Sold
- 100 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- April 10, 2026
- Date of sale
- April 30, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Een enkele keer komt er een appartement beschikbaar op zo'n aantrekkelijke locatie aan de Oude Rijn. Dit opvallend ruime 3-kamerappartement is gelegen in de gewilde wijk Hoge Mors in Leiden en maakt onderdeel uit van het moderne appartementencomplex Schouwpoort. De centrale ligging, twee slaapkamers, badkamer met douche, ruime woonkamer, gezellige open keuken, eigen berging in de onderbouw en parkeergelegenheid (betaald) voor de deur maken deze woning extra bezichtigingswaardig. Door de gunstige ligging op de zesde verdieping geniet u vanaf de beiden slaapkamers en het fijne balkon van o.a. altijd wisselend uitzicht op het water (Oude Rijn) met voorbijkomende (plezier)vaart. CV/WW via stadsverwarmingsnet, goed geïsoleerd (energielabel A) en voorzien van mechanische ventilatie. Gasloos wonen! Door het plaatsen van de keramische kookplaat is de gasmeter in deze woning overbodig geworden. Gunstige ligging t.o.v. winkels, openbaar vervoer (NS treinstation en bus), onderwijs, LUMC, Bio Science Park, universiteit, diverse sport- en recreatievoorzieningen en uitvalswegen A4/N11 en A44/N206. Met de komst van de RijnlandRoute (N434) is de bereikbaarheid nog beter geworden. Ook het bruisende centrum van Leiden, ESTEC (ESA) in Noordwijk, American School of The Hague in Wassenaar en het strand van Katwijk en andere Noordzeestranden zijn snel te bereiken. Kortom: Welkom aan de Alexander Dubcekplaats 33!
Indeling
Gemeenschappelijk afgesloten entree. Toegang tot de eigen berging in de onderbouw. Via liftinstallatie of het trappenhuis bereikt u de woning op de 6e verdieping.
Entree woning. Gang met meterkast, toiletruimte en een vaste (berg)kast met stadsverwarmingsinstallatie en de opstelplaats voor de mechanische ventilatie-unit. De badkamer is voorzien van een wastafel, doucheruimte, radiator en de wasmachineaansluiting. Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich de ruime ouderslaapkamer en een slaapkamer welke ook uitermate geschikt is als studie-, hobby- en/of kinderkamer. Vanuit beide slaapkamers geniet u van leuk vrij uitzicht over o.a. de Oude Rijn. De royale woonkamer verdient zeker uw aandacht! Deze lichte woonkamer is voorzien van een grote raampartij, videofooninstallatie en een gezellige open keuken. Er is genoeg ruimte voor een grote eettafel. Leuk wanneer u vrienden of familie hebt uitgenodigd voor een diner! De keuken beschikt o.a. over een keramische kookplaat, koel/vriescombinatie en een vaatwasser. Via een deur in de woonkamer heeft u toegang tot het fijne balkon gelegen op het oosten. Beeldt u eens in… Het is zomer. U komt thuis aan het einde van de dag. Even bijkomen en de dag doorspreken onder het genot van een gekoeld drankje met gedeeltelijk uitzicht op o.a. voorbijkomende (plezier)vaart. Onwerkelijk?
Het betreft hier een actieve VVE, de servicekosten: € 336,70 per maand (o.a. inclusief voorschot stadsverwarming).
Bijzonderheden: de woning is recent voorzien van dubbele beglazing (HR ++) en kunststof kozijnen (2026). Parkeergelegenheid voor het appartementencomplex (betaald). De gang, woonkamer, keukenruimte en één slaapkamer zijn afgewerkt met een onderhoudsvriendelijke PVC vloer.
Meetrapport NEN 2580 beschikbaar.
Aanvaarding: in overleg.
Projectnotaris: Bakker & Neve Notarissen te Leiderdorp.
Bouwjaar: 1998
Gebruiksoppervlakte wonen: 100 m2
Bruto inhoud woning: 330,36 m3
Ten aanzien van eventuele foutieve vermeldingen aanvaardt Werk Makelaardij B.V. geen enkele aansprakelijkheid.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 331 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 6th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- LEIDEN X 4069
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,346x
Viewed
19x
Saved
9-4-2026
On Funda
Neighborhood

Hoge Mors
Leiden- Residents
- 5,375
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 4,950
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




