van Ostadestraat 21-B2042 VR ZandvoortCentrum
€ 495,000 k.k.
- 89 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
INSTAPKLARE MAISONNETTE BESTAANDE UIT 2 APPARTEMENTEN!
In het geliefde en authentieke centrum van Zandvoort ligt deze energiezuinige maisonnette uit 1912 die in 2022 volledig is verduurzaamd en gemoderniseerd inclusief een geheel nieuwe 2e verdieping. Verdeeld over de 1e en 2e woonlaag en momenteel in gebruik als 2 zelfstandige verhuur appartementen (1x 3-kamer met dakterras & 1x studio) met elk een eigen entree, keuken en badkamer. Uiteraard is de maisonnette ook uitstekend geschikt om als 1 geheel te bewonen.
Deze bijzondere woning ligt rustig gelegen net buiten het ‘drukke’ winkelgebied en dus op steenworp afstand van diverse voorzieningen zoals winkels, restaurants en openbaar vervoer, maar ook het strand bevindt zich op maar ca. 10 minuten loopafstand.
Ervaar zelf de charme en ruimte van deze (familie)woning en waarbij dubbele bewoning/ B&B en/of een bedrijf aan huis mogelijk is. Wilt u daarnaast ook niet meer verbouwen? Dan is deze maisonnette absoluut uw bezichtiging waard!
INDELING:
VIA DE BEGANE GROND bereikt u de entree van de woning waarna u in de hal staat met de meterkast en trapopgang.
OP DE 1e VERDIEPING overloop bevinden zich de deuren naar de trapkast, appartement 1 en appartement 2.
BIJ BINNENKOMST valt direct de sfeervolle uitstraling op. In de gehele woning zijn alle kleuren en materialen zorgvuldig op elkaar afgestemd wat leidt tot een prachtig harmonieus geheel. De hoge plafonds, samen met de vele raampartijen (soms aan weerszijden), zorgen voor een prachtig ruimtelijk effect met veel natuurlijk lichtinval.
APPARTEMENT 1 (3-kamers, 1e verdieping)
DE SFEERVOLLE WOONKAMER (ca. 3,8 x 5,3 mtr) beschikt over een open keuken en deuren naar het dakterras, de slaapkamers en de wasruimte die is voorzien van een garderobegedeelte en de wasmachine aansluiting.
DE KEUKEN (ca. 2,2 x 2,9 mtr) is voorzien van een 4-zones inductiekookplaat, afzuigkap, heteluchtoven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. De vele softclose keukenkasten bieden veel opbergruimte en door de open verbinding met de woonkamer gaan koken, eten en relaxen hier perfect samen!
HET DAKTERRAS (ca. 3,8 x 3,2 mtr) is rustig gelegen op het noordoosten. Hier kunt u heerlijk relaxen met vrij uitzicht.
SLAAPKAMER 1 (ca. 3,7 x 2,7 mtr) is gelegen aan de voorzijde.
SLAAPKAMER 2 (ca. 1,9 x 2,0 mtr) is gelegen aan de achterzijde.
DE BADKAMER (ca. 2,4 x 1,1 mtr) is voorzien van een douche, wastafel met meubel, toilet, designradiator, mechanische ventilatie en te openen raam.
VIA DE DEUR op de 1e verdieping overloopt komt u middels een trap bij APPARTEMENT 2.
DE STUDIO (ca. 10,2 x 4,7/ 3,8 mtr) heeft een open keuken, vaste kasten (waarvan 1 met de CV-opstelling) en aan beide zijdes een dakkapel waardoor maximaal lichtinval wordt verkregen met vrij uitzicht.
DE KEUKEN is voorzien van een 4-zones inductiekookplaat, afzuigkap en tafelmodel koel-/vriescombinatie. De softclose keukenkasten bieden opbergruimte en door de open verbinding met de rest van de studio gaan koken, eten en relaxen hier perfect samen!
DE BADKAMER (ca. 3,2 x 1,4 mtr) is voorzien van een douche, wastafel, toilet, designradiator, mechanische ventilatie en te openen raam.
OPLEVERING: in overleg.
BIJZONDERHEDEN:
- In 2022 gemoderniseerde en verduurzaamde maisonnette met energielabel A, DIRECT TE BETREKKEN!
- Bestaande uit 2 zelfstandige appartementen met eigen entree, geschikt voor dubbele bewoning, B&B en/of een bedrijf aan huis.
- Rustig gesitueerd aan de rand van het centrum en met alles op loopafstand binnen uw bereik.
- Parkeren middels vergunning (1e is gratis).
- Kleinschalige VvE (3 appartementsrechten). Bijdrage € 100,-- per maand.
- Koper aanvaardt het verkochte “as is, where is”.
- De volledige inboedel van appartement 1 separaat te koop.
- Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht.
- Vraagprijs: € 495.000,-- k.k. (exclusief inboedel).
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,562
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1912
- Specific
- Double occupancy present and partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 89 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 294 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, 2 sinks, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha HR-107 (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ZANDVOORT C 5773
- Cadastral map
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre, in residential district, open location and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,870x
Viewed
42x
Saved
10-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





