Zuidoosterlaan 6-A5263 AM VughtLoyolaan en omgeving
€ 1,475,000 k.k.
- 223 m²living area
- 935 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherAantrekkelijk gelegen royale vrijstaande villa met prachtige tuin!
Description
In aantrekkelijke villawijk - aan en nabij spoorzone - gelegen royaal bemeten VRIJSTAANDE VILLA met houten bijgebouw/berging, tuinhuisje, fraai aangelegd perceel.
Perceel: 935 m² (eigen grond)
Bouwjaar: 1993
Gebruiksopp.: 223 m² (wonen)
Bruto inhoud: 760 m³
Kadastraal bekend: Vught sectie L nummer 4067
Staat van onderhoud: goed
Aantal kamers: 7 waarvan 5 slaapkamers
Verwarming: CV-combi ketel Intergas HR Eco (2018)
Tuin: ca. 48 m¹ diepe achtertuin
Energielabel: B-label
Aanvaarding: in overleg
Op een uitermate aardige locatie gesitueerde vrijstaande villa met royale voortuin annex eigen parkeergelegenheid, zijtuin / tevens achterom, en bijzonder diepe, veel privacy biedende achtertuin.
De villawijk is aantrekkelijk gelegen op niet meer dan slechts een paar minuten afstand van het gezellige dorpscentrum, het centraal station, scholen voor basis en middelbaar onderwijs. Eveneens in de directe nabijheid van de Vughtse heide en bebost buitengebied met recreatieplas de IJzeren Man.
Uitstekende infrastructuur. Goede verbindingen met zowel eigen als openbaar vervoer van en naar (het centrum van) ’s-Hertogenbosch, Tilburg en Eindhoven. Schitterende fiets- en wandelpaden.
De villa is onder architectuur gebouwd in 1993 en begin 2000 verbouwd en uitgebreid. De huidige eigenaren hebben de woning een aantal jaren geleden tenslotte verder gemoderniseerd. De woning is vanuit de bouw voorzien van vloer-, muur- en dakisolatie. Alle houten ramen en deuren zijn voorzien van HR-isolerende beglazing (2 ruiten lek), de nieuwe aluminium erker aan de voorzijde is eveneens perfect geïsoleerd. De woonkamer, eethoek, kinderkamer en keuken zijn voorzien van vloerverwarming. Op de eerste verdieping zijn alle vier de slaapkamers voorzien van airco.
Hal, woonkamer, eethoek, kinderkamer en keuken met natuurstenen tegelvloer, de gehele eerste verdieping voorzien van een nieuwe pvc-vloer en op de tweede verdieping ligt een praktische laminaatvloer. Wit gestukadoorde wand- en plafondafwerking.
Zeer complete L-vormige keukeninrichting met een zee aan kast- en bergruimte, granieten werkbladen en Miele inbouwapparatuur (magnetron functioneert niet).
De toiletinrichtingen op de begane grond en eerste verdieping alsook de gehele badkamerinrichting zijn vernieuwd. Daarbij is op de badkamer een grote nieuwe dakkapel geplaatst.
Opvallend ruim bemeten en praktisch ingedeelde villa. Een echt familiehuis.
Geheel vernieuwde overdekte entree met houten (design) voordeur met zijraam. Voorhal met dubbele toegangsdeur naar multifunctionele kamer (thans in gebruik als kinderkamer). Portaal/halgedeelte, meterkast met uitgebreide installatie. Gastentoilet met wandcloset en fonteintje. Prachtige L-vormige woon-, eetkamer met centraal in de ruimte gesitueerde natuurstenen schouw met (gas) openhaard. Ingebouwde kastruimte. Aan de voorzijde de geheel vernieuwde aluminium erker inclusief elektrisch bedienbare zonwering/screen. Aan de achterzijde van de kamer dubbele openslaande tuindeuren naar het overdekte terras.
De woonkamer staat in open verbinding met de aangrenzende speelkamer.
Dubbele schuifdeuren vormen de afscheiding van en naar de achtergelegen keuken. De keuken is ruim en voorzien van een prima keukeninrichting. Opvallend detail daarbij is de mooie lichtinval via een gunstig geplaatst hoekraam boven het werkblad/aanrecht.
Naastgelegen bijkeuken compleet met opstelling cv-installatie. Openslaande buiten-/tuindeur.
1e Verdieping met overloop en toegang tot een viertal slaapkamers, de badkamer en een separaat toilet.
Hoofdslaapkamer compleet met een ingebouwde 4-deurskastenwand en net als de overige (drie) kinderslaapkamers voorzien van airco. Twee van de kinderslaapkamers bovendien met een ingebouwde/vaste kast.
Jaloersmakende badkamer. Ruim, modern en zeer compleet. Vloer met vloerverwarming. Designradiator. Vrijstaand ligbad, grote inloopdouche, wastafelmeubel en spiegelkast, apart gedeelte met aansluiting wasmachine en droger (op verhoogd tableau annex ladenblok), kast-/bergruimte onder schuin dakvlak. Ingebouwde verlichting. Separaat toilet met wandcloset en fonteintje.
Vaste trap naar de 2e verdieping. Overloop/portaal met ingebouwde/vaste kastruimte. Aan de achterzijde een grote slaapkamer met open/oplopend plafond onder het schuine dakvlak. Raam in de achtergevel en een extra Velux dakvenster. De tweede ruimte op deze verdieping is in feite een soortgelijke kamer echter niet in gebruik als slaapkamer maar ingericht als zolderruimte/berging.
Wat het grote en ruim bemeten huis zo extra aantrekkelijk maakt is zeker de fantastische tuin. Aan de voorzijde geeft een fraaie afsluitbare poort met aan weerszijden gemetselde muurtjes toegang tot een keurig bestraat gedeelte ten behoeve als parkeerplaats voor meerdere auto’s. Toegang tot de aan de linker zijde gesitueerde, eerder genoemde entree/hal. Aan de rechterkant een tuingedeelte met afsluitbare poort van en naar de achtertuin. De achtertuin is maar liefst circa 48 meter diep. Mooi aangelegd met meerdere paden en terrassen, borders, gazon en vaste erfafscheiding (zowel in hout met hedera als ook met beuken hagen). Groot gazon. Enkele volwassen bomen.
Uitgesproken grote houten schuur met dubbele deuren aan de voor-/kopgevel, aparte openslaande deur in de zijgevel. De schuur heeft een schuin oplopend dak waardoor er extra zolderruimte beschikbaar is. Iets verderop in de tuin bevindt zich nog een extra (eveneens in hout opgetrokken) tuinhuisje.
Zoals eerder omschreven, ligt er pal achter de woning een overdekt terras met houten vloer en elektrisch verwarmingselement.
Een zonnige en bovenal veel privacy biedende tuin.
De informatie is met zorg samengesteld, doch buro t’sas aanvaardt geen aansprakelijkheid voor onjuistheden in en onvolledigheden van de opgenomen informatie, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,614
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 223 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 25 m²
- Plot size
- 935 m²
- Volume in cubic meters
- 760 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- VUGHT L 4067
- Cadastral map
- Area
- 935 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,257x
Viewed
74x
Saved
5-6-2026
On Funda
Neighborhood

Loyolaan en omgeving
Vught- Residents
- 2,415
- Family with children
- 49%
- Avg. asking price / m²
- € 6,239
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



