New
Paul Rodenkolaan 677207 CD ZutphenOoyerhoek
€ 385,000 k.k.
- 97 m²living area
- 150 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
We hebben weer zo’n leuke instapklare woning aan de Paul Rodenkolaan in de wijk Leesten Ooyerhoek. Aan een plantsoen gelegen met speelgelegenheid voor de kinderen, vier slaapkamers, een mooie keuken, moderne toiletruimte en een ruime badkamer. De achtertuin met overdekt terras is, net als de voortuin, heel onderhoudsvriendelijk aangelegd. Als je geen tijd of zin hebt om te verbouwen, is dit huis een uitstekende keuze!
De ligging is fraai, in een rustige wijk met twee winkelcentra in de omgeving, (basis)scholen, diverse sportverenigingen en het prachtige buitengebied binnen handbereik. Na een kwartiertje fietsen zit je in het centrum van Zutphen of bij het treinstation. Er zijn goede busverbindingen en het ziekenhuis is zelfs op loopafstand.
Indeling:
Begane grond:
Loop naar de voordeur via de voortuin met grote lichte tegels en arriveer in de hal. Hier zijn de meterkast, een nis voor de garderobe en aan de andere zijde is de vernieuwde toiletruimte met fonteintje.
De tuingerichte woonkamer vormt een geheel met de keuken, waardoor er een leefruimte van goed formaat is. Het zitgedeelte heeft een breedte van circa 5.10 meter en het eetgedeelte is vlak naast de keuken. De kleur op de wanden past goed bij de laminaatvloer en er is, heel handig, een berging onder de trap. Bij het zitgedeelte hangt een in 2025 geplaatste airco-unit, die kan koelen en verwarmen.
In 2022 is de moderne, strakke keukenopstelling geplaatst. Fraaie elementen zijn het grijze betonlook aanrechtblad, de dubbele koof met inbouwverlichting en de zwarte spoelbak met Quooker kraan. Ook de inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en koelkast zijn ingebouwd.
Eerste verdieping:
Verrassend is de grootte van de overloop, waar de wasmachine en vriezer een plekje hebben gekregen. Wil je deze apparaten in een aparte ruimte? Het is mogelijk om de overloop te splitsen, met een wasruimte/berging als resultaat. Aan de rechterzijde zijn twee slaapkamers, die beide als kinderkamer zijn ingericht. Een van deze kamers heeft een inbouwkast en in alle kamers ligt een mooie laminaatvloer.
De badkamer, vernieuwd in 2025, is een plaatje. Grote, lichtgrijze wand- en vloertegels zijn gecombineerd met stijlvol sanitair. De ruimte is ingedeeld met een inloopdouche, wandcloset, een elektrische radiator en een meubel met twee waskommen. Let ook op de kranen en de spiegels, want die maken de badkamer meer dan af!
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping, met een hoge nok en twee dakramen. Vanaf de lichte overloop is er toegang tot een sfeervolle slaapkamer, met een houten lattenwand en bergruimte in de schuinten van het dak. Bergruimte is er ook op de overloop.
Tuin:
Vanuit de woonkamer loop je de mooi aangelegde tuin in, met een groot terras en een overdekt terras. De ligging op het noordoosten zorgt voor zowel zon als schaduw, er zijn twee bergingen en bij het overdekte terras is een poort naar de steeg. Als nieuwe eigenaar van deze woning heb je geen groene vingers nodig, want de voor- en achtertuin zijn heel onderhoudsvriendelijk aangelegd.
Bijzonderheden:
- Dak-, gevel- en vloerisolatie;
- Houten kozijnen met dubbel glas en voorzien van rolluiken en screens;
- Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2022;
- Verwarming via een HR-ketel (Remeha, 2007) en een split unit airco (Mitsubishi, 2025);
- Ventilatieunit (Itho Daalderop, 2024);
- Berging met overdekt terras in de achtertuin, geplaatst in 2022;
- Moderne toiletruimte, keuken (2022) en badkamer (2025);
- Energielabel B.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 385,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,969
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 333 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Quinta (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- ZUTPHEN N 2125
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 78 m² (13.66 metre deep and 5.74 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
24-5-2026
On Funda
Neighborhood

Ooyerhoek
Zutphen- Residents
- 2,040
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,739
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



