Anjelierenlaan 194382 PW VlissingenBloemenlaan e.o. West
€ 319,000 k.k.
- 130 m²living area
- 270 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Description
Woningzoekers opgelet! Riante sfeervolle tweekapper met een royale tuin, gelegen op een centrale locatie op korte afstand van het stadscentrum en de Boulevard. De woning is enkele jaren geleden buitenom opgeknapt met kunststof kozijnen met HR++ beglazing, nieuw voegwerk én nieuwe dakpannen. In de woning geniet u van o.a. een ruime woonkamer met erker, halfopen keuken, bijkeuken, 4 ruime slaapkamers, moderne badkamer en een flinke tuin met mogelijkheid tot eigen oprit aan de straatzijde. Kom snel kijken!
Indeling:
Begane grond
Entree in charmante hal met (vernieuwde) meterkast, trapopgang naar de 1e verdieping, trapkast en doorgang naar de woonkamer. Bij binnenkomst in de ruime woonkamer ervaart u direct een aangename woonsfeer door diverse authentieke kenmerken als de erker, de haardpartij en het hoge plafond. De zithoek bevindt zich aan de voorzijde en de eethoek aan de tuinzijde. Aansluitend aan de eethoek treft u via een open doorgang de keuken, uitgevoerd in een parallelopstelling. De lichte keuken is eveneens ruim van opzet met lichte greeploze kastfronten en een donker composiet werkblad. Verder is de keuken voorzien van de gewenste inbouwapparatuur. Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken die toegang biedt tot de tuin.
1e verdieping
Overloop geeft toegang tot 3 ruime slaapkamers, waaronder de riante ouderslaapkamer met balkon aan de voorzijde. De moderne badkamer is enkele jaren geleden vernieuwd en voorzien van een ligbad, inloopdouche, tweede toilet en een bijpassend badmeubel.
2e verdieping
Bereikbaar via vaste trap bereikt u de volwaardige 2e verdieping met daar slaapkamer nummer 4. Ook dit is een ruime slaapkamer door de grote dakkapel aan de tuinzijde. Hierdoor beschikt de slaapkamer naast ruimte ook over een prettige lichtinval. Verder treft u op deze verdieping een grote opbergruimte en de cv-ketel uit 2017.
Tuin
De tuin is serieus royaal van omvang en biedt ontzettend veel potentie om hier uw droomtuin te realiseren. Achter in de tuin treft u een ruime stenen berging.
Locatie
De woning is gelegen op een gewilde locatie met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik en het stadscentrum en de Boulevard op korte fietsafstand. Dit geldt ook voor winkelcentra, uitvalswegen en scholen.
Enthousiast geworden? Neem dan contact op met Schinkel de Weerd Makelaardij voor een bezichtigingsafspraak.
Bijzonderheden:
- Standaard dient koper een bankgarantie c.q. waarborgsom van 10% van de koopprijs te stellen c.q. te storten via de notaris. Dit zal opgenomen worden in de koopovereenkomst;
- In de koopovereenkomst zal tevens een artikel worden opgenomen dat verband houdt met de ouderdom;
- Bij woningen en appartementen met een oorspronkelijk bouwjaar tot 1993 zal er in de koopovereenkomst een asbestclausule worden opgenomen.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 319,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,454
- Year of construction
- 1939
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 270 m²
- Volume in cubic meters
- 461 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- CH boiler
- Nefit Trendline (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- VLISSINGEN F 906
- Cadastral map
- Area
- 270 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 113 m² (10.80 metre deep and 10.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,886x
Viewed
17x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Bloemenlaan e.o. West
Vlissingen- Residents
- 1,275
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 2,641
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.