Sold under reservation
Kokse Hoeve 35383 KR Vinkel (Gem. Den Bosch)Kom Vinkel
€ 900,000 k.k.
- 382 m²living area
- 1,678 m²plot size
- 8bedrooms
- Denergy label
Description
Royale woonboerderij met mogelijkheden!
De bouwaanduiding binnen het bestemmingsplan betreft ‘twee-aan-een’. Op dit moment bieden wij namens verkoper het volledige object en twee aparte delen te koop aan. Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem gerust contact op met de makelaar voor meer informatie en een toelichting op de opties.
Droomt u van een ruime woonboerderij met mogelijkheden? Deze unieke woning aan de rand van het dorp biedt alles wat u zich kunt wensen. Een royale woning welke thans niet (juridisch, kadastraal en fysiek) gesplitst is maar wel alle faciliteiten dubbel geniet; zie de plattegrond!
Hoofdpunten op een rij:
- Thans in gebruik als familiewoning waarbij de kinderen een deel van het geheel bewonen.
- Royale woonboerderij met sfeervolle elementen en veel lichtinval.
- Ruime oprit met parkeergelegenheid
- Heerlijk perceel
Indeling (hoofd)woning
Begane grond:
Bij binnenkomst via de ruime entree ervaart u direct de charme van deze woning. Het balkenplafond en de gestucte wanden zorgen voor een warme uitstraling. In de hal vindt u een technische ruimte met CV-opstelling, boiler en vloerverwarming. Deze ruimte biedt tevens mogelijkheden voor een studieruimte of speelkamer.
De royale leefkeuken met een hoekopgestelde keuken, een 1,5 spoelbak, 4-pits gasfornuis met wokbrander, oven, vaatwasser en een ruime eettafel, dit is een heerlijke plek voor gezellige maaltijden. Vanuit de keuken heeft u toegang tot:
- Een multifunctionele ruimte, ideaal als speel- of eetkamer.
- Een praktische bijkeuken met toilet, witgoedaansluitingen en vaste kasten.
- De ruime woonkamer is voorzien van een sfeervolle gashaard en dubbele tuindeuren naar zowel de tuin als de tuinkamer. Deze laatste is een heerlijke lichte ruimte met inbouwspots, een lichtstraat en prachtig uitzicht op het eigen terras en tuin. Aangrenzend aan de woonkamer is het kantoor gesitueerd.
- Een praktische Kelder.
Verdieping:
De badkamer bereikt u middels de trapopgang (voorheen opkamer). De trapopgang in het voorhuis leidt naar een overloop met vijf slaapkamers en een apart toilet. De masterbedroom beschikt over een inloopkast en een charmante afwerking met houten details. Alle kamers zijn ruim, licht en keurig afgewerkt.
Indeling woondeel twee:
De inpandige woning heeft een eigen entree en biedt veel privacy. Bij binnenkomst valt direct de lichte en moderne uitstraling op. De open keuken is voorzien van een fornuis en biedt toegang tot een praktische wasruimte, toilet en moderne badkamer met inloopdouche.
De verdieping van de woning beschikt over drie slaapkamers, een apart toilet en een bergzolder. De masterbedroom heeft een inloopkast en de overige slaapkamers zijn strak afgewerkt met inbouwspots en vaste kasten. Ideaal voor gasten, familie of als zelfstandige woonunit.
Buitenleven
De woonboerderij ligt op een royaal perceel met een fraai aangelegde tuin, meerdere terrassen en volop ruimte voor kinderen om te spelen of om te genieten van het buitenleven.
Tal van Mogelijkheden
Deze woning biedt ruimte en flexibiliteit in overvloed; onderzoek de mogelijkheden (binnen de bestemming) bij de gemeente, uw financieel adviseur en aankoopmakelaar.
Wilt u de unieke sfeer van deze woning zelf ervaren? Neem dan snel contact op voor een vrijblijvende bezichtiging.
Koper dient rekening te houden met de bestemming en de landschappelijke inpassing die gerealiseerd dient te worden: zie tekening. Tevens zal koper mede-eigenaar worden van het mandelige binnenterrein.
Object is kosten koper (k.k.) aangeboden desalniettemin zal de behandelend notaris PPH notarissen te Oss zijn.
Vragen over het object? Neem vrijblijvend contact op.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 900,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,356
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 382 m²
- Other space inside the building
- 74 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 28 m²
- Plot size
- 1,678 m²
- Volume in cubic meters
- 1,691 m³
Layout
- Number of rooms
- 17 rooms (8 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, 2 sinks, 2 washstands, and walk-in shower
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Rolldown shutters and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- NULAND E 2954
- Cadastral map
- Area
- 1,678 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,516x
Viewed
56x
Saved
1-4-2026
On Funda
Neighborhood

Kom Vinkel
Vinkel (Gem. Den Bosch)- Residents
- 1,385
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,859
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



