Ieplaan 1332742 ZB WaddinxveenBomenwijk
€ 325,000 k.k.
- 91 m²living area
- 3bedrooms
- Eenergy label
Ruime maisonnette met 3 slaapkamers, balkon en berging!
Description
Aan de Ieplaan 133 in Waddinxveen vind je een verrassend ruime maisonnette, voorzien van een heerlijk zonnig balkon én een separate ruime berging. Binnen tref je een sfeervol en verzorgd geheel, waarin rustige kleuren, houttinten en verschillende karaktervolle details mooi samenkomen. De ruime woonkamer met grote raampartij, het aparte eetgedeelte en de open keuken vormen samen een prettige leefruimte. Met drie slaapkamers, een ruime badkamer met zowel een ligbad als douche, veel praktische kastruimte en meerdere dakkapellen biedt de woning bovendien een functionele indeling. De berging vormt daarbij een waardevolle aanvulling en biedt door de openslaande deuren de extra mogelijkheden voor stalling van een motor, bakfiets, meerdere fietsen en/of opslag.
Indeling:
Begane grond:
Afgesloten entree, hal met intercom en brievenbussen, trapopgang naar de verdieping.
Eerste woonlaag:
Vanuit de hal zijn de verschillende vertrekken bereikbaar en is tevens een vaste kast aanwezig.
De woonkamer is ruim opgezet en valt direct op door de grote raampartij, waardoor veel natuurlijk licht naar binnen valt en er een prettig groen uitzicht ontstaat. De woonkamer loopt door naar het eetgedeelte, waar volop plaats is voor een royale eettafel.
Aansluitend bevindt zich de open moderne keuken (2022). Deze is uitgevoerd met grijze fronten in betonlook en warme houtkleurige werkbladen. De hoekopstelling biedt veel kast- en werkruimte en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, oven, afzuigkap en vaatwasser. Ook is er ruimte voor koelapparatuur. De spots in het plafond en de drie hanglampen bij de open verbinding met het eetgedeelte zorgen voor aanvullende verlichting en geven de keuken een eigentijdse uitstraling.
Vanuit de keuken heeft u rechtstreeks toegang tot het balkon. De ramen en balkondeur zorgen tegelijkertijd voor extra daglicht in de keuken.
Op deze woonlaag bevindt zich daarnaast een slaapkamer, die momenteel als werkkamer is ingericht. Dankzij het raam is dit een prettige lichte ruimte die ook uitstekend als slaap-, werk- of hobbykamer gebruikt kan worden. Het separate toilet is eveneens vanuit de hal bereikbaar.
Tweede woonlaag:
Via de vaste trap bereikt u de overloop op de tweede woonlaag. Hier bevinden zich twee slaapkamers en de badkamer. Op de overloop zijn daarnaast achter deurtjes de aansluiting voor de wasmachine, de cv-opstelling en aanvullende kastruimte aanwezig. Een dakraam brengt natuurlijk licht in het trappenhuis en op de overloop.
De grootste slaapkamer beschikt over een dakkapel en valt op door de hoeveelheid ingebouwde kastruimte. De witte kasten zijn praktisch verwerkt onder en tegen de schuine dakvlakken, waardoor de beschikbare ruimte optimaal wordt benut.
De tweede slaapkamer beschikt eveneens over een dakkapel en biedt ruimte voor verschillende gebruiksmogelijkheden. Ook hier zorgen de schuine daklijnen voor karakter en is praktische bergruimte aanwezig.
De badkamer is ruim opgezet en beschikt over een ligbad, separate douche, toilet en wastafelmeubel. De dakkapel zorgt voor extra ruimte en natuurlijk licht.
Balkon:
Vanuit de keuken stapt u direct het balkon op. Hier is voldoende plaats voor een comfortabele zitplek en verschillende planten. Door de open ligging heeft u uitzicht over het groen van de tuinen. Daarmee vormt het balkon een fijne plek om bij mooi weer, maar zeker ook in het voor- en najaar om beschut buiten te zitten.
Berging:
Bij de woning hoort een royale berging met dubbele deur. Deze bevindt zich los van de woning en biedt praktische extra ruimte voor bijvoorbeeld het stallen van een motor of fietsen en het opbergen van spullen. De berging vormt daarmee een waardevolle aanvulling op de verschillende opbergmogelijkheden die de woning zelf al biedt.
Bijzonderheden:
• Moderne maisonnette
• Woonoppervlakte van circa 91 m²
• Royale berging met dubbele deur, waardoor het stallen van een motor gemakkelijk is
• Ruime en lichte woonkamer met grote raampartij
• Apart eetgedeelte in open verbinding met de woonkamer
• Zonnig ruim balkon
• Drie slaapkamers, waarvan één op de eerste woonlaag
• Twee slaapkamers op de tweede woonlaag
• Veel praktische vaste en ingebouwde kastruimte
• Ruime badkamer met ligbad, separate douche, toilet en wastafel
• Separaat toilet op de eerste woonlaag
• Meerdere dakkapellen en een dakraam
• Twee zonneschermen aan de achterzijde
• Centraal gelegen in Waddinxveen, nabij winkelcentrum Gouweplein, uitvalswegen en openbaar vervoer
Ieplaan 133 combineert een lichte en sfeervolle woonruimte met drie slaapkamers, een eigen balkon en de praktische meerwaarde van een separate garage. Een verrassend complete woning die zeker een bezichtiging waard is.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Eigen woning kopen? Neem uw eigen NVM-Makelaar mee!
Gebruiksoppervlakte woningen:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Bij deze woning worden onderstaande clausules opgenomen in de koopovereenkomst:
- Ouderdomsclausule: Omdat het om een oudere woning gaat, aanvaardt de verkoper geen aansprakelijkheid voor eventuele gebreken die verband houden met de ouderdom van het pand. De koper wordt geacht zich hiervan bewust te zijn en dient hiermee rekening te houden.
- Asbestclausule: In oudere woningen is het mogelijk dat er asbesthoudende materialen aanwezig zijn. De koper aanvaardt de woning met het besef dat er asbest kan voorkomen. Eventuele kosten en risico's verbonden aan het verwijderen of saneren hiervan zijn volledig voor rekening van de koper.
Highlights
AI-generated from the description
Bright living with dining area
Spacious living room with large windows and dining area.
Sunny balcony with green views
Generous balcony off kitchen overlooking gardens.
Large storage with double doors
Separate storage, ideal for motorbikes, bikes and storage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,571
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 150.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 91 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 288 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha avanta (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- WADDINXVEEN C 1667
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 150.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,179x
Viewed
30x
Saved
7-10-2026
On Funda
Neighborhood

Bomenwijk
Waddinxveen- Residents
- 1,970
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 4,499
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




