Aan de geliefde boulevard van Vlissingen, op de 9e etage van het stijlvolle appartementencomplex Belvedere, bevindt zich dit riante en bijzonder lichte appartement met een adembenemend uitzicht. Dankzij de royale raampartijen rondom en het overdekte balkon geniet u hier van een ongeëvenaard panorama. Aan de voorzijde kijkt u uit over de Boulevard, het strand en de monding van de Westerschelde, terwijl de achterzijde een prachtig uitzicht biedt over de stad Vlissingen en het Walcherse landschap.
Dit zeer complete appartement beschikt onder andere over 3 ruime slaapkamers, 2 badkamers, een open keuken met bijkeuken, alsmede een eigen berging en parkeerplaats in de ondergelegen parkeerkelder. Het appartement is gebouwd in 1990, volledig geïsoleerd, voorzien van een HR-combiketel (2023) en uitgerust met mechanische WTW-ventilatie, wat bijdraagt aan optimaal wooncomfort.
Het appartement is geschikt voor zowel permanente bewoning als recreatief eigen gebruik (vraag naar de voorwaarden). Daarmee is het een veelzijdige en aantrekkelijke investering: kies ervoor om dagelijks te genieten van het unieke uitzicht, of gebruik het appartement als comfortabele tweede woning voor ontspanning en vrije tijd.
Indeling:
Begane grond:
Representatieve entree met postbussen en intercom, afgesloten en royale portiek met toegang tot het trappenhuis en de twee liften die u naar het appartement op de 9e etage brengen. Vanuit hier bereikt u tevens de parkeerkelder met eigen berging en vaste parkeerplaats.
Appartement:
Ruime hal met garderobe, meterkast en toilet met fonteintje. De hal staat in open verbinding met de circa 40 m² grote woonkamer, voorzien van massief houten vloeren die doorlopen door vrijwel het gehele appartement en een praktische vaste kastenwand. De L-vormige woonkamer heeft grote raampartijen aan twee zijden en biedt een schitterend uitzicht over zowel het centrum van Vlissingen als de Boulevard, het strand en de zee.
De open keuken heeft een L-vormige opstelling en is uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en koelkast. Vanuit de keuken is de ruime bijkeuken bereikbaar met wasmachineopstelling en de WTW-ventilatie-unit. Via de woonkamer én één van de slaapkamers bereikt u het heerlijke overdekte balkon op het zuidoosten, waar u volop kunt genieten van zon en uitzicht.
De royale overloop geeft toegang tot de stookruimte, twee badkamers en drie slaapkamers. Alle slaapkamers beschikken over een fraai uitzicht. De grootste slaapkamer heeft een eigen balkondeur. Één van de slaapkamers aan de achterzijde beschikt over een nooddeur naar een klein (algemeen) balkon met eveneens een prachtig uitzicht over de stad.
De eerste badkamer is ruim opgezet en voorzien van een douche, wastafelmeubel, handdoekradiator en toilet. De tweede badkamer beschikt over een douche en wastafelcombinatie en is ideaal voor logees.
De Vereniging van Eigenaars van het appartementencomplex en de parkeerkelder draagt zorg voor het algemene onderhoud van het gebouw, de gemeenschappelijke ruimtes en de opstalverzekering. De maandelijkse bijdrage bedraagt € 299,-.
Interesse in dit riante appartement met uniek uitzicht?
Neem contact op met Casco Makelaars en plan een bezichtiging – dit is wonen op hoog niveau aan zee.
Highlights
AI-generated from the description
Panoramic sea and city
Stunning views of boulevard, beach, sea and city.
Bright living with balcony
L-shaped 40 m² living room with southeast balcony.
Private parking and storage
Fixed parking space and private storage in garage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 575,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,915
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 299.00 per month
Construction
Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1990
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing
Accessibility
Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
Areas
Living area
117 m²
Exterior space attached to the building
5 m²
External storage space
17 m²
Volume in cubic meters
356 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
2 bathrooms and 1 separate toilet
Bathroom facilities
2 showers, toilet, washstand, and sink
Number of stories
1 story
Facilities
Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable