New
Pompmolen 323907 GD VeenendaalVeenderij
€ 1,250,000 k.k.
- 179 m²living area
- 370 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVrijstaand wonen aan water, met verwarmd zwembad en luxe tuinkamer!
Description
WAUW! Vrijstaand wonen aan het water, met verwarmd zwembad, tuinkamer en alle ruimte voor het gezin.
Er zijn woningen die u bekijkt. En er zijn woningen die u beleeft. Pompmolen 32 in Veenendaal-Oost behoort zonder twijfel tot die laatste categorie.
Deze duurzame vrijstaande woning uit 2021 ligt op een prachtige plek aan het water, in een wijk die bij veel gezinnen al jaren hoog op het wensenlijstje staat. Niet voor niets: Veenendaal-Oost combineert ruimte, groen, water, speelvoorzieningen en een jonge, levendige woonomgeving met het comfort van alle dagelijkse voorzieningen dichtbij. Een supermarkt, scholen, kinderopvang, natuurgebied De Groene Grens en de gezellige routes langs de Grift liggen allemaal binnen handbereik.
De plek waar deze woning echt onderscheidend wordt ten opzichte van het overige aanbod, ligt aan de achterzijde.
Hier vloeien wonen, buitenleven en ontspanning op een bijzonder mooie manier in elkaar over. De tuinkamer/veranda sluit direct aan op de woonkeuken en vormt door de royale glazen puien een volwaardig verlengstuk van de woning. Geen losse overkapping achter in de tuin, maar een sfeervolle leefruimte die echt bij het huis hoort. Met de houtkachel aan, zicht op de tuin en het water op de achtergrond is dit een plek die in ieder seizoen wordt gebruikt.
In de zomer schuiven de puien open en loopt u vanuit de tuinkamer zo het buitenleven in. De tafel gedekt, de kinderen in het zwembad, vrienden aan de borrel en de avondzon op het terras; dit is precies waar vrijstaand wonen in Veenendaal-Oost om draait.
Ook praktisch gezien klopt het plaatje. De woning beschikt over vijf slaapkamers, met de mogelijkheid om op de voorzolder zelfs een zesde kamer te creëren. Ideaal voor een groter gezin, thuiswerkplek, logeerkamer of hobbyruimte. De badkamer is stijlvol en compleet ingericht met onder meer een inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en designradiator. De sauna maakt het comfortplaatje helemaal af.
Duurzaamheid speelt eveneens een belangrijke rol. Met 19 PV-panelen, verwarming en koeling via het DEVO-systeem op de begane grond en eerste verdieping, en een bouwjaar van 2021 is deze woning klaar voor de toekomst. Comfortabel wonen, met oog voor energiezuinigheid en leef-kwaliteit.
Pompmolen 32 is daarmee geen standaard vrijstaande woning. Dit is een huis voor mensen die hun volgende stap bewust willen zetten. Voor wie al weet hoe prettig Veenendaal-Oost woont, maar nu net dat beetje extra zoekt: meer ruimte, meer luxe, meer vrijheid en een buitenleven dat iedere dag bijzonder maakt.
Bekijk de foto’s, proef de sfeer en plan vooral een bezichtiging. Want woningen als deze: vrijstaand, duurzaam, aan het water en met zwembad, komen maar zelden voorbij.
Indeling
Via de verzorgde voortuin bereik je de entree van de woning. In de hal bevinden zich de trapopgang naar de eerste verdieping, de meterkast, een praktische trapkast en een keurig afgewerkte toiletruimte. Vanuit de hal is er toegang tot het leefgedeelte.
De woonkamer is ruim van opzet en geniet dankzij de raampartijen aan meerdere zijden van een prettige lichtinval met uitzicht over de waterpartij. De gehele begane grond is voorzien van een nette pvc-vloer, wat zorgt voor een rustige en verzorgde uitstraling. Aan de achterzijde bevindt zich de half open (woon)keuken, waar voldoende ruimte is voor een royale eethoek. Een fijne plek om uitgebreid te dineren met familie of vrienden!
De keuken is afgewerkt in moderne grijstinten en voorzien van diverse Siemens inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven, koelkast, inductiekookplaat en afzuiging. Dankzij de ruime kastruimte is er volop plek om keukengerei en voorraad netjes op te bergen. Ook hier zorgen de verschillende raampartijen voor veel natuurlijk licht. Vanuit de keuken is er directe toegang tot de tuinkamer/veranda.
De tuinkamer vormt een prachtige verlenging van de woning en is een heerlijke plek om het hele jaar door van het buitenleven te genieten. Er is voldoende ruimte voor een grote eettafel en een zithoek. Door de hoogwaardige afwerking, de grote glaspartijen, aanwezigheid van een houtkachel en het zicht op de tuin ontstaat hier een bijzonder sfeervolle leefruimte.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich vier slaapkamers, stuk voor stuk netjes afgewerkt. Deze verdieping is voorzien van een doorlopende PVC-afwerkvloer. Extra comfortabel is de vloerverwarming, die per kamer afzonderlijk te reguleren is.
De ruime badkamer is compleet ingericht met een inloopdouche, dubbel wastafelmeubel, designradiator, vloerverwarming en een sauna. Daarnaast beschikt de badkamer over zowel natuurlijke als mechanische ventilatie.
Tweede verdieping
Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Op de voorzolder bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en is er extra bergruimte aanwezig achter de knieschotten. Deze verdieping wordt verwarmd middels radiatoren.
Daarnaast is er nog een ruime vijfde slaapkamer aanwezig. Op de voorzolder kunt u met enige aanpassingen een zesde vertrek inrichten als slaapkamer of bijvoorbeeld werkkamer. U merkt het, mogelijkheden te over.
Tuin
Aan de voorzijde van de woning ligt de verzorgde voortuin met daarnaast de ruime oprit en toegang tot de garage. Op eigen terrein is parkeergelegenheid voor drie auto’s. De garage biedt daarnaast ook parkeergelegenheid, extra ruimte voor het stallen van fietsen of tuingereedschap.
De tuin rondom de woning is met veel zorg en aandacht aangelegd en voelt als een verlengstuk van het woongenot.
Centraal in de tuin ligt het fraaie verwarmde zwembad, een echte blikvanger en natuurlijk een heerlijke plek om te ontspannen op warme dagen. Rondom het zwembad is gekozen voor een combinatie van strakke bestrating, praktisch kunstgras en groene borders, waardoor de tuin een moderne maar toch warme uitstraling heeft. De diverse groenstroken en beplanting zorgen voor privacy en een verzorgde, rustige sfeer.
Daarnaast biedt de zonnige tuin meerdere zitplekken, waardoor je altijd een fijne plek vindt om te genieten. Aan het water ligt een sfeervolle vlonder, waar je in alle rust kunt zitten met uitzicht over het water. Dit maakt de tuin extra bijzonder en geeft een gevoel van vrijheid en vakantie aan huis!
Bijzonderheden
• Het bouwjaar van de woning betreft 2021;
• Definitief energielabel A;
• 179 m² woonoppervlakte;
• Het perceel heeft een grootte van 370 m²;
• Verwarming en koeling middels DEVO-systeem (begane grond en eerste verdieping);
• De oprit biedt de mogelijkheid tot het parkeren van 3 auto's;
• De garage heeft een oppervlakte van ca. 18 m²;
• Er zijn 19 PV-panelen aanwezig (eigendom);
• Het zwembad betreft een geautomatiseerd zoutwaterbad met warmtepomp, verlichting en is voorzien van een elektrisch roldek;
• De woning heeft een stijlvolle badkamer, luxe keuken en vijf slaapkamers (een zesde slaapkamer is te creëren op de voorzolder)!
• De wijk is uitermate geschikt voor jonge gezinnen. Veenendaal-Oost staat dan ook bij menig gezin bovenaan het wensenlijstje;
• Dichtbij natuurgebied de Groene Grens, talloze speelplekken en schitterende waterpartijen voor een heerlijk middagje vissen of wellicht bootje varen;
• Op korte afstand van het centrum van Veenendaal, op loopafstand van een supermarkt, een snackbar, meerdere scholen en een kinderdagverblijf;
• Aanvaarding in overleg;
• Benieuwd naar uw financiële mogelijkheden? Wij verwijzen u graag naar onze hypotheekadviseur!
• Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkooptekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie.
Benieuwd, aarzel niet en maak snel de afspraak, want waar de eerste indruk al veelzeggend is, zijn we er van overtuigd dat als u de woning gezien hebt u hier uw nieuwe (t)huis van wilt maken!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,983
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 179 m²
- Exterior space attached to the building
- 36 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 370 m²
- Volume in cubic meters
- 654 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, solar panels, and swimming pool
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating and partial floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- VEENENDAAL K 8480
- Cadastral map
- Area
- 370 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,000x
Viewed
28x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Veenderij
Veenendaal- Residents
- 3,445
- Family with children
- 59%
- Avg. asking price / m²
- € 5,042
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.