTEN VOLGEPLAND ZIJN WORD JE OP EEN RESERVELIJST GEPLAATST.
Valt het u ook op dat deze woning hoger is dan de overige woningen in de straat? Wat een ruimte in dit pand! En dan ook nog een flinke tuin op het zuidoosten én een grote berging die niet onder doet voor een garage.
Locatie al bekeken? Zeer fraai aan het groenrijke speelplein bij de Margriet, Anemoon en Melde.
Zonder directe overburen aan het sfeervolle en ruime speelplein gelegen, volledig van kunststof kozijnen voorziene, uitgebouwde tussenwoning met voortuin, ruime achtertuin en grote, stenen berging met brede achterom, ideaal voor motoren en/of scooters.
Woonwijk 'De Kuil' kenmerkt zich door de kindvriendelijkheid en de faciliteiten die in de wijk aanwezig zijn of direct nabij de wijk gelegen zijn. Zo is er op loopafstand een basisschool en kinderdagverblijf en ligt het centrum van Udenhout op 3 fietsminuten. De wijk ligt aan de rand van Udenhout, waardoor uitvalswegen ook direct en snel te bereiken zijn. De omgeving is zeer groenrijk met natuurgebied 'De Brand' en de Loonse en Drunense Duinen in de buurt.
KENMERKEN:
- De woning is gebouwd in 1986.
- Perceeloppervlakte is 160 m².
- Inhoud van de woning is 450 m³ (conform op locatie ingemeten NEN 2580 meetrapport)*.
- Woonoppervlakte is 128 m² (conform op locatie ingemeten NEN 2580 meetrapport)*.
- Gehele woning is v.v. kunststof kozijnen en dubbel glas.
- Verwarming en warm water worden geleverd via een Remeha Tzerra Ace 39c uit 2022.
- Sloten zijn politiekeurmerk I sloten.
- Woning is volledig geïsoleerd.
- Energielabel is een B label en is geldig tot 14-10-2035.
INDELING:
BEGANE GROND:
Via de voortuin is de entree van de woning te bereiken.
In de hal is de meterkast, garderobe en het toilet. Het toilet is gemoderniseerd, volledig betegeld en v.v. wandcloset en fontein. Vanuit de hal is de woonkamer te bereiken.
De L-woonkamer is afgewerkt met een fraaie visgraat pvc vloer, deels spachtelputz wanden, deels wandpanelen en deels behang en schuurwerk plafond. In de woonkamer is een afgesloten tussenhal met trapopgang en een ruime voorraadkast.
Via de woonkamer is de riante uitbouw te bereiken. De uitbouw met fraaie lichtstraat, openslaande tuindeuren en loopdeur, is in gebruik als een grote woonkeuken.
Keuken is in een hoekopstelling, heeft een apothekerskast, vaatwasser, koelkast, afzuigschouw en 5 pits Smegg gaskookplaat met brede oven en is afgewerkt met een granieten blad.
Aan de uitbouw is een kunststof overkapping gemaakt. De achtertuin ligt op het zuidoosten is nu nog (zonder uitbouw en berging meegeteld) ruim 10 meter diep.
De stenen berging, achter op het perceel, is van binnen 3,27 x 5,33 m en dus erg ruim. Aan de berging is nog een stenen tuinberging gebouwd.
1e VERDIEPING:
De overloop geeft toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. De kamers aan de achterzijde hebben beide een dakkapel.
De kamers hebben de volgende afmetingen:
Kamer 1 aan de voorzijde: 2,96 x 3,78 m.
Kamer 2 aan de achterzijde: 2,68 x 3,95 m.
Kamer 3 aan de achterzijde: 2,35 x 3,00 m.
De kamers zijn alle afgewerkt met laminaat vloeren, structuur-, behang en spachtelputz wanden en spuitwerk plafonds.
Kamers aan de achterzijde hebben beide elektrisch bedienbare rolluiken.
De badkamer is volledig betegeld en heeft een ligbad, aparte douchecabine, wandcloset en wastafelmeubel.
2e VERDIEPING:
Via een vaste trap is een grote zolder te bereiken.
De zolder is ingedeeld in een voorzolder en zolderkamer. De voorzijde van de zolder is v.v. een dakkapel, deels bij de voorzijde en grotendeels bij de zolderkamer.
Op de voorzolder is de aansluiting voor de wasapparatuur, de CV-opstelling, bergingen in de knieschotten en via een vlizotrap, toegang tot een bergvliering.
De kamer is ruim, heeft dus de dakkapel aan de voorzijde en een kastenwand in de schuinte van de kap aan de achterzijde. De kamer is afgewerkt met een laminaat vloer, pleisterwerk wanden en MDF systeemplafond.
Via de zolder is ook nog een bergvliering te bereiken.
* De NEN 2580 meetnorm is een eenduidige meetnorm, waarbij met bepaalde richtlijnen rekening gehouden wordt. Zo wordt o.a. een zolder zonder vaste trap of met een lichtoppervlakte (bv dakraam) kleiner dan 0,5 m² niet tot de woonoppervlakte gerekend. Hierdoor kan de woonoppervlakte soms kleiner lijken dan de daadwerkelijke vloeroppervlakte en kleiner lijken dan bij vergelijkbare woningen waar de makelaar de meetnorm niet toe heeft gepast. Ondanks het feit dat de meetnorm verplicht is, hanteren niet alle makelaars consequent de norm. Peeters-Bouckaert Makelaars laat haar woningen inmeten door een erkend bedrijf. Het meetrapport van deze woning is dan ook, indien gewenst, ter inzage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,320
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 19 m²
- Plot size
- 160 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra Ace 39c (gas-fired combination boiler from 2022, to rent)
Cadastral data
- UDENHOUT F 4720
- Cadastral map
- Area
- 160 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 70 m² (13.02 metre deep and 5.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
963x
Viewed
14x
Saved
17-4-2026
On Funda
Neighborhood

De Kuil
Udenhout- Residents
- 1,720
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,802
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



