Sold
Klaverweide 219932 JA DelfzijlFivelmonde
€ 275,000 k.k.
- 130 m²living area
- 225 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 26, 2025
- Date of sale
- April 17, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Klaverweide 21, Delfzijl.
Een zeer goed onderhouden en luxe uitgevoerde twee onder één kap woning ideaal als royale gezinswoning.
In de wijk "Fivelzigt" staat deze royale twee onder één kap woning. De woning heeft een compleet en luxe ingericht voorzieningen niveau en heeft daarnaast een carport en een ruime garage annex berging. Aan de achterzijde ligt een recentelijk en fraai aangelegde siertuin op het zuiden met een zonneterras en een daar aanwezige vrijstaande houten berging met een aangebouwde overkapping.
De woning staat in de gewilde woonwijk "Fivelzigt" een kindvriendelijke en speelse woonomgeving met zowel de voorzieningen van Appingedam als Delfzijl op fietsafstand van de woning. De wijk is omgeven door mooie wandelgebieden in de omliggende parken van het Biessumerbos en het Tuikwerderrak en het vis en vaarwater van het nabij gelegen Damsterdiep. Onderwijs voorzieningen waaronder basisonderwijs een het voortgezet onderwijs in de nieuwe scholencampus liggen eveneens in de nabije omgeving van deze woning waardoor het eveneens een uitermate geschikte ruime gezinswoning betreft.
Enkele hylights van de woning zijn door de kunststof kozijnen en boeiboorden is de woning onderhoudsarm. In 2023 is er op de aanbouw en carport nieuwe dakbedekking en zink aangebracht. De hoog rendement combiketel is in 2022 vervangen, de vrijstaande schuur met aangebouwde overkapping is in 2019 geplaatst en de pellet kachel is in 2022 geïnstalleerd.
De woning heeft de volgende indeling:
Begane grond, entree, hal met een laminaatvloer, toilet met een zwevend closet en fonteintje, tuin gerichte woonkamer met een schuifpui naar het terras en aansluitend de open keuken ( de kamer en de keuken zijn voorzien van een laminaatvloer). Vervolgens een binnendoor naar de garage annex berging en aansluitend de geïsoleerde bijkeuken met een aanrecht en opstelplaats voor het witgoed met een tuindeur naar het terras.
Eerste verdieping, overloop, twee royale slaapkamers en een studeerkamer, moderne badkamer met een inloopdouche, wastafelmeubel en een tweede toilet. De gehele etage is voorzien van een laminaatvloer.
Tweede verdieping, overloop, ruime slaapkamer met kastenwand en een tweede slaapkamer eveneens zijn beide kamers voorzien van een laminaatvloer. Tot slot is er bergruimte met hier de c.v. opstelling.
INFO:
- de woning is in 2022 voorzien van een nieuwe badkamer en betegeling.
- de keuken heeft de volgende inbouw apparatuur koelkast, oven, magnetron, inductie kookplaat, afzuiging en een vaatwasser.
- er zijn 12 zonnepanelen geplaatst.
- de woning wordt verwarmd door middels van een hoog rendement Nefit combiketel.-
- de woning is op de zonzijde voorzien van een elektrisch knik arm zonnescherm.
- de woning is voorzien van kunststof kozijnen met draai/kiep ramen.
- de tuin is in 2019 aangelegd en omheind door middel van nieuwe schuttingen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,115
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 225 m²
- Volume in cubic meters
- 532 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, flue, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- DELFZIJL B 3317
- Cadastral map
- Area
- 225 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road, alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 96 m² (12.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and carport
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
Popularity
2,808x
Viewed
22x
Saved
26-3-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




