New
Spinozalaan 193707 ZK ZeistLyceumkwartier
€ 1,595,000 k.k.
- 281 m²living area
- 339 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherWonen op topniveau in een werkelijk super strak afgewerkt huis
Description
Wonen op topniveau in een werkelijk super strak afgewerkt en uitstekend onderhouden familie huis voorzien van alle gemakken.....De woning is gelegen aan een fraaie lommerrijke laan in het prestigieuze en bosrijke Lyceumkwartier. Deze zeer royale helft van dubbel woonhuis heeft een fraai aangelegde tuin op het zuidwesten met optimale privacy. De woning combineert op unieke wijze sfeer, ruimte, luxe en hedendaags wooncomfort. Met een inhoud van circa
991 m³, vijf ruime slaapkamers, twee badkamers en een volledig souterrain (inpandige garage) biedt deze karaktervolle villa uitzonderlijk veel leefruimte voor het hele gezin. De woning verkeert bovendien in uitstekende staat van onderhoud en is met veel zorg en oog voor detail afgewerkt.
Ligging
De woning is ideaal gelegen nabij diverse sportaccommodaties, scholen, het gezellige centrum van Zeist, uitgestrekte wandelbossen en belangrijke uitvalswegen. Een unieke combinatie van rust, natuur en uitstekende bereikbaarheid.
Souterrain
Het royale souterrain vormt een volwaardige extra woonlaag en is zowel via de ontvangsthal als via de inpandige garage bereikbaar. Hier bevinden zich een ruime multifunctionele garage / hobbykamer, provisie-/wijnkelder.
Ideaal als thuisbioscoop, gym, speelkamer, kantoor of gastenverblijf.
Begane grond
De stijlvolle entree met vestibule, garderobe en toilet leidt naar de royale ontvangsthal met fraaie bordestrap. Dubbele taats deuren geven toegang tot de indrukwekkende woonkamer (v.v. vloerverwarming) waar licht, ruimte en sfeer direct opvallen. De prachtige visgraatparketvloer, strak gestucte wanden en plafonds, en royale raampartijen geven de woning een luxe uitstraling. Aan de voorzijde bevindt zich de moderne open woonkeuken (Poggenpohl / 2025), uitgevoerd met hoogwaardige inbouwapparatuur (Gaggenau en Siemens). Dankzij de grote hoekramen geniet u hier van een prachtig uitzicht over de groene laan.
Aan de achterzijde zorgen openslaande deuren voor een optimale verbinding met de fraai aangelegde tuin, die met veel gevoel voor privacy is ontworpen.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie royale slaapkamers (1 slaapkamer v.v. airconditioning) De luxe badkamer beschikt over een ruime inloopdouche en een dubbel wastafelmeubel met spiegelkast. Ook deze verdieping is hoogwaardig afgewerkt met fraaie visgraatparket vloeren en strak gestucte wanden en plafonds.
Tweede verdieping
De tweede verdieping biedt nog eens twee sfeervolle slaapkamers met dakkapellen, een tweede badkamer met douche, toilet en wastafel en een praktische stook-/bergruimte met vernieuwde CV-installatie. Tevens is er toegang tot een ruime bergzolder van circa 25 m².
Kenmerken
Zeer royale helft van dubbel woonhuis
Gelegen in het geliefde Lyceumkwartier
Luxe woonkeuken met hoogwaardige apparatuur van Gaggenau en Siemens
Begane grond en 1e verdieping v.v. visgraatparketvloer
Vijf ruime slaapkamers, twee badkamers
Volwaardig souterrain nu in gebruik als garage met multifunctionele ruimtes
Fraai aangelegde en onderhoudsvriendelijk tuin met veel privacy
Hoogwaardig afwerkingsniveau
CV ketel Vaillant EcoTEC plus VHR 35/40 CW5+
Schilderwerk buiten volledig gedaan in 2024
Nieuwe meterkast 2020
Zonwering aanwezig
Nabij centrum, natuur, sportfaciliteiten en uitvalswegen
Een uitzonderlijk gezinshuis op een van de mooiste locaties van Zeist, waar luxe, comfort en ruimte perfect samenkomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,676
- Year of construction
- 2003
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 281 m²
- Plot size
- 339 m²
- Volume in cubic meters
- 991 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, washstand, shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant EcoTEC plus (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- ZEIST H 5421
- Cadastral map
- Area
- 339 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 110 m² (11.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
23-5-2026
On Funda
Neighborhood

Lyceumkwartier
Zeist- Residents
- 3,740
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²
- € 6,266
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?