Sold
- 85 m²living area
- 124 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 27, 2026
- Date of sale
- April 20, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Klaar voor de (door)start? Deze woning heeft veel woonplezier in petto voor zowel starters als kleine gezinnen!
Ben je op zoek naar een leuke (gezins)woning, op een rustige plek met een prachtige natuurrijke omgeving en alle dagelijkse voorzieningen in het dorp? Dan is dit wellicht je kans!
In basis een nette, comfortabele en onderhoudsarme woning met aangebouwde bijkeuken en volop mogelijkheden om er naar eigen idee en smaak jouw (t)huis van te maken.
De woning is in 1987 gebouwd en is volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing evenals muur-, vloer- en dakisolatie.
De beschutte achtertuin is gesitueerd op het Noorden, is onderhoudsvrij dankzij bestrating, voorzien van een terrasoverkapping van ruim 13 m2, twee bergruimten van respectievelijk 7,5 m2 en 8,8 m2 – beide voorzien van elektriciteit, solide schuttingwerk met dubbele tuindeuren biedt achterom ontsluiting voor fietsen, gemotoriseerde tweewieler en afvalcontainers.
Evenals de achtertuin, is ook de voortuin onderhoudsvrij aangelegd en is er in de straat openbare parkeergelegenheid voor de deur.
WE GAAN NAAR BINNEN
Staat de auto geparkeerd? Stap dan uit en loop naar de voordeur van deze gezellige woning. Eenmaal binnen sta je in de hal met de trap naar boven, de meterkast, het toilet met hangcloset en doorgang naar de woonkamer.
WOON-/EETKAMER
In de daglichtvolle, doorzon woonkamer is plek voor een zithoek aan de voorkant en achterin voor een eethoek met zicht op de tuin.
OPEN KEUKEN
De open keukenruimte is voorzien van een hoogglans zwart gespoten keuken aan de wand, voorzien van behoorlijk wat opbergruimte in de onder- en bovenkasten met daarnaast nog extra provisieruimte in de aangrenzende inloopkast. Qua apparatuur is de keuken uitgerust met een vaatwasser, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron en een koelkast.
BIJKEUKEN
De bijkeuken die aan de keuken grenst is vooral praktisch. Er zijn aansluitingen voor een vrieskast en wasmachine, en in de keukenkastjes (met werkblad) is plek voor o.a. de wasmiddelen. Ook is hier de cv-ketel geplaatst, uit het zicht in een kast. Een buitendeur geeft toegang tot de terrasoverkapping.
1e VERDIEPING
Op de verdieping bereik je via de overloop drie slaapkamers en de badkamer. En doordat alle gevels op deze etage recht lopen, heb je geen ‘ruimteverlies’ en kun je de kamers optimaal inrichten.
BADKAMER
De geheel in antracietkleur betegelde badkamer is ingedeeld met een douchehoek voorzien van hand- en regendouche en drainafvoer, en een brede wastafelmeubel voorzien van 2 ladekorven, dubbele wandcontactdoos en boven het meubel hangt een ronde spiegel. Dankzij de aanwezigheid van een valraam in de badkamer is er prettig daglicht en is er ook de mogelijkheid om natuurlijk te ventileren. Inbouwspots zorgen voor (sfeer)licht.
VLIERING
Vanaf de overloop is er via een vlizotrap toegang tot de bergvliering waar je spullen kwijt kunt die je niet doorgaand het hele jaar nodig hebt.
Voor alvast een completere indruk van de woning, raadpleeg dan ook de aanvullende tools die
wij standaard bij nagenoeg al onze woningen, aan de Funda-presentatie koppelen:
- Professionele woonvideo;
- Virtuele tour door de woning middels 360 graden foto’s;
- Interactieve plattegronden van de begane grond, eerste verdieping, vliering en bijgebouw(en).
DORP & OMGEVING
Weiteveen is ontstaan vanaf 1850, heette tot 1954 Nieuw-Schoonebekerveld, ligt in de gemeente Emmen en heeft momenteel ruim 1.600 inwoners. Weite is waarschijnlijk afkomstig van boekweit dat indertijd veel op het hoogveen werd verbouwd. De directe omgeving kenmerkt zich met name door het open, landelijke karakter omgeven door landbouwakkers, weilanden en kleine bospercelen. Daarnaast grenst het dorp aan een uniek en schitterend mooi natuurgebied van Drenthe; Het Bargerveen – een groot hoogveenreservaat van Staatsbosbeheer waar regelmatig onder begeleiding van gidsen, vanuit het Veenloopcentrum, veenlopen worden georganiseerd waarbij er onderweg enkele plaggenhutjes te bewonderen zijn. In het natuurinfocentrum, naast het veenloopcentrum, kun je veel te weten komen over de flora en fauna van dit uniek stukje Drenthe.
Er heerst in het dorp een plezierige saamhorigheid onder de bewoners met sterke onderlinge betrokkenheid. Deze woning ligt op een uitstekende plek in een gezellige, groene woonbuurt met bewoners in een gemêleerde leeftijd. De voorgelegen straat is relatief rustig voor wat betreft verkeersbewegingen en is voorzien van parkeerhavens die in het straatbeeld zijn geïntegreerd. Noemenswaardig is het vele openbaar groen in deze woonbuurt en de aanwezigheid van een speelweide direct om de hoek waar kleine kinderen naar hartenlust op de speeltoestellen kunnen spelen. In het dorp zijn diverse voorzieningen: basisschool St. Franciscus in samenwerking met kinderopvang Catent voor dag-, peuter-, buitenschoolse- en vakantieopvang, DA Drogisterij Wesseling, diverse (sport)verenigingen waaronder voetbalclub Weiteveense Boys, openlucht zwembad De Wiekeslag, ijsbaan, verenigingsleven, benzinetankstation, een katholieke kerk die uit 1919 stamt, snackbar, horeca (koffiehuis Herberg Bargerveen & café Old Pub) en de grootste schaapskooi van Nederland voor natuurbegrazing met ruimte voor circa 1.000 schapen en 110 koeien, een dierenverblijf waar onder andere kippen en geiten verblijven en tenslotte restaurant Wollegras om ontspannen te genieten van een hapje en drankje.
Voor dagelijkse boodschappen zijn de inwoners aangewezen op supermarkten in nabijgelegen plaatsen, bijvoorbeeld Klazienaveen dat op ongeveer 7 km afstand ligt. En voor levendige, stadse reuring ben je in no-time in Emmen waar alle denkbare voorzieningen zijn. Of je gaat de grens over naar Duitsland.
Kortom: Perfect voor (door)starters met of zonder thuiswonende kinderen én voor diegene die de rust zoeken, maar nabij fijne en gemoedelijk levendigheid, zonder in te boeten op bereikbaarheid. Wie voorkeur geeft om met het openbaar vervoer te reizen is er op korte loopafstand een bushalte met busdiensten (1 keer per uur) via lijn 94 die Emmen, Klazienaveen en Coevorden verbindt.
KENMERKEN
- Type woning: middenwoning
- Bouwjaar: 1987
- Energielabel: C, geldig tot 08-07-2030
- Perceeloppervlakte: 124 m²
- Inhoud: 305 m³
- Gebruiksoppervlakte wonen: 85 m²
- Overige inpandige ruimte (bergzolder): 12 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte (overkapping): 13,5 m2
- Externe bergruimte (tuinbergingen): 16 m²
- Aantal kamers: 4 (3 slaapkamers)
EXTRA INFO
- Kunststof gevelkozijnen, op een enkel raam na geheel voorzien van dubbele (deels HR++) beglazing;
- Spouwmuur-, vloer- en dakisolatie;
- Vloer begane grond en verdieping in beton uitgevoerd;
- Centrale verwarming middels radiatoren, aangestuurd door een Intergas HR combiketel
(bouwjaar: 2022 – eigendom);
- Mechanische ventilatie;
- Vloerafwerking begane grond: hal, woonkamer en keuken: laminaat | toilet en bijkeuken: plavuizen | overloop en twee slaapkamer: tapijt (2021) | één slaap-/garderobekamer: laminaat;
- Oplevering: in overleg.
Zie jij jezelf hier al wonen?
Dit is je kans om tegen gunstige woonlasten je eigen huis met tuin te bewonen! Deze nette, gezellige en compacte middenwoning heeft een praktische indeling met daarbij prettige maatvoering, aangename lichtinval en met een besloten tuin met berg-/hobbyruimte biedt deze woning alle mogelijkheden om je helemaal thuis te gaan voelen.
Kom je kijken?
Wij snappen dat een huis kopen meer is dan alleen een dak boven je hoofd. Het gaat om een thuis creëren, een plek waar je je écht op je gemak en veilig voelt. Daarom nemen wij graag de tijd om samen met jou dit huis te bekijken tijdens een persoonlijke bezichtiging. Want wie weet vind jij hier wel het perfecte plekje om nieuwe herinneringen te maken. Bij Marcel van Dam Makelaardij voel je je thuis, nog vóór je verhuist!
Neem contact met ons op om een afspraak in te plannen voor een rondleiding en wij helpen je met plezier op weg naar je nieuwe (t)huis.
Algemeen:
De verkoopdocumentatie is samengesteld om jou een indruk te geven van het object. De informatie die opgenomen is in de verkoopbrochure is afkomstig van de verkoper en/of derden. Hoewel wij bij het samenstellen van de brochure zorgvuldig te werk gaan, kunnen geen rechten worden ontleend aan onjuistheden, et cetera. Deze informatie moet in combinatie met een bezichtiging van de woning worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden;
- Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud;
- De verkoper verlangt na het onvoorwaardelijk worden van de koopovereenkomst een bankgarantie of waarborgsom van de koper ter grootte van 10% van de koopsom;
- Voor woningen ouder dan 20 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing;
- Voor woningen gebouwd voor 1993 is de asbestclausule van toepassing;
- Partijen zijn pas gebonden als er een schriftelijke of elektronische koopovereenkomst is getekend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 200,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,353
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 124 m²
- Volume in cubic meters
- 374 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR CW4 (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- SCHOONEBEEK E 944
- Cadastral map
- Area
- 124 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in wooded surroundings
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 34 m² (10.80 metre deep and 6.00 metre wide)
Popularity
4,557x
Viewed
96x
Saved
27-3-2026
On Funda
Neighborhood

Weiteveen
Weiteveen- Residents
- 1,450
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 2,670
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?