New
Wezelstraat 185408 XZ VolkelKom Volkel
€ 498,000 k.k.
- 165 m²living area
- 283 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Description
Royale 3/1 kapwoning met carport, berging, aangebouwde woonkeuken, 5 slaapkamers, overkapping en tuin met berging gelegen aan een rustige straat in het dorp Volkel op loopafstand van het dorpspark, de basisschool en enkele winkels. Het centrum van Uden ligt op circa 3,5 kilometer afstand.
De woning is gebouwd in 1973 en is later aan de achterzijde flink uitgebouwd. Hierdoor is maar liefst 165 m² gebruiksoppervlakte wonen ontstaan en is de totale inhoud van de woning met berging circa 584 m³. Naast de woning is een carport aanwezig en achter de woning staat een vrijstaande houten tuinberging. Het perceel is 283 m² groot. De keuken is in 2022 geheel vernieuwd en in dat jaar zijn ook de zonnepanelen geplaatst. Het dak van de woning en de spouwmuren zijn geïsoleerd, verder zijn er hardhouten kozijnen aanwezig in de woning met grotendeels isolatieglas. Dit is extra isolerend glas in verband met de vliegbasis Volkel. In de woning is airco aanwezig en er ligt vloerverwarming in de woonkeuken en berging/bijkeuken. De woning beschikt over een energielabel B.
Indeling begane grond:
Hal met garderoberuimte en meterkast. In de hal is ook de trapopgang naar de verdieping. Vanuit de hal is toegang tot een flinke woonkamer met sfeervolle gashaard en eikenhouten vloer. Er zijn grote ramen aanwezig gericht op de straatzijde en de tuin. In de woonkamer is voldoende ruimte voor een eettafel en zithoek. Er is muurverwarming aanwezig in de woonkamer. Aansluitend is direct de riante woonkeuken met mooie tegelvloer voorzien van vloerverwarming. Ook hier kan een grote eettafel geplaatst worden en zijn rondom ramen (met screens) gericht op de tuin. Een 'solatube' zorgt voor extra lichtinval. Er is in 2022 een luxe keukeninrichting geplaatst compleet voorzien van vaatwasser, inductiekookplaat, koelkast, oven en een RVS spoelbak met Quooker. In de keuken hangt een airco om te koelen en/of verwarmen. De bijkeuken/berging heeft eenzelfde tegelvloer met vloerverwarming en hier zijn schuifkasten gemaakt voor opslag en het witgoed achter te plaatsen. Een buitendeur komt uit bij de carport en hierdoor is de woning ook 'achterom' toegankelijk. Bij de keuken is een klein portaal met keurige toiletruimte en een buitendeur naar de tuin.
Indeling verdiepingen:
Op de 1e verdieping is een overloop met toegang tot 3 slaapkamers van circa 11 m², 9 m² en 10 m² en de badkamer. Deze badkamer dateert uit circa 2010 en is netjes afgewerkt met een ruime douche, wastafel met meubel en een wandcloset. Er is een raam op de badkamer aanwezig. Hierdoor kan extra geventileerd worden en is er daglichttoetreding op de badkamer. De grootste slaapkamer beschikt over een vaste kastenwand en een airco. Met een vaste trap is de 2e verdieping bereikbaar. Hier bevinden zich nog eens 2 slaapkamers van circa 10 m² en 12 m², beide voorzien van daglicht en bergruimte onder de schuine dakvlakken. Op de overloop is daarnaast een afzonderlijke bergruimte met de opstelling van de Nefit combiketel.
Tuin:
De achtertuin is voorzien van bestrating, beplanting, een gazon en een ruime overkapping direct aan de woning. Hier kan al heerlijk beschut buiten worden gezeten. Achter in de tuin staat een vrijstaande houten tuinberging, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van tuingereedschap. Er is een poort in de achtertuin die toegang geeft tot een brandgang, zo is de tuin ook achterom bereikbaar. Aan de voorzijde van de woning is een ruime carport aanwezig.
KORTOM; EEN ZEER RUIME EN PRAKTISCHE GEZINSWONING MET EEN MODERNE WOONKEUKEN, 5 SLAAPKAMERS, VEEL BERGRUIMTE EN EEN FIJNE TUIN MET OVERKAPPING!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 498,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,018
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 165 m²
- Exterior space attached to the building
- 28 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 283 m²
- Volume in cubic meters
- 584 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler, gas heater, wall heating and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR (gas-fired combination boiler from 2002, in ownership)
Cadastral data
- UDEN F 4340
- Cadastral map
- Area
- 283 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 116 m² (12.50 metre deep and 9.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
19-8-2026
On Funda
Neighborhood

Kom Volkel
Volkel- Residents
- 2,465
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,783
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



