New
Kozakkenlaan 217231 DK WarnsveldDorp Warnsveld
€ 950,000 k.k.
- 301 m²living area
- 785 m²plot size
- 7bedrooms
- Cenergy label
Description
In een van de mooiste lanen van Warnsveld (gem. Zutphen), op een paar stappen van het Kapsebos, staat deze bijzondere villa van groot formaat. Wat je aan de buitenzijde niet ziet, is het stahoog souterrain en de aanbouw met twee slaapkamers, een badkamer en een ruime hobbykamer op de eerste verdieping.
Verder is er een werkkamer op de begane grond, zijn er drie slaapkamers op de eerste verdieping en staat er een dubbele garage aan het einde van de oprit. Een combinatie van wonen en werken is mogelijk, zoals een atelier of mantelzorg-/meergeneratiewonen.
Hier krijgt u de kans om uw woonwensen werkelijkheid te laten worden. Ter inspiratie hebben wij in de presentatie alvast enkele artist impressions toegevoegd.
Het royale woonoppervlak van 301 m² en de flexibiliteit in het koppelen of juist splitsen van ruimtes bieden u volop mogelijkheden.
Als je de villa goed bekijkt, zie je dat de organische vorm van de ramen is geïnspireerd op de typische architectuur van Alberts en Van Huut. Dit bureau is onder andere bekend vanwege het hoofdkantoor van de Gasunie in Groningen en het voormalige ING-hoofdkantoor in Amsterdam. In de loop der jaren is de villa fors vergroot, zowel aan de voor- als achterzijde.
De Kozakkenlaan is een rustige laan in een prachtige villawijk aan de noordkant van Warnsveld. Na een korte wandeling sta je in het buitengebied, met een prachtig landschap waar het riviertje de Berkel doorheen stroomt. Het winkelcentrum De Dreiumme, het dorpscentrum van Warnsveld en de scholen zijn op korte afstand te bereiken. Zutphen, met zijn historische centrum en leuke winkels, restaurants en station, is gemakkelijk met de fiets en het openbaar vervoer bereikbaar.
De woning ligt in de mooie, groene villawijk van Warnsveld, met zowel bos als stad in de nabijheid.
Indeling:
Begane grond:
Aan de rechterzijde van deze villa is de overdekte entree, die toegang geeft tot een royale ontvangsthal. Hier zijn het gastentoilet, de meterkast, een garderobe en een berging waar de wasapparatuur kan staan. Wat opvalt is het vele daglicht dat naar binnen valt, onder andere via de buitendeur aan de achterzijde.
Vanuit de hal loop je, via de keuken, naar de zeer ruime woonkamer met open haard en een dubbele erker aan de voorzijde. Dit deel van de woonkamer is heel geschikt als zithoek, met mooi uitzicht op de tuin en meerdere villa’s aan de rustige laan. Een grote schuifpui zorgt voor een optimale verbinding met de prachtige achtertuin.
In de keuken staat nog de originele opstelling in een L-vorm, met hoge bovenkasten en een dubbele spoelbak. De kans is groot dat de keuken wordt vernieuwd, wat tevens de mogelijkheid biedt om de situering en grootte van de keuken te wijzigen.
Aan de voorzijde is een ruime werkkamer met airco en de contouren van een erker. Deze ruimte is niet alleen geschikt voor een ondernemer of als studieruimte, maar ook voor de thuiswerker die niet iedere dag naar kantoor hoeft.
Het achterste deel van de begane grond biedt ruimte aan twee slaapkamers en een badkamer. Beide slaapkamers bieden uitzicht op de tuin. De badkamer is ingedeeld met een ligbad, aparte douche, een toilet en een badmeubel met wastafel. De trap leidt naar een verrassend ruime kamer met inbouwkasten en een mooi uitzicht op de tuin. Deze kamer heeft vele mogelijkheden, zoals een slaapkamer, hobbyruimte of atelier.
Souterrain:
Onder een deel van de begane grond is een souterrain van circa 73 m² klaar voor een nieuwe invulling. Er zijn maar liefst drie multifunctionele ruimtes. Het souterrain is vroeger als kantoor-/bedrijfsruimte gebruikt en biedt momenteel onder andere ruimte voor een pooltafel. Creëer je hier je eigen sportruimte, wellness, mancave of een chillplek voor de kinderen?
Eerste verdieping:
De hardhouten trap in de keuken leidt naar een overloop waaraan drie slaapkamers en een toiletruimte grenzen. Er zijn meerdere kasten en bergingen, merendeels in de schuinte van het dak.
Aan de voorzijde is de zeer ruime master bedroom, met een grote garderobekast en een deur naar het balkon. De tweede slaapkamer, aan de linkerzijde, is uitgevoerd met een wastafel. Aan de andere kant van de overloop is de derde slaapkamer met vaste kastruimte.
Vliering:
In de nok van het woonhuis is de vliering, met een maximale hoogte van circa 1,30 meter.
Tuin en garage:
Dit bijzondere woonhuis wordt omringd door een royale tuin met veel groen en een zonnig terras. Het gazon en de brede speels vormgegeven borders geven de tuin een parkachtige uitstraling. Je ziet meerdere hoge bomen en een lange oprit die naar de dubbele garage leidt. Zo hoeven de auto, fiets en andere voertuigen nooit buiten te staan.
Bijzonderheden:
• Zeer ruime, vrijstaande villa van maar liefst 1.061 m³
• Degelijk gebouwd en thans klaar voor een nieuwe invulling (mogelijk kantoor/praktijk aan huis of mantelzorg)
• Multifunctioneel souterrain (voormalige kantoor-/bedrijfsruimte)
• Toplocatie in een van de mooiste lanen van Warnsveld
• Energielabel C
Warnsveld/Zutphen is eenvoudig vanaf de A1 binnen 15 minuten te bereiken.
- Asking price
- € 950,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,156
- Year of construction
- 1975
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 301 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 33 m²
- Plot size
- 785 m²
- Volume in cubic meters
- 1,061 m³
Layout
- Number of rooms
- 11 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, and TV via cable
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- WARNSVELD I 3632
- Cadastral map
- Area
- 785 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
653x
Viewed
35x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Dorp Warnsveld
Warnsveld- Residents
- 3,825
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,167
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.