New
Biesdelselaan 22-D6881 CH Velp (GE)Velp-Noord boven spoorlijn
€ 850,000 k.k.
- 169 m²living area
- 441 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRiante en stijlvol gemoderniseerde helft van Twee-onder-een-kapwoning
Description
Riante en stijlvol gemoderniseerde helft van dubbele woning met groene tuin in geliefd Velp Noord.
In het groene en rustige Velp Noord staat deze verrassend ruime en smaakvol afgewerkte helft van een dubbele woning. Dankzij de royale uitbouw op zowel de begane grond als de verdieping, gecombineerd met een dakkapel op de tweede etage, biedt deze woning uitzonderlijk veel leefruimte. Een ideale gezinswoning waar comfort, sfeer en duurzaamheid naadloos samenkomen.
De woning is volledig gemoderniseerd en direct instapklaar. Met een luxe woonkeuken, vier volwaardige slaapkamers, modern sanitair en diverse stijlvolle maatwerkkasten is werkelijk aan alles gedacht. De combinatie van karakteristieke elementen uit de bouwperiode met een hoogwaardige, eigentijdse afwerking zorgt voor een warme en luxe uitstraling.
Ook buiten is het volop genieten. De fraai aangelegde achtertuin biedt veel privacy en beschikt over een ruime overkapping, waardoor u tot laat in de avond comfortabel buiten kunt zitten. Daarnaast is er een extra houten berging aanwezig.
Op het gebied van duurzaamheid is eveneens veel geïnvesteerd. De woning beschikt over muur-, dak- en vloerisolatie, HR++ beglazing en maar liefst 17 zonnepanelen uit 2023. Daarmee is dit niet alleen een comfortabele, maar ook een energiezuinige woning.
Kortom: een huis met sfeer van de bouwperiode, maar met een moderne en duurzame afwerking!
Indeling:
Begane grond:
Entree, toiletruimte met wandcloset en fonteintje, lichte L-vormige woonkamer voorzien van PVC-vloer met vloerverwarming, gaskachel, op maat gemaakte kasten en stalen schuifdeuren naar de riante woonkeuken.
De moderne woonkeuken is voorzien van vloerverwarming, een kook/spoeleiland en een keukenblok tegen de wand met inbouwoven, combimagnetron oven, koelkast, vriezer, vaatwasser, Quooker en een klimaatwijnkast.
De woonkeuken beschikt over openslaande deuren naar het terras en geeft toegang tot de praktische bijkeuken welke ook is voorzien van vloerverwarming, een inbouwkastenwand, extra keukenblok en deuren naar de tuin en oprit.
Eerste verdieping:
Overloop, drie slaapkamers waarvan de hoofdslaapkamer toegang geeft tot een inloopkast. De royale badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een ligbad, inloopdouche en dubbel wastafelmeubel. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig.
Tweede verdieping:
Vaste trap naar de tweede verdieping, overloop met aansluiting wasapparatuur en bergruimte en een fraaie, ruime vierde slaapkamer met dakkapel en wastafelmeubel.
Kelder:
Handige ruime kelder, bestaande uit twee ruimten, waardoor er zowel opslag, - als hobbyruimte is.
Tuin:
De achtertuin is besloten en heeft een groot terras grenzend aan de woning, mooi uitgevoerde overkapping waar het beschut zitten is en groot grasveld met speelruimte voor kinderen of huisdieren. De tuin heeft een groene aanleg, maar is niet onderhoudsintensief. De diepe voortuin zorgt voor de nodige privacy in de woning en een ruime oprit, voor minimaal twee auto's.
Bijzonderheden:
- Zo te betrekken woning;
- Moderne keuken en sanitair;
- Diverse op maat gemaakte kasten;
- Begane grond voorzien van vloerverwarming, op toilet en hal na;
- Badkamer en toilet op eerste verdieping beschikken over vloerverwarming;
- Keuken en badkamer uit 2021;
- 17 zonnepanelen 2023;
- CV ketel Nefit 2021;
- Deels voorzien van kunststof kozijnen;
- Energielabel A.
De woning ligt in Velp - Noord, op korte afstand van de bossen van Beekhuizen en de opgang naar de Posbank aan een rustige, ruim opgezette groene laan. Binnen enkele minuten bereikt u op de fiets de winkels, basisscholen of het station van Velp.
Over (plaats) Velp:
Velp is gelegen aan de voet van Nationaal Park Veluwezoom. Het gezellige centrum van Velp, met een divers aanbod van winkels, speciaalzaken en horecagelegenheden ligt op enkele loopminuten. Verder beschikt Velp over verschillende basis- en middelbare scholen, een treinstation en sportfaciliteiten. De bereikbaarheid van het dorp is goed. Het dorp heeft uitstekende OV-verbindingen en het verkeerscircuit Velperbroek leidt u naar de uitvalswegen A12, A50 en A348.
Het centrum van Arnhem is op de fiets binnen 15 minuten te bereiken.
Uitgebreide informatie van deze woning kunt u vinden op de unieke, eigen website! Download de brochure op Funda voor de link naar de website waar u alle gegevens en stukken van de woning kunt terugvinden, zoals de lijst van zaken en de vragenlijst. Op deze site kunt u ook uw bod uitbrengen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 850,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,030
- Year of construction
- 1953
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 169 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Plot size
- 441 m²
- Volume in cubic meters
- 642 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- VELP GELDERLAND I 968
- Cadastral map
- Area
- 441 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 170 m² (17.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Velp-Noord boven spoorlijn
Velp (GE)- Residents
- 7,625
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 4,469
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?