Sportlaan 174251 GC WerkendamVervoornepolder noord

€ 1,495,000 k.k.
Map
  • 280 m²
  • 835 m²
  • 3
  • A+
Calculate monthly payment
Eye-catcherVrijstaande en levensloopbestendige villa met garage & weids uitzicht

Description

MAJESTUEUS WONEN. Riante vrijstaande villa met smaakvolle details, gesitueerd op een prominente locatie in het dorp. Het statige hekwerk en de fraai aangelegde en keurig onder- houden tuin zijn een perfecte binnenkomer. Eenmaal over de drempel besef je pas hoeveel ruimte de woning in zich heeft en springen de glas-in-lood ramen, hoge plafonds, hoogwaardige afwerking en andere koninklijke finesses direct in het oog. De ruime living met grote gashaard en aangrenzende serre is de voornaamste plek in de woning. Van hieruit is er een weids uitzicht over de gehele omgeving. Naast de overige woonvertrekken, beschikt de begane grond ook over een slaapkamer en ruime badkamer, waardoor deze woning als levensloopbestendig kan worden gezien. De praktische garage is binnendoor bereikbaar. Op de verdieping bevinden zich twee royale slaapkamers (waarvan één met inloopkast) en een tweede badkamer. De slaapkamers zijn desgewenst op te delen in meerdere vertrekken. Het bijzondere geheel wordt gecompleteerd door een aantal sierlijke dakkapelletjes. Op een steenworp afstand bevindt zich een zorgcentrum met diverse artsen, therapeuten en een apotheek. Sportvoorzieningen, winkels en andere dorpsvoorzieningen zijn makkelijk bereikbaar. De omgeving leent zich, in het bijzonder dankzij de groene en waterrijke 'Biesbosch', uitstekend voor het maken van fijne fiets- en wandeltochten. GOED OM TE WETEN: * Levensloopbestendige woning * 3 slaapkamers (meer mogelijk) * 2 badkamers * Woning wordt verwarmd via een aardwarmtepomp * In de gehele woning is vloerverwarming geïnstalleerd * Zonnecollector, zonneboiler en 6 zonnepanelen aanwezig * Energielabel A+ Neem voor meer informatie contact op met ons kantoor te Werkendam, bekijk de eigen website van deze woning en/of download de brochure.

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 1,495,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,339

Year of construction
2009
Type of roof
Combination roof covered with roof tiles
Accessibility
Accessible for people with a disability and accessible for the elderly

Surface areas and volume

Areas
Living area
280 m²
Other space inside the building
32 m²
Plot size
835 m²
Volume in cubic meters
1,460 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
2 bathrooms and 1 separate toilet
Bathroom facilities
2 walk-in showers, toilet, underfloor heating, 2 washstands, and bath
Number of stories
2 stories
Facilities
Balanced ventilation system, outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, solar collectors, and solar panels

Energy

Energy label
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler, gas heater, complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
Hot water
CH boiler and gas-fired boiler
CH boiler
Remeha Quinta (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)

Cadastral data

WERKENDAM R 821
Cadastral map
Area
835 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
In residential district and unobstructed view
Garden
Surrounded by garden

Garage

Type of garage
Attached brick garage and parking place
Capacity
1 car
Facilities
Electricity, heating and running water
Insulation
Completely insulated

Parking

Type of parking facilities
Parking on private property and public parking

Popularity

2,645x

Viewed

8x

Saved

11-5-2026

On Funda

Neighborhood

Vervoornepolder noord

Werkendam
Residents
1,560
Family with children
39%
Avg. asking price / m²
€ 3,968

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?