New
Van Hallstraat 694384 BM VlissingenPaauwenburg Zuidoost
€ 425,000 k.k.
- 131 m²living area
- 255 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Description
Woningzoekers opgelet! Schinkel de Weerd Makelaardij mag u namens haar opdrachtgever deze instapklare, prachtig afgewerkte, uitgebouwde hoekwoning met eigen oprit en garage te koop aanbieden. Deze woning is vanaf 2024 grondig gerenoveerd en heeft een ware metamorfose ondergaan. Zo zijn er onder andere diverse nieuwe kunststof kozijnen geplaatst waaronder een grote schuifpui, voordeur, nieuwe garagedeuren, een compleet vernieuwde meterkast, toilet en keuken met schiereiland. Ook is de aanbouw vernieuwd, is er vloerverwarming op de begane grond aangebracht en is de woning voorzien van nieuw stucwerk en moderne vloeren. Deze woning is volledig klaar voor de volgende bewoner! Zijn uw verhuisdozen al ingepakt? Verhuizen maar!
Welkom aan de Van Hallstraat 69 te Vlissingen.
Enkele kenmerken:
- ca. 131 m² woonopp. en 255 m² perceeloppervlakte;
- Hoekwoning met eigen oprit en inpandig bereikbare garage;
- Nieuwe open keuken uit 2024 met schiereiland;
- Royale woon- en eetkamer, mede dankzij de aanbouw;
- 4 slaapkamers aanwezig;
- Volledig kunststof kozijnen;
- Spouw- (2025), bodem- en dakisolatie aanwezig;
- 9 zonnepanelen aanwezig à 440 Wp per paneel;
Indeling begane grond
U komt binnen in de hal met ruimte voor een garderobe. Hier bevinden zich de vernieuwde meterkast en het moderne toilet. Vanuit de hal betreedt u de woonkamer, die aan de voorzijde van de woning is gelegen en ruim van opzet is. Dankzij de open verbinding met de keuken en eetkamer ontstaat een bijzonder aangename leefruimte. De open keuken bevindt zich centraal in de woning, waardoor u tijdens het koken in contact blijft met uw gezelschap. De keuken is geplaatst in 2024 en voorzien van een Quooker, combi-magnetron, oven, koelkast, vaatwasser en een Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. Daarnaast beschikt de keuken over veel lades en kastruimte. Het composiet werkblad is onderhoudsvriendelijk en krasbestendig.
De eetkamer is gerealiseerd in de aanbouw en kenmerkt zich door de grote schuifpui en lichtstraat, die zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht. Vanuit de aanbouw is er een directe doorgang naar de garage. Deze is praktisch in gebruik en biedt volop ruimte voor hobby’s, opslag, tuinbenodigdheden en fietsen.
Indeling 1e verdieping
De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers en een badkamer. De badkamer bevindt zich aan de voorzijde en is uitgerust met een tweede toilet, douche, ligbad en wastafelmeubel. Naast de badkamer ligt een ruime slaapkamer met grote kunststof raampartijen voorzien van HR++ glas en rolluiken. Ook de slaapkamers aan de achterzijde zijn ruim en voorzien van kunststof kozijnen en rolluiken. De afwerking van deze verdieping is modern en strak.
Indeling 2e verdieping
Op de overloop van de tweede verdieping bevindt zich de cv-opstelling (Remeha, 2012). Een dakraam zorgt hier voor extra lichtinval. Op deze verdieping is de vierde slaapkamer gerealiseerd, voorzien van een dakkapel die zorgt voor extra ruimte en licht. Ook hier zijn kunststof kozijnen toegepast. Deze verdieping is recent gestuct en voorzien van nieuwe vloeren en een nette afwerking.
Tuin
De tuin is royaal opgezet en strekt zich uit over de volledige breedte van het perceel, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel en veel gebruiksmogelijkheden. De ligging op het westen maakt het een ideale plek om te genieten van de middag- en avondzon. De tuin biedt voldoende ruimte voor meerdere terrassen, een gezellige zithoek en eventueel een speelplek voor kinderen. Achterin bevindt zich een stenen schuur, ideaal voor het opbergen van tuingereedschap en fietsen, en via de vrije achterom is de tuin gemakkelijk bereikbaar. De recent aangelegde voortuin met oprit is strak vormgegeven en sluit perfect aan bij de moderne uitstraling van de woning.
Bijzonderheden:
- Standaard dient koper een bankgarantie c.q. waarborgsom van 10% van de koopprijs te stellen c.q. te storten via de notaris. Dit zal opgenomen worden in de koopovereenkomst;
- In de koopovereenkomst zal tevens een artikel worden opgenomen dat verband houdt met de ouderdom;
- Bij woningen en appartementen met een oorspronkelijk bouwjaar tot 1993 zal er in de koopovereenkomst een asbestclausule worden opgenomen.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,244
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 131 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 255 m²
- Volume in cubic meters
- 519 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- VLISSINGEN L 945
- Cadastral map
- Area
- 255 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 90 m² (9.50 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,128x
Viewed
26x
Saved
29-4-2026
On Funda
Neighborhood

Paauwenburg Zuidoost
Vlissingen- Residents
- 1,645
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,027
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



