Kroostweg-Noord 1533704 DW ZeistUtrechtseweg
€ 895,000 k.k.
- 117 m²living area
- 478 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Description
Aan de rand van Zeist, in een rustige en verkeersluwe straat, ligt deze ruime twee-onder-een-kapwoning uit 1924. Deze sfeervolle woning heeft onder andere een lichte woonkamer, vier slaapkamers en een moderne badkamer. De diepe, op het Zuidwesten gelegen achtertuin is fraai aangelegd, in de tuin staat een riante garage.
DE LIGGING
De Kroostweg-Noord is een geliefde, groene en doodlopende straat. De rustige omgeving wordt gekenmerkt door karakteristieke, met name vooroorlogse bebouwing. De locatie is ideaal: diverse voorzieningen, uitvalswegen en het openbaar vervoer (Utrecht CS in 10 minuten) liggen in de directe nabijheid. Het gezellige centrum van Zeist bereikt u binnen 10 minuten op de fiets, en ook het Science Park Utrecht is uitstekend bereikbaar.
DE INDELING
Begane grond
Entree, hal met originele wandbetegeling, glas-in-lood en een parketvloer. Hier bevinden zich ook de meterkast, een praktische trapkast en het toilet. Vanuit de hal zijn de woonkamer en de keuken bereikbaar. Aan de voorzijde ligt het zitgedeelte met een knusse pelletkachel. Aan de achterzijde bevindt zich het eetgedeelte, dat overloopt in een serre. Vanuit de serre is er een prachtig uitzicht op de diepe tuin. De keuken is praktisch ingericht met een 4-pits gaskookplaat , een afzuigkap, een koelkast, een vaatwasser en combimagnetron. Zowel vanuit de serre als de keuken zijn het riante terras en de achtertuin bereikbaar.
Eerste verdieping
De ruime overloop met sfeervol glas-in-lood biedt toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en een aparte was- annex stookruimte. De slaapkamers zijn strak afgewerkt met glad stucwerk en hoge plinten. De kamer aan de achterzijde beschikt bovendien over een eigen wastafel en een draai-/kiepdeur naar het platte dak.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereikt u de zolderetage. Op de voorzolder vindt u veel bergruimte achter de knieschotten. De ruime vierde slaapkamer is voorzien van een dakkapel en beschikt over een inbouwkast en een eigen wastafel.
TUIN EN GARAGE
De woning ligt op een ruim perceel van 478 m². De 22 meter diepe achtertuin ligt op het gunstige zuidwesten en is met zorg aangelegd. Naast het terras heeft de tuin een fraaie vijver en een heerlijk groot gazon. In de tuin staat een vrijstaande garage met bergzolder. Deze biedt plek aan twee auto's en is praktisch uitgerust met een keukenblok (wateraansluiting) en een afgesloten berging. Achter de garage ligt een aangebouwde berging. Op eigen terrein is bovendien parkeergelegenheid voor meerdere auto’s.
BIJZONDERHEDEN
Royaal gezinshuis met heerlijk diepe tuin en een grote vrijstaande garage en oprit
De woning is voorzien van dakisolatie, dubbel glas, HR en HR++ glas
- Asking price
- € 895,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,650
- Year of construction
- 1924
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- External storage space
- 67 m²
- Plot size
- 478 m²
- Volume in cubic meters
- 415 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- CH boiler
- Remeha Calenta Ace 40c (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- ZEIST N 2198
- Cadastral map
- Area
- 478 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 225 m² (22.50 metre deep and 10.00 metre wide)
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Loft, electricity, heating and running water
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,013x
Viewed
92x
Saved
7-5-2026
On Funda
Neighborhood

Utrechtseweg
Zeist- Residents
- 1,910
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 5,842
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?