Bosbes 263892 XZ ZeewoldeTweede woonwijk
€ 950,000 k.k.
- 220 m²living area
- 533 m²plot size
- 6bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVrijstaande woning met veel mogelijkheden; mantelzorg, werk, verhuur
Description
Unieke kans: Twee woningen in één koop!
Bosbes 26 en Vossebes 2:
Flevopand Makelaars is bijzonder trots u deze buitenkans die zelden voorbij komt te mogen aanbieden! Deze bijzondere woning biedt maar liefst twee volledige wooneenheden onder één dak. Ideaal als kangoeroewoning, voor mantelzorg aan ouders of familieleden, of voor wie wonen en werken wil combineren met bijvoorbeeld een praktijk aan huis.
De woning is niet alleen veelzijdig, maar ook uiterst energiezuinig. Dankzij zonnepanelen, een warmtepomp, airconditioning én een krachtige thuisbatterij van maar liefst 46 kWh, hoeft u zich geen zorgen te maken over energiekosten. Daarnaast is de woning voorzien van vloerverwarming, wand- en plafondverwarming, wat zorgt voor een optimaal en comfortabel binnenklimaat in elk seizoen.
De ligging is prachtig, met een royale tuin die volop privacy bied, een heerlijke plek om tot rust te komen of te genieten met familie en vrienden. Op loopafstand van het strand en bos en ook het centrum is vlakbij.
Verder beschikt het object over een extra verlengde garage, ideaal voor hobbyisten, opslag of het stallen van meerdere voertuigen.
En als absolute kers op de taart: De vrij gelegen, luxe wellness ruimte in de tuin met sauna, jacuzzi en een douche. Hier ervaart u na een dag hard werken, het gevoel van ontspanning en comfort, gewoon in uw eigen huis.
Bosbes 26:
Heerlijke half-vrijstaande woning met 5 slaapkamers, uitgebouwde woonkamer en een verlengde garage met ruime oprit.
Indeling:
Begane grond:
Overdekte entree, hal met meterkast, toiletruimte met wandtoilet en fonteintje, (eventueel deur naar woning Vossebes 2). Grote woonkamer met veel lichtinval door vier extra dakramen aan de achterzijde en openslaande deuren naar de achtertuin, houtkachel en deur naar garage/berging, deze is verlengd tot ruim negen meter, hier treft u nog een klein keukenblok en de opstelling van cv-ketel, warmtepomp en de thuis batterij van 46kw. Aan de voorzijde van de woning ligt de ruime leef keuken met grote kastenwand met inbouwapparatuur en een groot in L-vorm opgesteld keukenblok met kasten en laden in het wit uitgevoerd met aanrechtblad van composiet en een eetbar. De keuken is voorzien van diverse Gaggenau apparatuur te weten: 2 pits gaskookplaat en een wokbander, afzuigkap, hetelucht oven en combi-stoomoven. Verder zijn er nog een koelkast en een vaatwasser, een close-in boiler en Quooker ingebouwd. De gehele beneden verdieping is voorzien van een PVC vloer met vloerverwarming.
Eerste verdieping:
Overloop, drie slaapkamers, 2 kamers voorzien van wandverwarming en 1 slaapkamer voorzien van ruime kledingkast. Ruime badkamer met grote inloopdouche met stort- en handdouche en schuifdeur, wandtoilet en wastafelmeubel met twee waskommen, extra legplanken en plafondverwarming.
Tweede verdieping:
Overloop met bergruimte en dakraam, een werk/slaapkamer met keukenblok en spoelbak en mechanische ventilatie-unit en een ruime slaapkamer met airco. Alle ruimten zijn voorzien van wandverwarming.
Het huis is keurig afgewerkt met hoogwaardige materialen, plafonds en wanden zijn netjes gestuct, mooie paneeldeuren zijn aangebracht, u kunt direct verhuizen!
Achtertuin:
De achtertuin is goed gelegen op de zon (west) en is smaakvol en goed ingericht. Er zijn diverse terrassen gemaakt en achter de garage treft u nog een grote opslag voor het haardhout. Achter in de tuin is een half verzonken wellness gebouwd met op het dak een ruim terras met grote picknick tafel. De wellness is uitgevoerd met een ruime Finse sauna een XXL Jacuzzi en een douche.
Vossebes 2:
Half-vrijstaande woning met een heerlijke ligging en veel licht inval.
Indeling:
Entree, hal, toilet toegang tot woonkamer, ruime lichte woonkamer met een open keuken in L vorm voorzien van; Koel/vries, inductiekookplaat, combi-oven en afzuigkap. Vanuit de woonkamer kunt u middels een vlizo trap de bergzolder bereiken. Naast de keuken zit de deur naar de ruime slaapkamer welke is voorzien van een inloopdouche en een wastafel meubel. Door het mooie hoge plafond voelt deze ruimte heerlijk aan, de kamer grenst aan de achtertuin dus u wordt heerlijk wakker met het gezang van de vogeltjes. In de gehele woning ligt een nette PVC vloer voorzien van vloerverwarming.
Tuin:
Nette aangelegde tuin rondom met veel privacy en diverse terrassen.
!Let op!: U koopt dus twee woningen met beide een eigen kadastrale aanduiding, u dient dus ook 2 aparte financieringen af te sluiten maar dat geeft ook mogelijkheden dat uw familieleden of bedrijf de tweede woning zelf financiert.
Kortom: Een unieke, duurzame en multifunctionele woning met ongekend veel mogelijkheden. Een kans die u niet wilt missen!
Omgeving:
Zeewolde-Zuid is een geliefd deel van Zeewolde. “Ingeklemd” tussen het groen en het water. Met een korte wandeling loopt u zo het Horsterwold in, het grootste aaneengesloten loofbos in West-Europa, met onder meer het unieke natuurgebied de Stille Kern! Hier kun je eindeloos fietsen, skaten, paardrijden en wandelen. De hond mag aangelijnd mee, maar er zijn ook stukken bos waar ze lekker vrij rond mogen snuffelen. Wat het nog leuker maakt is dat u tijdens de wandeling zomaar een ree, vos of bever tegen kunt komen! Dan hebben we het nog niet eens over de vele (roof)vogels die er gespot kunnen worden. Als u de andere kant op wandelt bent u met twee minuten op het strand van het Wolderwijd. Hier treft u diverse stranden met wisselende thema’s aan zoals een kinderstrand, jongerenstrand, surfstrand en een hondenstrand. Daarnaast is hier onlangs een atol aangelegd (zwembad in het water). Bij Fika op het strand kunt u heerlijk een kopje koffie drinken of ‘s avonds genieten van een drankje en een lekkere maaltijd. In Zeewolde is in principe alles lopend of per fiets bereikbaar. Dat geldt ook voor dit plekje aan de Bosbes. Verschillende basisscholen, voor- en naschoolse opvang, middelbare school, maar ook de supermarkt en de sportschool zijn hooguit een paar minuten fietsen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 950,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,318
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
- Specific
- Double occupancy present
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 220 m²
- Other space inside the building
- 32 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Plot size
- 533 m²
- Volume in cubic meters
- 895 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Sauna, shower, sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, flue, sauna, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Insulated walls and completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater, wall heating, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ZEEWOLDE A 4952
- Cadastral map
- Area
- 282 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ZEEWOLDE A 4951
- Cadastral map
- Area
- 251 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 150 m² (10.00 metre deep and 15.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity and heating
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,372x
Viewed
55x
Saved
2-4-2026
On Funda
Neighborhood

Tweede woonwijk
Zeewolde- Residents
- 4,750
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,976
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




