Wauw!
Wat een zee van licht en ruimte vind je in deze maisonnette, dat net als een huis aanvoelt omdat je beneden woont en boven slaapt. Een moderne woonkeuken, een ruime en lichte woonkamer, met aparte thuiswerkplek, een moderne badkamer en slaapkamer met het balkon, maken het helemaal af. Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming en -koeling en een mooie vloer- en wandafwerking. Met een A+-label ben je bovendien klaar voor de toekomst!
Ook over parkeren hoef je je geen zorgen te maken: je hebt een eigen parkeerplaats. Een eigen berging zorgt daarnaast voor de nodige opbergruimte.
De maisonnette maakt deel uit van een complex, Superlofts Blok Y, dat in 2017 gerealiseerd is. Het gebouw, dat ontworpen is door Marc Koehler Architects is in 2018 onderscheiden met de BNA architectuurprijs in de categorie Particuliere Woonbeleving. De jury roemde onder andere het innovatie bouwproces en "de nieuwe manieren van (samen) wonen en stad maken". In 2020 is het gebouw ook nog genomineerd voor de Rietveldprijs. Het gemeenschapsgevoel wordt gevoed door de gezamenlijke achtertuin en vlonder, waar je heerlijk over het water en het groen kunt uitkijken, de vogeltjes hoort fluiten en ondertussen een praatje met de buren kan maken. Daarnaast is er ook nog een gezamenlijk terras op het dak van de parkeerplaats.
De locatie van het appartement is perfect! De dagelijkse boodschappen haal je bij De Gaard, waar je een uitgebreid aanbod vindt, van supermarkt, bakker en slager tot een wijnhandel, drogisterij en bloemist. Voor een ijsje loop je zo langs bij Roberto's en er zijn veel leuke koffietentjes en eetgelegenheden in de buurt te vinden. Diverse sportverenigingen liggen om de hoek, en voor sport of ontspanning ben je zo bij de mooie forten van Blauwkapel en Voordorp of in de Ruigenhoeksepolder. Ook de bereikbaarheid is uitstekend: er liggen meerdere bushaltes op loopafstand; binnen een paar minuten zit je op een van de uitvalswegen (A27, A28) en de Ring Utrecht en met 10 minuten fietsen sta je op Utrecht Centraal.
INDELING:
Begane grond:
Bij binnenkomst sta je gelijk in het hart van deze maisonnette: een geweldige woonkeuken met groot kookeiland met bar. Ideaal voor een gezellige borrel met vrienden! De keuken is ruim en voorzien van een Bora kookplaat, oven, koelkast, vriezer en afwasmachine. Daarnaast heb je veel opbergruimte en werkoppervlak, perfect voor kookliefhebbers. Door de vide met hoge raampartij en het zijraam komt er veel licht de keuken binnen, waardoor het een hele fijne ruimte is en binnen en buiten in elkaar overlopen.
Achter de keuken vind je de bijkeuken, met warmtepomp, warmteterugwin-installatie (wtw), omvormer voor de zonnepanelen, wasmachine-aansluiting en een separate toiletruimte met hangend closet en fontein.
Eerste verdieping:
Ruime woonkamer die door de vide in open verbinding met de woonkeuken staat en door de grote ramen aan de voor- en zijkant ook erg licht is. Aan de achterzijde vind je de ideale thuiswerkplek, van de woonkamer gescheiden met een moderne zwartstalen schuifdeur.
Tweede verdieping:
Overloop. Moderne badkamer met ruime inloopdouche, dubbele wastafel met opbergmeubel en tweede toilet. Ruime slaapkamer met schuifdeur naar het balkon.
BUITENRUIMTE:
Tweede verdieping: Overdekt balkon op het oosten, met prachtig uitzicht over de groenstrook en sloot.
BIJZONDERHEDEN:
- Energielabel A+;
- Eigen parkeerplaats en berging;
- Vloerverwarming en -koeling;
- 5 zonnepanelen;
- Actieve VvE;
- De servicekosten bedragen € 126,- per maand;
- De huurprijs van de warmtepomp, wtw en zonnepanelen bedraagt € 125,- per maand;
- Oplevering in overleg.
Highlights
AI-generated from the description
Bright kitchen with void
Modern kitchen with island, void and lots of light.
Sustainable with A+ label
Energy label A+, floor heating, cooling and 5 solar panels.
Awarded Superlofts Block Y
Architect-designed 2017 complex with BNA award and Rietveld nomination.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 525,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 6,325
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 126.00 per month
Construction
Type apartment
Maisonnette (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
2017
Type of roof
Flat roof
Surface areas and volume
Areas
Living area
83 m²
Exterior space attached to the building
8 m²
External storage space
17 m²
Volume in cubic meters
326 m³
Layout
Number of rooms
3 rooms (1 bedroom)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand