Sold
Fonteinkruid 113892 AG ZeewoldeTweede woonwijk
€ 650,000 k.k.
- 136 m²living area
- 369 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- January 20, 2026
- Date of sale
- April 22, 2026
- Term
- 3 months
Description
In Zeewolde-zuid nabij het centrum gelegen een uitgebouwde en gemoderniseerde half vrijstaande TWEE-ONDER-EEN-KAP-WONING met 3 slaapkamers, garage, bijkeuken, een houten berging met overkapping op een ruime kavel van 369 m2!
De woning is gebouwd in 1988 en ligt in een rustige straat op loopafstand van het centrum, bushalte, diverse scholen en de haven maar ook het Wolderwijd met haar strand en het bos liggen zeer gunstig. Watersporten kun je dus binnen een paar minuten, denk hierbij aan bijvoorbeeld suppen, windsurfen, zeilen, zwemmen of gewoon met je strandlaken onder je arm een paar uurtjes zonnen. Natuurlijk kun je ook het pontje pakken naar Harderwijk of Ermelo, om een lange fiets- of wandeltocht te maken.
Kortom, een ruime woning met vele mogelijkheden die erom vraagt om met eigen ogen bekeken te worden! Ook enthousiast geworden? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
Begane grond
U betreedt de woning via de overdekte entree met hal, meterkast, toiletruimte met wandcloset en trapopgang naar de 1e verdieping. U stapt binnen in de ruime woonkamer en wordt direct verwelkomt door de grote lichtinval via de grote raampartijen aan de voorzijde.
Aan de achterzijde bevindt zich de woonkeuken met dubbele openslaande deuren naar de zonnige achtertuin. De keuken is voorzien van een wandopstelling en een groot kook-/spoeleiland voorzien van mooi donker granieten werkblad. Met de diverse inbouwapparatuur, te weten een inductiekookplaat met geïntrigeerde afzuigunit, oven, combimagnetron, warmhoudlade, vaatwasmachine, Quooker en een losse Amerikaanse koel-/ vriescombinatie is de keuken compleet. ‘Om de hoek’ vindt u een coffeecorner en de toegangsdeur naar de bijkeuken c.q. werkkamer. Hier bevindt zich ook de opstelling van de wasmachine en droger. De begane grond is voorzien van glad stuukwerk, een in visgraatmotief gelegde pvc-vloer met vloerverwarming en airco.
Eerste verdieping
Via een wenteltrap bereikt u de 1e verdieping met 3 slaapkamers en een moderne badkamer.
De hoofdslaapkamer geeft uitzicht op de achtertuin, is ruim en licht en voorzien van een airco. De 2e en 3e slaapkamer zijn gelegen aan de voorzijde. De badkamer is voorzien van een inloopdouche met glazenwand, kastenwand, wastafelmeubel en spiegel met verlichting, 2e wandcloset en designradiator. De gehele verdieping, op de badkamer na, is voorzien een laminaatvloer.
Tweede verdieping
De 2e verdieping is bereikbaar via een vaste trap, u vindt hier de zolder met opstelplaats voor de Cv-ketel en heel veel opbergruimte.
Kenmerken
• Gunstige ligging op loopafstand van het centrum met diverse supermarkten, winkels, haven en restaurants met buitenterrassen en dichtbij het Zeewolder strand voorzien van horeca en sportfaciliteiten.
• Veel lichtinval door dubbele openslaande deuren naar de achtertuin
• Ruime moderne, uitgebouwde, woonkeuken in prachtige donkere kleurstelling met ‘koffie corner’
• Gehele beneden verdieping is in 2021 gerenoveerd, woonkamer voorzien van airco
• Zonnige, speels aangelegde, achtertuin met vrijstaande berging en ruime overkapping
• Eigen oprit met plek voor 2 auto’s en voldoende parkeergelegenheid in de straat
• Bouwjaar 1988
• Energielabel A, geldig t/m 14-08-2035 met 12 zonnepanelen
• Woonoppervlakte ca. 136m2 op een perceel van 369 m2
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,779
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 369 m²
- Volume in cubic meters
- 555 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, possibility for fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ZEEWOLDE A 2058
- Cadastral map
- Area
- 369 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 165 m² (15.00 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and possibility for garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,295x
Viewed
93x
Saved
19-1-2026
On Funda
Neighborhood

Tweede woonwijk
Zeewolde- Residents
- 4,750
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,004
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




