Sold
Nicolaas Beetsstraat 1423511 HG UtrechtHooch Boulandt
€ 575,000 k.k.
- 88 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- March 18, 2026
- Date of sale
- April 16, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Op een buitengewoon fijne plekje, aan de rand van de oude binnenstad, mogen wij dit lichte én comfortabele drie-kamerappartement met royaal balkon aan je laten zien.
Grote ramen, hoge plafonds én mogelijkheden om extra woonoppervlakte te creëren. Dat alles op loopafstand van de oude binnenstad, het centraal station en deel uitmakend van het statige gebouw wat in 1913 gebouwd is als onderdeel van het Academisch ziekenhuis |(AZU). In begin jaren '90 is het getransformeerd tot een luxe appartementencomplex met lift, brede trappenhuizen en een prachtige gemeenschappelijke binnentuin op het zuiden. Een plek waar historische allure en moderne wooncomfort moeiteloos samenkomen.
De ligging op het voormalige AZU-terrein is ideaal, net achter de Catherijnesingel, op enkele minuten lopen van het centraal station. Via de Bartholomeibrug of Sint Martinusbrug (in de volksmond de 'Yuppenbrug') ben je zo bij de Twijnstraat, het gezellige Ledig Erf en de oude binnenstad. Parkeren kan voor de deur met een goed te verkrijgen parkeervergunning en met de auto zit je zo op de ring van Utrecht. Amsterdam-Oost, -Centrum en de Zuidas zijn vlakbij. Een centralere locatie is er bijna niet.
Binnen is alles mooi afgewerkt. Van de houten vloer tot de recent vernieuwde badkamer. Wat opvalt is het vele licht en het zeer hoge plafond in de woonkamer! Echt prachtig!
Het fijne van dit appartement is dat het zich bevindt in een zeer goed onderhouden gebouw dat door een financieel gezonde en actieve vereniging van eigenaren wordt onderhouden. Meer informatie hierover vind je in de bijgevoegde stukken.
Laten we de indeling van het appartement eens doorlopen.
Begane grond: gemeenschappelijk entree en ontvangsthal met toegang tot de gemeenschappelijke tuin, bergingen in de onderbouw, trappenhuis en de lift.
Eerste verdieping: entree van het appartement. De woonkamer is indrukwekkend met haar hoge plafond, ruime open keuken met diverse inbouwapparatuur en een heel fijn balkon. Deze is op het westen gelegen en een heerlijke plek om te genieten van het buitenzijn.
Vanuit de ruime entree/hal bereik je de eerste slaapkamer voorzien van een grote inpandige kledingkast. En vinden we hier een w.c. met een fonteintje.
Dan gaan we met de trap naar de tweede verdieping. Hier zit de luxe en zeer recent vernieuwde badkamer. Deze is voorzien van een fijne inloopdouche, tweede w.c.. en een groot wastafelmeubel. Ook is hier een opstelplaats voor je wasmachine, fraai weggewerkt in een kast. Naast de badkamer zit de tweede slaapkamer.
Heb je de wens voor een derde vertrek, dan bied een tussenverdieping een uitkomst! Hierover vertellen wij tijdens een uitgebreide bezichtiging graag meer over.
Voor een goed beeld van de indeling, verwijzen wij je graag naar bijgevoegde 2- en 3-D plattegronden.
Kortom; ben je op zoek naar een sfeervol en comfortabel appartement op een unieke plek in de binnenstad van Utrecht? Dan laten wij jou dit buitengewoon fijne appartement aan de Nicolaas Beetsstraat graag zien. Een afspraak is zo gemaakt.
Interesse in in dit appartement? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belangen en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vind je op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,534
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 292.70 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1913
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing, slate and metal
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 362 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- CATHARIJNE D 8513
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 292.70 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,962x
Viewed
70x
Saved
18-3-2026
On Funda
Neighborhood

Hooch Boulandt
Utrecht- Residents
- 2,055
- Family with children
- 7%
- Avg. asking price / m²
- € 6,351
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




