Sold
Volterbeek 98033 CZ ZwolleAa-landen-Oost
€ 400,000 k.k.
- 120 m²living area
- 104 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 12, 2025
- Date of sale
- October 3, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Fantastische, goed geïsoleerde woning met voor- en achtertuin, 4 ruime slaapkamers én een kantoor, wasruimte, luxe badkamer, bergruimte en riante keuken met schiereiland aan doodlopende weg, gelegen in de groene wijk Aa-landen.
Aan ruimte geen gebrek in deze fijne, uitgebouwde woning aan de Volterbeek. Rond 1995 is hier namelijk een gehele 2e verdieping opgekomen, waardoor er 2 fijne kamers, bergruimte en een wasruimte gecreëerd konden worden.
Aangekomen in de rustige straat valt het gelijk op hoe groen de straat is. Er is een leuk voortuintje met een zitje en een gemetselde plantenbak, waar je heerlijk beschut kunt zitten. De begane grond is een doorzonkamer met een groot raam in de woonkamer aan de voorzijde en een glazen, kunststof schuifpui aan de achterzijde. Er is voldoende plek voor een ruime zithoek, eettafel en de moderne, ruime keuken met veel kastruimte, een hardstenen aanrechtblad en een leuk schiereiland waar je fijn aan kan zitten wanneer iemand aan het koken is of voor een vlug ontbijt. De keuken is uiteraard voorzien van de benodigde inbouwapparatuur. Er is nog een handige trapkast en een tussenhalletje voor de trapopgang en toegang naar het toilet.
De zonnige achtertuin is heerlijk om rustig in te zitten en van de rust en het groen te genieten. Er is dan ook voldoende plek voor een grote eettafel en een lekker zitje. Ook is er een berging en een achterom.
Op de eerste verdieping aan de achterzijde bevindt zich de ouderslaapkamer met kastenwand en rolluiken. Aan de voorzijde bevinden zich 2 (slaap) kamers. Eén kamer is nu in gebruik als kantoor, maar ook in deze kamer past gewoon een eenpersoonsbed. De luxe badkamer is prachtig uitgevoerd met een mooi ligbad, badkamermeubel en spiegel met licht, een inloopdouche en toilet. In plaats van tegels zijn de muren afgewerkt met betonciré; mooi en luxe om te zien en gemakkelijker in het onderhoud. Verder is hier nog de kast op de overloop met daarin de CV uit 2014 en de heteluchtverwarming uit 2022.
De tweede verdieping is omstreeks 1995 op de woning gezet (dakleer nog vernieuwd in 2012). Deze enorme extra ruimte is dus ook goed geïsoleerd. Op deze verdieping bevinden zich nu 2 ruime slaapkamers met prachtige grote, kunststof dakramen. Ook is er een aparte wasruimte met ruimte voor de wasmachine en droger, wat bergruimte en er is een wastafel. Aan de andere kant van de overloop is er een handige ruime bergruimte.
De woning is volledig geïsoleerd en heeft een A-label. Er is hete luchtverwarming. Er zijn dus geen radiatoren in de woning. Er liggen 9 zonnepanelen op het dak en de gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen.
LOCATIE
De Aa-landen is niet alleen de groenste wijk van Zwolle, de wijk heeft ook alle voorzieningen, zoals een ruime keuze aan scholen, parken en speelplekken. Er is een winkelcentrum met een rijke selectie aan winkels, zoals 3 verschillende supermarkten. Tevens zijn er diverse sportgelegenheden en prachtige plekken om te wandelen, bijvoorbeeld rond de Wijde Aa. Wil je winkelen of uit eten in de prachtige historische binnenstad van Zwolle dan ben je daar in slechts 10 minuten fietsen. Ook de uitvalswegen zijn makkelijk en snel te bereiken.
Deze woning grenst aan een rustige, doodlopende straat, dus alleen de mensen uit de straat rijden hier. Je kijkt uit op de achterkant van een basisschool waar een kinderdagverblijf in is gevestigd. Parkeren kan in de eigen straat.
INDELING
BEGANE GROND
Entree, woon-/eetkamer met open keuken, trapkast, schuifpui naar de achtertuin met schuur en achterom. Hal met toilet en trapopgang.
EERSTE VERDIEPING
Overloop, 3 (slaap) kamers, kast met installaties, badkamer met ligbad, inloopdouche, badkamermeubel en toilet.
TWEEDE VERDIEPING
Overloop, 2 (slaap) kamers, berging en waskamer.
KENMERKEN
- bouwjaar 1983
- opbouw 1995
- energielabel A
- 9 zonnepanelen
- volledig kunststof kozijnen
- zonnige voor- en achtertuin
- keuken met inbouwapparatuur en schiereiland
- luxe badkamer met ligbad, inloopdouche en toilet
- verwarmen middels hete lucht verwarming (2022) en CV voor warm water (2014)
KORTOM: Maak snel een afspraak om zelf te zien wat een fijne en ruime woning dit is!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,333
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1983
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 104 m²
- Volume in cubic meters
- 427 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- Hot air heating
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- ZWOLLE O 1014
- Cadastral map
- Area
- 104 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 30 m² (6.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,319x
Viewed
98x
Saved
12-9-2025
On Funda
Neighborhood

Aa-landen-Oost
Zwolle- Residents
- 3,335
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,685
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




