Sold
Boomkensdiep 238032 XZ ZwolleAa-landen-Noord
€ 785,000 k.k.
- 165 m²living area
- 442 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 19, 2026
- Date of sale
- April 16, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Rust, ruimte en privacy: vrijstaande woning op toplocatie.
Deze vrijstaande woning gelegen aan de rand van het Boomkensdiep in de geliefde woonwijk Aa-landen wordt omringd door groen en vrijstaande woningen. Aan de voorzijde is er een fraai uitzicht op het park met de Westerveldse Aa.
De onder architectuur gebouwde vrijstaande woning beschikt over een aangebouwde stenen garage, een eigen oprit, een praktische bijkeuken, en een ruime, zonnige achtertuin.
Via de entree bereikt u de hal met toegang tot het toilet en de garage. De begane grond verrast met een speelse en royale indeling, bestaande uit een lichte zitkamer aan de voorzijde, een werk- of speelhoek en een ruime eethoek aan de tuinzijde. De halfopen keuken biedt daarnaast ook nog plaats voor een kleine tafel. Vanuit de keuken is de praktische bijkeuken met wasmachine-aansluiting te bereiken.
Op de eerste verdieping bevinden zich vier goed bemeten slaapkamers, voorzien van praktische vaste kasten. Aan de achterzijde is er toegang tot een balkon op het westen. De badkamer is compleet ingericht met een inloopdouche, een wastafelmeubel en een toilet.
De tweede verdieping is bereikbaar via een vlizotrap en biedt volop bergruimte en mogelijkheden.
Langs de voortuin loopt een pad met heg naar de achterzijde waar een ruime, verzorgde tuin op het westen ligt. Dankzij de beschutte ligging en het volwassen groen is er sprake van optimale privacy.
Wonen aan het Boomkensdiep betekent wonen in een prettige, groene en ontspannen woonomgeving. De wijk kenmerkt zich door een gezinsvriendelijk karakter, met basis- en middelbare scholen op loop- en fietsafstand. Ook het winkelcentrum “De Dobbe”, en diverse sportfaciliteiten en recreatiegebieden zoals de recreatieplas de Wijde AA bevinden zich in de directe nabijheid.
De bereikbaarheid is uitstekend: bushaltes liggen op korte afstand en het NS-station van Zwolle is binnen circa 15 minuten te bereiken. Daarnaast zijn uitvalswegen zoals de A28 snel toegankelijk.
INDELING:
BEGANE GROND: entree, hal met toiletruimte en toegang tot de garage; Woonkamer opgedeeld in een zithoek, werk- speelkamer, eethoek en halfopen eetkeuken met bijkeuken;
EERSTE VERDIEPING: overloop, 4 slaapkamers, balkon en badkamer;
TWEEDE VERDIEPING: middels vlizotrap te bereiken zolderberging met o.a. opstelling van de cv-ketel.
ALGEMEEN:
Bouwjaar: 1977
Inhoud:783m³
Gebruikersoppervlak wonen: 165m²
Overige inpandige ruimte: 46m²
Gebouwgebonden buitenruimte:17m²
Perceelgrootte:442m²
Ligging aan de rand van het Boomkensdiep met zicht op parkachtig groen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 785,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,758
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 165 m²
- Other space inside the building
- 46 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- Plot size
- 442 m²
- Volume in cubic meters
- 783 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- ZWOLLE I 1303
- Cadastral map
- Area
- 442 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, in residential district, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 196 m² (14.00 metre deep and 14.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,127x
Viewed
91x
Saved
19-3-2026
On Funda
Neighborhood

Aa-landen-Noord
Zwolle- Residents
- 3,835
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,965
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?