

Hendriks Makelaardij Apeldoorn
Everything you need for your ideal home!Overview
9.2
106 reviews
8
Employees
NVM
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with Hendriks Makelaardij Apeldoorn, and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Sale
Purchase
Financial advice
Appraisals
Specialisations
Home photography, Home styling, Monument, New construction
Certificates
KFD,
NWWI,
Adfiz,
SEH,
WFT,
VastgoedCert,
NRVT
Languages
Dutch, English

Description
Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
Seller in 2026
Employees
Marloes Bakker - LeemkuilNVM Registered Agent & Appraiser
Twan van MaanenNVM Assistant Real Estate Agent
Frank DekkerNVM Real Estate Agent
Jeroen StreppelNVM Registered Agent
Stijn te WinkelReal Estate Advisor
Saskia WensinkCommercial Employee
Reviews
The average score is based on 106 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 78% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•9.3
Er was altijd contact als wij het wilden. We werden snel teruggebeld. Vooral de secretaresses of het personeel wat ons te woord stond tijdens het bellen waren zeeer correct en altijd vriendelijk, ook na een paar jaar eindeloos zoeken of vergeetachtigheid van onze kant. Na het melden van onze namen wisten ze precies wie ze 'voor' zich hadden. De makelaars zelf waren ook correct in het persoonlijke contact. Beschaafd en netjes. En zeer eerlijk. Er werd geen informatie achter gehouden en ons bij aankoop gewezen op eventuele mankementen of financiële verwachtingen. Zeer prettig was ook het overzicht houden en knopen doorhakken als wij het even niet meer wisten. Wij zijn zeer tevreden over deze makelaar en het hele team erachter wat ook behoorlijk belangrijk is. Zij zijn het eerste contact en het 'gezicht' van het kantoor.
A seller
•10.0
Het contact met Jeroen verliep goed. Hij heeft ons van begin tot eind goed geholpen met de juiste aanpak. Er was snel interesse en we hebben ons huis in korte tijd verkocht. We zouden Jeroen zeker weer nemen als makelaar!
A seller
•9.8
Het contact is laagdrempelig. Accuraat. Ook een heel vriendelijke administratieve ondersteuning afdeling. Soms zelfs in het weekend of na sluitingstijd. Wij hebben lang gezocht naar een passend ander huis. We hebben naast Marloes Leemkuil ook met Frank bezichtigingen gedaan. Ook hij is een prettig werkende makelaar. Eén van de assistentes heeft zelfs met eigen gemaakte foto's ons huis op Facebook gezet om toch zo veel mogelijk aandacht te trekken.
Office details
7315 GP Apeldoorn
- Mo09:00 - 17:30
- Tu09:00 - 17:30
- We09:00 - 17:30
- Th09:00 - 17:30
- Fr09:00 - 17:30
- Sa10:00 - 16:00
- SuClosed


Social media