Linthorst Homanstraat 308384 EG WilhelminaoordWilhelminaoord
€ 495,000 k.k.
- 114 m²living area
- 580 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Aan de Linthorst Homanstraat 30 in Wilhelminaoord staat deze vrijstaande woning met aangebouwde garage, meerdere bijgebouwen en een verzorgd perceel van circa 580 m². Het geheel ligt in een rustige en kindvriendelijke woonomgeving, met veel groen om zich heen en de natuur op korte afstand. De ligging nabij het Drents Friese Wold en De Eese draagt bij aan het vrije en ontspannen woongevoel, terwijl ook Steenwijk en het intercitystation goed bereikbaar zijn.
Vanaf 2016 is de woning op diverse onderdelen ingrijpend verbeterd. Zo zijn onder meer de keuken en badkamer vernieuwd, is de elektra deels aangepakt en is de cv installatie aangepast. In 2022 zijn twaalf zonnepanelen geplaatst. Verder is de woning verder verduurzaamd met steenwolisolatie en nieuwe (kunststof) kozijnen met isolatieglas. Daarnaast zijn eerder de dakpannen en dakgoten vernieuwd. Daarmee is hier een woning ontstaan die een degelijke basis combineert met het comfort en gemak van nu.
Rondom het huis ligt een verzorgd aangelegde tuin met een natuurlijke uitstraling. De aanwezigheid van fruitbomen, waaronder appel en peer, geeft het buitenleven een eigen karakter. In de achtertuin op het zuidoosten is altijd een fijne plek in de zon te vinden. Tegelijkertijd biedt het perceel volop privacy en rust. Voor liefhebbers van tuinieren, klussen of eenvoudigweg genieten van buitenruimte is dit een plek met veel mogelijkheden.
Ook buiten is de hoeveelheid ruimte een groot pluspunt. De aangebouwde garage is bereikbaar via het tussenportaal. Daarnaast zijn er meerdere bijgebouwen aanwezig, waaronder een carport, houtstek en ruime klusschuur. Samen zorgen zij voor volop bergruimte en praktische mogelijkheden voor hobby, opslag of werkzaamheden aan huis.
Wilhelminaoord is een prettige woonplek voor wie houdt van rust, ruimte en een groene leefomgeving. Vanuit huis bent u zo onderweg naar het Drents Friese Wold en De Eese, waar u eindeloos kunt wandelen, fietsen en genieten van het landschap. De omgeving ademt rust en biedt tegelijk een fijne balans met voorzieningen en een redelijk goede bereikbaarheid richting Steenwijk en het intercitystation. Dat maakt het dagelijks wonen hier niet alleen comfortabel, maar ook bijzonder aangenaam.
Deze vrijstaande woning biedt een fijne combinatie van rust, ruimte en comfort, op een groene plek met veel privacy en de natuur dichtbij. Een verzorgd en compleet woonhuis met een praktische indeling, een zonnige tuin en volop extra ruimte, voor wie vrijstaand wil wonen in een prettige woonomgeving.
Indeling:
Begane grond:
Ook binnenshuis is de woning praktisch en prettig ingedeeld. Op de begane grond komt u binnen via de entree met meterkast en toegang tot de droge kelder. Aansluitend bevindt zich een extra kamer die zich goed leent als slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. De woonkamer is uitgevoerd als doorzonkamer en voelt licht en ruim aan. Via een schuifpui heeft u het uitzicht op de tuin. De half open keuken is royaal van formaat en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vriezer, oven, vaatwasser, gaskookplaat en afzuigkap. Via het portaal met inbouwkast bereikt u de bijkeuken met cv opstelling en toilet.
1e verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers van goed formaat. De vernieuwde badkamer (2017) is compleet ingericht met een ligbad, inloopdouche, badmeubel, designradiator en toilet.
2e verdieping:
Via een vlizotrap is de tweede verdieping bereikbaar, die in gebruik is als praktische bergzolder.
Algemeen:
Bouwjaar: 1969;
Kaveloppervlakte ca. 580 m²;
Woonoppervlakte ca. 114 m², overige inpandige ruimte ca. 58 m², gebouwgebonden buitenruimte ca. 4 m², externe buitenruimte ca. 44 m², inhoud ca. 639 m³;
Verwarming en warmwatervoorziening door middel van CV-ketel, bouwjaar 2015.
Goed om te weten:
In de koopakte zullen de volgende clausules worden opgenomen: asbest- en ouderdomsclausule.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,342
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- Other space inside the building
- 58 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 44 m²
- Plot size
- 580 m²
- Volume in cubic meters
- 639 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Energy efficient window and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- VLEDDER K 126
- Cadastral map
- Area
- 580 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,521x
Viewed
57x
Saved
2-4-2026
On Funda
Neighborhood

Wilhelminaoord
Wilhelminaoord- Residents
- 795
- Family with children
- 26%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



