Sold
Romuluslaan 355631 JT EindhovenOude Gracht-Oost
€ 650,000 k.k.
- 169 m²living area
- 462 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 12, 2026
- Date of sale
- March 27, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
LET OP! DEZE WONING DOET NIET MEER MEE MET DE OPEN HUIZEN DAG.
Zeer ruime hoekwoning met een riante tuin, 12 zonnepanelen, 3 slaapkamers en mogelijkheid voor extra slaapkamers en eventuele badkamer op de begane grond!
Ben je op zoek naar een ruime woning waar je alle kanten mee op kunt? Dan is deze uitgebouwde hoekwoning zeker het bekijken waard. De woning staat op een riant perceel en biedt verrassend veel leefruimte, zowel binnen als buiten. Met meerdere slaapkamers, de mogelijkheid voor extra slaapkamers én een badkamer op de begane grond is dit een woning welke zich moeiteloos aanpast aan jouw woonwensen. Ideaal voor een groot gezin, werken aan huis of levensbestendig wonen.
Via de voortuin bereik je de entree van de woning. De hal biedt toegang tot de verschillende ruimtes op de begane grond. De sfeervolle woonkamer is een heerlijke plek om te ontspannen en wordt extra gezellig door de aanwezige open haard. Grote ramen zorgen voor veel lichtinval en een fijne verbinding met de tuin.
Aansluitend bevindt zich de riante woonkeuken, waar koken en samenzijn centraal staan. Dankzij de royale opzet is hier volop ruimte voor een grote eettafel en heb je direct toegang tot de tuin.
De begane grond biedt daarnaast extra mogelijkheden met een multifunctionele ruimte welke perfect kan dienen als slaapkamer, kantoor of praktijkruimte. Tevens bestaat de mogelijkheid om hier een badkamer te realiseren, waardoor gelijkvloers wonen tot de opties behoort.
Op de verdiepingen bevinden zich in totaal 3 slaapkamers waarvan twee zijn voorzien van airconditioning, wat zorgt voor extra comfort tijdens warme dagen.
De woning beschikt over een fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin met speelse niveauverschillen en volop privacy. Hier kun je op verschillende plekken genieten van zon of schaduw dankzij de drie terrassen. Eén van deze terrassen is overdekt en kan ook gebruikt worden als carport, waardoor parkeren op eigen terrein mogelijk is.
De tuin is bereikbaar via een praktische achterom met dubbele deuren, ideaal voor fietsen, tuinspullen of bijvoorbeeld een motor.
De woning ligt op een fijne locatie aan een rustige woonstraat en tevens grenzend aan een park. Dankzij de ruimte rondom de woning en de privacy in de tuin geniet je hier van rust en comfort, terwijl voorzieningen in de omgeving goed bereikbaar zijn.
LOCATIE
De woning is gelegen in een rustige en prettige omgeving in de gewilde wijk de "Oude Gracht" in Woensel. In de directe omgeving van de woning zijn alle benodigde voorzieningen zoals winkelcentra, ziekenhuizen, huisartsenposten, scholen, TU/e, Fontys Hogescholen, High Tech Campus, ASML, sportaccommodaties en diverse natuurgebieden zoals recreatieplas Ekkersweijer aanwezig. Daarnaast zijn alle uitvalswegen en het stadscentrum snel en eenvoudig bereikbaar.
UNIEKE KERMERKEN
-Zeer ruime en uitgebouwde hoekwoning op riant perceel
-12 Zonnepanelen
-Airconditioning 2x
-3 Slaapkamers met mogelijkheid tot een extra slaapkamer op de begane grond
-Aansluitingen voor badkamer op de begane grond (levensbestendig wonen)
-Geschikt voor praktijk of kantoor aan huis
-Riante woonkeuken met openslaande deuren naar de tuin
-Drie terrassen, waarvan één overdekt
-Mogelijkheid parkeren op eigen terrein met carport
-Fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin met volop privacy
-Dakterras op de eerste verdieping
Een veelzijdige woning met ruimte, comfort en talloze mogelijkheden. Kom kijken en ontdek zelf hoeveel potentie deze woning te bieden heeft!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,846
- Year of construction
- 1962
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 169 m²
- Exterior space attached to the building
- 28 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 462 m²
- Volume in cubic meters
- 598 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2010, in ownership
Cadastral data
- WOENSEL N 262
- Cadastral map
- Area
- 462 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 241 m² (13.00 metre deep and 18.50 metre wide)
Popularity
4,387x
Viewed
107x
Saved
12-3-2026
On Funda
Neighborhood

Oude Gracht-Oost
Eindhoven- Residents
- 1,335
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,037
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?