Molenpark 393781 GX VoorthuizenHaarkamp
€ 585,000 k.k.
- 124 m²living area
- 300 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Description
VOLOP PRIVACY BIJ DEZE HOEKWONING MET GARAGE, CARPORT EN ZONNIGE TUIN
Aan het einde van de Molenpark staat nummer 39: een hoekwoning op een uniek perceel voorzien van garage met carport én een heerlijke tuin rondom.
Binnen vind je een sfeervolle keuken, vijf slaapkamers en met energielabel B is dit een woning waar je heerlijk je eigen plek van kunt maken.
Molenpark is gelegen op een centrale plek in Voorthuizen, ondanks de beschutte ligging ben je hier snel in het centrum met een breed aanbod aan winkels, sportvoorzieningen en basisscholen.
Voorthuizen is een gezellig dorp met veel horeca en een goed gevulde activiteiten agenda.
INDELING
Begane grond:
Via de voortuin én carport betreden we de voordeur aan de zijkant van de woning. Hier kom je binnen in de hal met meterkast, kastruimte, toilet, trapopgang en toegang tot het woongedeelte.
De woonkamer ligt aan de voorzijde en valt direct op door het licht en het vrije zicht naar buiten. Een fijne plek voor een comfortabele zithoek.
Richting de achterzijde is er volop ruimte voor een grote eettafel en eventueel een kastenwand.
De keuken is een fijne plek in huis: modern, licht van kleur en praktisch ingedeeld in een hoekopstelling met volop werk- en kastruimte. Uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, gasfornuis, vaatwasser en koel-vriescombinatie.
De openslaande deuren maken de verbinding met de tuin.
Verwarming wordt gedaan doormiddel de cv-ketel, alle ruimtes zijn voorzien van radiatoren.
Eerste verdieping:
Deze verdieping beschikt over 3 slaapkamers elk van een goed formaat. Aan de voorzijde de hoofdslaapkamer deze is het meest ruim opgezet met plek voor een tweepersoonsbed en kasten.
Daarnaast nog twee slaapkamers waarvan één extra ruim door de opgetrokken gevel.
De badkamer is gelegen aan de achterzijde en is voorzien van een dakraam. Een ruime badkamer met plek voor een ligbad, douche, toilet en wastafel.
Deze ruimte is tijdloos ingericht maar biedt veel mogelijkheden voor een nieuwe indeling.
Tweede verdieping:
Een verrassend volwaardige verdieping dankzij de goede nokhoogte. Hier vind je nog eens twee kamers, perfect als extra slaapkamers of werk/- hobbyruimte.
Op de overloop zijn de aansluitingen voor wasmachine en droger, de cv-opstelling én toegang tot de vliering, ideaal voor het opbergen van seizoensspullen.
BUITENRUIMTE
Het perceel maakt deze woning echt bijzonder. De ligging op de hoek, aan het einde van de straat, zorgt voor veel vrijheid en privacy.
Aan de voorzijde staat de ruime garage én een afsluitbare carport, een ruimte welke ook leuk in te delen is als overdekte zitplek.
De zij-tuin op het zuiden is een fijne plek om van de zon te genieten, beschut en rustig gelegen. Via hier of direct vanuit de keuken bereik je de achtertuin. Met een diepte van circa 15 meter is er volop ruimte voor terrassen, groen en speelruimte. Achterin staat een houten berging, praktisch voor het opbergen van tuingereedschap.
Zie jij jezelf hier al wonen, op zo’n rustige plek met ruimte binnen én buiten? We laten de woning graag aan je zien!
BIJZONDERHEDEN
- Hoekwoning met veel privacy
- Woonoppervlakte 124 m²
- Perceeloppervlakte 300 m²
- Bouwjaar 1992
- Energielabel B
- Vijf slaapkamers
- Sfeervolle keuken
- Garage en afsluitbare carport
- Diepe achtertuin én een zonnige zijtuin
- Gelegen aan het einde van een rustig hofje
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 585,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,718
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with plastic
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Exterior space attached to the building
- 27 m²
- External storage space
- 29 m²
- Plot size
- 300 m²
- Volume in cubic meters
- 448 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight and optical fibre
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- VOORTHUIZEN F 2175
- Cadastral map
- Area
- 300 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 103 m² (15.19 metre deep and 6.78 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,829x