Sold
Oudenoord 5433513 EP UtrechtPijlsweerd-Noord
€ 330,000 k.k.
- 54 m²living area
- 1bedroom
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- March 16, 2026
- Date of sale
- March 31, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Oudenoord 543 Utrecht
Licht, centraal en comfortabel wonen op loopafstand van de Utrechtse binnenstad.
Op een levendige en centrale locatie in Utrecht ligt dit lichte en praktisch ingedeelde 2-kamerappartement van ca. 54 m². Gelegen op de derde verdieping van een fijn appartementencomplex met lift, beschikt de woning over een zonnig balkon op het zuidwesten, een eigen berging en toegang tot een gemeenschappelijke fietsenkelder.
Hier woon je op een plek waar alles samenkomt: de rust van je eigen appartement en de levendigheid van de stad op korte afstand. Binnen enkele minuten lopen of fietsen sta je in het historische centrum van Utrecht met zijn gezellige terrassen, winkels en restaurants.
Indeling
De woning voelt bij binnenkomst direct aangenaam licht en ruim aan. De woonkamer is royaal opgezet en dankzij de grote raampartijen valt er veel natuurlijk daglicht naar binnen. Dit zorgt voor een prettige en open leefruimte waar eenvoudig een comfortabele zit- en eethoek kan worden geplaatst.
De slaapkamer is eveneens ruim van formaat en biedt dankzij de praktische indeling voldoende plek voor een groot bed en kastruimte. Dit is een fijne ruimte om tot rust te komen.
Vanuit zowel de woonkamer als de slaapkamer is het balkon bereikbaar. Het balkon is gelegen op het zuidwesten en vormt een heerlijke plek om te genieten van de middag- en avondzon. Na een lange werkdag kun je hier nog ontspannen met een drankje terwijl de zon langzaam ondergaat.
De keuken is praktisch ingericht en beschikt over voldoende werk- en opbergruimte, waardoor deze functioneel is voor dagelijks gebruik.
De badkamer is compact maar efficiënt ingedeeld en voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Extra bergruimte
Naast de woonruimte beschikt het appartement over een eigen berging in de kelder van ca. 5 m². Daarnaast is er een gemeenschappelijke fietsenkelder, ideaal voor het veilig stallen van fietsen.
De omgeving
De ligging aan het Oudenoord is ideaal voor wie graag dicht bij de stad woont. Het centrum van Utrecht ligt op loopafstand, waardoor je binnen enkele minuten bij de Oudegracht, Neude en de vele winkels en restaurants bent.
Ook het Griftpark ligt vlakbij voor een wandeling of een rondje hardlopen. Supermarkten, openbaar vervoer en diverse andere voorzieningen bevinden zich eveneens in de directe omgeving. Met de fiets ben je bovendien snel bij Utrecht Centraal en ook de uitvalswegen zoals de A2, A27 en A28 zijn goed bereikbaar.
Kortom: een fijne woning op een plek waar stedelijke levendigheid en comfortabel wonen perfect samenkomen.
Kenmerken
- Bouwjaar: 1955
- Woonoppervlakte: ca. 54 m²
- Balkon: ca. 4,4 m² op het zuidwesten
- Externe berging: ca. 4,7 m²
- Gelegen op de 3e verdieping
- Lift aanwezig
- Gemeenschappelijke fietsenkelder
- Energielabel E
- VvE bijdrage € 205,12 per maand
- Op loopafstand van de binnenstad van Utrecht
- Ideaal voor starters
- In de koopovereenkomst zullen een ouderdoms- en asbest & niet zelfbewoningsclausule worden opgenomen.
- Oplevering in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 330,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,111
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 205.12 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 54 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 178 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 3rd floor
Cadastral data
- LAUWERECHT B 5233
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 205.12 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,642x
Viewed
39x
Saved
16-3-2026
On Funda
Neighborhood

Pijlsweerd-Noord
Utrecht- Residents
- 2,125
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 6,279
Discover the neighborhood