Randmeerweg 8-01188071 SH NunspeetVerspreide huizen Zuiderzeeland Nunspeet
€ 109,500 k.k.
- 55 m²living area
- 276 m²plot size
- 2bedrooms
Description
Te koop: Luxe chalet op eigen grond in Nunspeet – Geniet van rust en natuur op de Veluwe!
Stelt u zich eens voor: ontwaken met het gefluit van vogels, genieten van uw ochtendkoffie op uw zonnige terras en de dag beginnen met een wandeling door de uitgestrekte bossen of langs het glinsterende Veluwemeer. Dit prachtige chalet aan de Randmeerweg 8 in Nunspeet maakt het allemaal mogelijk. Met een woonoppervlakte van 55 m² en een ruime kavel van 276 m² op eigen grond, is deze plek ideaal voor wie op zoek is naar een heerlijke recreatiewoning of een slimme investering.
Het in 2019 gebouwde chalet straalt luxe en comfort uit en is stijlvol ingericht. De ruime woonkamer biedt een prachtig groen uitzicht en dankzij de schuifpui loopt u zo naar buiten om te genieten van de natuur. De open keuken is modern en voorzien van alle gemakken, zoals een gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, combimagnetron en vaatwasser, waardoor u zonder moeite een heerlijke maaltijd bereidt. De twee slaapkamers zijn praktisch ingericht: de eerste slaapkamer beschikt over een comfortabel tweepersoonsbed en ruime kastruimte, terwijl de tweede slaapkamer voorzien is van twee losse bedden en extra opbergruimte. De volledig betegelde badkamer is ruim en uitgerust met een douchecabine, een wastafel met meubel en een toilet.
De ligging van dit chalet is werkelijk uniek. Hier ervaart u het beste van twee werelden: de rust en ruimte van de Veluwse bossen en de recreatieve mogelijkheden van het Veluwemeer. Of u nu graag wandelt, fietst of geniet van watersporten, deze locatie biedt eindeloze mogelijkheden voor ontspanning en avontuur. Bovendien is de tuin gunstig gelegen op het zuiden, waardoor u de hele dag door kunt genieten van de zon. Het aangelegde terras nodigt uit om lange zomeravonden buiten door te brengen. En met uw eigen parkeerplaats direct naast het chalet, is gemak gegarandeerd.
Met een vraagprijs van € 109.500 k.k. en beschikbaarheid in overleg, is dit chalet een unieke kans. Bent u enthousiast geworden? Neem contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging. Bekijk onze website: of bel ons. Uw droomplek op de Veluwe wacht op u!
Over “Europarcs Veluwemeer”:
Europarcs Veluwemeer is een prachtig park direct aan het Veluwemeer waar de waterrecreatiemogelijkheden eindeloos zijn. Het is de perfecte uitvalsbasis om te leren surfen en zeilen of om te gaan vissen. Naast deze watersportactiviteiten biedt het park ook bootverhuur aan en is het gelegen aan een jachthaven. Even geen zin in water? Huur dan een E-chopper op het park en ga op verkenningstocht over de Veluwe.
Naast al deze activiteiten ligt het park ook nog eens op loopafstand van Walibi Holland wat zich kenmerkt als het meest spectaculaire attractiepark van Nederland. Voor een uitstapje bent u binnen no time in de middeleeuwse stad Elburg dat bekend staat om zijn vele musea, maar ook de prachtige binnenstad met haven. Of kiest u liever voor de Hanzestad Harderwijk? Ook hier bent u binnen 10 minuten. Verder liggen de grotere steden Zwolle en Lelystad op een half uur rijden met de auto.
Een greep uit de faciliteiten:
- Watersportcentrum
- Jachthaven
- Bootverhuur
- E-chopper verhuur
- Snackbar
- Restaurant
- Strand
In de seizoenen is er een actief animatieteam voor jong en oud.
Kenmerken:
Soort bouw: Houtbouw
Materiaal buitenzijde: Kunststof
Bouwjaar: 2019
Aantal slaapkamers: 2
Warmtebron: CV Combiketel
Vloerbedekking: Laminaat
Perceel oppervlakte: Circa 276 m²
Woonoppervlakte: Circa 55 m²
Soort grond: Koopgrond
Adres: Randmeerweg 8
Plaats / Park: Nunspeet
Parkservicebijdrage per jaar: Ca. € 3.200,--
Peiljaar: 2025
Prijs: € 109.500,- k.k.
Huisdieren toegestaan: Ja
Inventaris: Inclusief
Stoffering: Inclusief
Verhuurmogelijkheden: Ja via Europarcs
Oriëntatie tuinligging: Zuid
Wifi: Uitstekend
BTW van toepassing: Ja art. 37d.
Inschrijving op dit adres en permanente bewoning is niet mogelijk!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 117,500 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 109,500 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2019
- Specific
- Furnished and with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 55 m²
- Plot size
- 276 m²
- Volume in cubic meters
- 125 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- NUNSPEET L 5164
- Cadastral map
- Area
- 276 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
970x
Viewed
25x
Saved
6-2-2026
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen Zuiderzeeland Nunspeet
Nunspeet- Residents
- 2,820
- Family with children
- 48%
- Avg. asking price / m²
- € 4,494
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




