New
Broekweg 273131 HC VlaardingenCentrum
€ 285,000 k.k.
- 73 m²living area
- 3bedrooms
- Denergy label
Description
Wonen in het hart van Vlaardingen, met alle voorzieningen binnen handbereik én toch in alle rust thuiskomen? Dit instapklare 4-kamerappartement aan de Broekweg biedt precies die ideale combinatie van centraal en comfortabel wonen.
Het appartement beschikt over een ruime en lichte woonkamer met open keuken, drie volwaardige slaapkamers en een fraaie badkamer. Het zonnige balkon op het zuiden is een echte plus: een heerlijke buitenruimte waar je vrijwel de hele dag kunt genieten van zon en ontspanning. Daarnaast beschikt de woning over een eigen berging op de begane grond, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van extra spullen.
De ligging is uitstekend. Op loopafstand bevindt zich het gezellige stadscentrum met een breed aanbod aan winkels, supermarkten, horeca en dagelijkse voorzieningen. Ook scholen, sportfaciliteiten en recreatiemogelijkheden liggen in de directe omgeving. De bereikbaarheid is heel goed: openbaar vervoer (bus en metro) is dichtbij en via de uitvalswegen A4 en A20 ben je snel onderweg richting Rotterdam, Den Haag en de rest van de Randstad.
Indeling
Begane grond
Open trapopgang naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping
Entree met ruime hal, voorzien van de meterkast en toegang tot alle vertrekken. Boven de voordeur bevindt zich een karakteristiek raam met fraaie glas-in-looddetails, wat zorgt voor een sfeervolle en authentieke uitstraling. De toiletruimte is afgewerkt met grijs/witte betegeling en voorzien van een zwevend toilet. Daarnaast is er een praktische vaste kast met aansluiting voor de wasmachine en droger.
De ruime woonkamer is afgewerkt met gestucte wanden, een sfeervolle lichtlijst met geïntegreerde spotverlichting en een nette laminaatvloer. Dankzij de grote raampartij geniet de ruimte van veel natuurlijk licht, wat bijdraagt aan een prettige woonbeleving. De open keuken is uitgevoerd in een witte opstelling met boven- en onderkasten en voorzien van inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Een fijne plek om te koken en in contact te blijven met de woonkamer.
De eerste slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning en is ideaal te gebruiken als slaap-, werk- of logeerkamer. De royale hoofdslaapkamer bevindt zich aan de rustige achterzijde en biedt via openslaande deuren toegang tot het zonnige balkon, gelegen op het zuiden. Een heerlijke plek om optimaal van de zon te genieten. De derde slaapkamer is momenteel ingericht als walk-in closet, maar biedt volop mogelijkheden als extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. De badkamer is stijlvol afgewerkt met grijs/witte betegeling en beschikt over een ruime inloopdouche met glazen wand, een wastafelmeubel met lades en ronde spiegel, een designradiator en een nette ombouw waarin de cv-combiketel is weggewerkt. De woning is voorzien van houten kozijnen met grotendeels dubbele beglazing.
Berging
Op de begane grond bevindt zich een eigen houten berging, gunstig gelegen aan het pad achter het appartementenblok. Deze praktische ruimte is ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van seizoensspullen.
Kortom: een verzorgd en comfortabel appartement op een centrale locatie in Vlaardingen, met alle voorzieningen dichtbij. Een heerlijke plek om thuis te komen en te genieten van prettig wonen!
Afmetingen
Voor de afmetingen van de diverse vertrekken verwijzen wij u naar de plattegronden.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1939
- Energielabel D
- Gelegen op eeuwigdurende erfpachtgrond, canon € 22,36 per jaar
- Actieve VvE met beheerder, maandelijkse bijdrage bedraagt € 135,67
- Verwarming en warmwater middels cv-combiketel (Remeha Avanta, 2011)
- Voorzien van houten kozijnen en grotendeels dubbele beglazing (raam boven voordeur glas-in-lood details)
- Glasvezelkabel aanwezig
- Ouderdoms- en asbestclausule van toepassing
- Opkoopbescherming van toepassing
- Oplevering medio augustus 2026
Dupont behartigt de belangen van de verkopende partij. Neem uw eigen NVM aankoopmakelaar mee.
Deze informatie is door ons kantoor met de grootste zorg samengesteld aan de hand van de door de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens. Derhalve kunnen wij geen garanties verstrekken, noch kunnen wij op enigerlei wijze eventuele aansprakelijkheid voor deze gegevens aanvaarden. Alle verstrekte informatie moet uitsluitend gezien worden als een uitnodiging tot nader overleg dan wel tot het uitbrengen van een bod.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,904
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 135.67 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1939
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 240 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and TV via cable
- Located at
- 1st floor
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- VLAARDINGEN D 5422
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- € 22.36 per year
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 135.67 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,206x
Viewed
38x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Centrum
Vlaardingen- Residents
- 4,150
- Family with children
- 6%
- Avg. asking price / m²
- € 3,712
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?