Vechtstraat 17103 JR WinterswijkWinterswijk-Noordoost
€ 695,000 k.k.
- 157 m²living area
- 550 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Karaktervolle vrijstaande jaren ’30 woning met moderne luxe, ruimte en een zonnige tuin, dat is de Vechtstraat 1 in Winterswijk!
In de populaire woonwijk De Rikker in Winterswijk staat deze royale vrijstaande woning die de charme van een jaren ’30 woning perfect combineert met het comfort van nu. Gebouwd in 2005, uitstekend onderhouden en volledig instapklaar, met volop leefruimte voor het hele gezin én een fraai aangelegde tuin rondom. De woning straalt direct sfeer uit dankzij de stijlvolle architectuur, fraaie detaillering en verzorgde uitstraling.
Omgeving
De Vechtstraat is een rustige straat, gekenmerkt door diverse vrijstaande woningen op royale percelen. De straat heeft een ruim en groen karakter en wordt voornamelijk gebruikt door bestemmingsverkeer, wat zorgt voor een prettige en rustige woonomgeving.
In de directe omgeving bevinden zich diverse voorzieningen zoals scholen, sportverenigingen, speelgelegenheden en winkels. Ook het gezellige centrum van Winterswijk is op korte afstand gelegen, evenals uitvalswegen en natuurgebieden waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen. Hierdoor woon je hier rustig en ruim, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Indeling
Via de entree aan de zijkant van de woning, bereikbaar vanuit de carport, kom je binnen in de ruime en lichte hal. Hier bevinden zich een keurig gastentoilet, moderne meterkast en praktische garderobe. Binnen word je verrast door de royale en lichte living, waar de erker aan de zijkant zorgt voor extra ruimtebeleving en een prachtige lichtinval. Aan de voorzijde bevindt zich de sfeervolle L-vormige zithoek met gashaard, een heerlijke plek om comfortabel te ontspannen. Dankzij de royale opzet zijn hier talloze indelingsmogelijkheden: van een grote comfortabele bankopstelling tot een fijne werkplek of juist een rustig hoekje om te genieten van een goed boek.
De woonkamer biedt daarnaast volop ruimte voor een royale eethoek en staat in fijne verbinding met de tuin en het terras. Middels de openslaande tuindeuren wordt de eethoek op natuurlijke wijze verbonden met de stijlvolle overkapping aan de woning. Deze overkapping vormt echt een verlengstuk van de woonruimte op de begane grond en is voorzien van een glaspui over de gehele zijde, waardoor je hier optimaal geniet van licht, ruimte en het uitzicht op de tuin. Hierdoor ontstaat een heerlijke plek om al vroeg in het voorjaar tot laat in het najaar comfortabel buiten te genieten.
De nette keuken is praktisch ingericht en voorzien van alle gemakken, met directe toegang tot de bijkeuken/berging en de achteringang. De bijkeuken/berging is geïsoleerd en voorzien van verwarming. Daarnaast is er een dubbele deur naar de voorzijde uitmondend onder de carport.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie royale slaapkamers, allemaal groot genoeg voor een tweepersoonsbed. De luxe badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, ruime inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
De tweede verdieping biedt verrassend veel extra ruimte en is momenteel ingericht als opslag-, technische- en sportruimte. Dankzij de royale afmetingen is hier eenvoudig een vierde slaapkamer, werkruimte of hobbykamer te realiseren.
Buitenruimte
Ook buiten is het volop genieten. Het perceel van maar liefst 550 m² is keurig en verzorgd aangelegd met een royaal gazon, diverse borders en volwassen beplanting. Door de fijne ligging op het westen aan de achterzijde kun je altijd kiezen voor zon of schaduw. De tuin biedt veel privacy dankzij de verzorgde afscheidingen met de buren en het openbaar groen. Verder beschikt het perceel over een tuinhuis, een praktische tuinberging achter de woning én de mogelijkheid om comfortabel rondom de woning te lopen.
Aan de voorzijde bevinden zich een ruime oprit en een fijne carport, passend bij de uitstraling van de woning. De woning beschikt daarnaast over 18 zonnepanelen en energielabel A, wat zorgt voor comfortabel en energiezuinig wonen. De oprit met carport biedt bovendien een ideale plek voor het realiseren van een laadpaalvoorziening.
De woning is door de huidige eigenaren door de jaren heen met veel zorg en aandacht onderhouden, wat zowel binnen als buiten direct zichtbaar is. Alles verkeert in uitstekende staat van onderhoud, waardoor je hier zonder noemenswaardige werkzaamheden direct kunt wonen en genieten. De combinatie van de karaktervolle jaren ’30 uitstraling met het comfort, de isolatie en de duurzaamheid van een woning uit 2005 maakt dit een bijzonder aantrekkelijk geheel.
Voor wie op zoek is naar een royale vrijstaande woning met de charme van vroeger, maar de kwaliteit en het wooncomfort van nieuwbouw, is dit absoluut een woning die gezien moet worden. Een bezichtiging laat pas echt ervaren hoeveel ruimte, sfeer en woonkwaliteit deze woning te bieden heeft.
Kenmerken:
- Bouwjaar 2005
- Woonoppervlakte 157 m²
- Perceeloppervlakte 550 m²
- Energielabel A
- Voorzien van elektrische screens aan de zuidzijde
- Uitstekend onderhouden woning met hoog afwerkingsniveau
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,427
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Hipped roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 157 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Exterior space attached to the building
- 38 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 550 m²
- Volume in cubic meters
- 657 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Alarm installation, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR Combi (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- WINTERSWIJK I 14341
- Cadastral map
- Area
- 550 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,206x
Viewed
35x
Saved
30-5-2026
On Funda
Neighborhood

Winterswijk-Noordoost
Winterswijk- Residents
- 6,760
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 2,951
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



