Sold
Zenostraat 363076 AV RotterdamLombardijen
€ 250,000 k.k.
- 75 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- December 27, 2025
- Date of sale
- January 25, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Zenostraat 36, Rotterdam
Welkom in dit fijne 3-kamer appartement (portiekflat) met twee slaapkamers en een prettige buitenruimte. De woning heeft een praktische indeling, een lichte woonkamer en biedt met circa 75 m² woonoppervlakte genoeg ruimte voor comfortabel wonen. Extra pluspunt is het balkon van circa 12 m², waar je heerlijk buiten kunt zitten.
Kortom: een leuk appartement voor wie op zoek is naar een comfortabele woning met een fijne indeling op een goed bereikbare locatie in Rotterdam.
Ligging
De Zenostraat ligt in een rustige, prettige straat in de wijk Lombardijen. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: een supermarkt is al binnen enkele minuten te bereiken. Ook het openbaar vervoer ligt dichtbij, met een bushalte om de hoek, waardoor je snel naar verschillende plekken in de stad reist. In de omgeving zijn daarnaast diverse winkels en horecagelegenheden te vinden en dankzij de goede verbindingen ben je vlot in de binnenstad.
Indeling
Op de 1e woonlaag kom je binnen in de entree/hal, die toegang geeft tot alle vertrekken. De lichte woonkamer biedt voldoende ruimte voor een gezellige zithoek en een eethoek. De keuken is netjes en praktisch ingedeeld. Verder zijn er twee slaapkamers, ideaal als hoofdslaapkamer en bijvoorbeeld een werk- of logeerkamer. De badkamer is verzorgd en daarnaast is er een separaat toilet. Tot slot beschikt de woning over een balkon van circa 12 m², een fijne plek om buiten te zitten.
Bijzonderheden
• Vraagprijs: € 250.000 kosten koper
• Bouwjaar: 1962
• Woonoppervlakte: circa 75 m²
• Inhoud: circa 240 m³
• Aantal kamers: 3
• Aantal slaapkamers: 2
• Gebouwgebonden buitenruimte: circa 12 m²
• Energielabel: C
• Verwarming en warm water via cv-ketel (gas)
• Mechanische ventilatie aanwezig
• Actieve VvE, bijdrage: circa € 200,29 per maand
• Parkeren: openbaar parkeren, betaald parkeren en parkeervergunningen
• Oplevering: in overleg
De verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de VBO voorwaarden.
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ondertekende koopovereenkomst.
Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,333
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 200.29 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 240 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired, in ownership
Cadastral data
- IJSSELMONDE C 3942
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- IJSSELMONDE C 3942
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 200.29 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,851x
Viewed
50x
Saved
27-12-2025
On Funda
Neighborhood

Lombardijen
Rotterdam- Residents
- 15,560
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,581
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




