

Overview
9.2
102 reviews
10
Employees
NVM
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with Maas Makelaars, and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Sale
Appraisals
Purchase
Financial advice
Specialisations
Expat broker
Certificates
NWWI,
NRVT,
SCVM,
VastgoedCert,
WFT
Languages
English, Dutch

Description
Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
Seller in 2026
Employees
Joris Maas NVM Registered Agent (Director)- Nicolette EsserNVM Assistant Real Estate Agent
- Gerben HuijbregtsNVM Registered Agent
- Casper Mol NVM Registered Agent
- Patrick VerbakelMortgage Advisor
Lonneke MaasAdministrative Employee
Reviews
The average score is based on 102 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 93% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•1.0
De vastgoedmarkt in Eindhoven lijkt volledig uit de hand gelopen en steeds meer op een crimineel systeem. Transparantie over de werkelijke waarde van woningen ontbreekt volledig. Makelaars manipuleren vraagprijzen, zetten woningen bewust ver onder de marktwaarde in de verkoop en creëren kunstmatige concurrentie tussen kopers. Van een eerlijke en transparante woningmarkt is nauwelijks nog sprake. Alles lijkt te draaien om snelheid van verkoop en maximale winst. De belangen van verkopers en kopers en de gevolgen van deze praktijken lijken van ondergeschikt belang. Helaas lijkt dit geen incident, maar een terugkerend probleem bij meerdere grote spelers op de Eindhovense vastgoedmarkt. Hipodomus: stelt eerst een opvallend lage vraagprijs voor en belooft vervolgens een verkoopopbrengst die 10% hoger ligt. Uiteindelijk wordt de woning verkocht voor vrijwel de oorspronkelijke, veel lagere prijs. Wat is dan eigenlijk de waarde van dergelijke beloftes? MAAS: mijn ervaring hiermee is eveneens zeer negatief. Er wordt een tweede makelaar ingeschakeld die de woning lager waardeert, waarna vervolgens wordt verteld dat er zogenaamd geen kopers meer zijn. Dit is bijzonder opmerkelijk in een stad waar de vraag naar woningen vele malen groter is dan het aanbod. Mijn advies: denk goed na voordat je de verkoop van je woning aan een makelaar toevertrouwt. Zelf verkopen kan soms een veel verstandigere keuze zijn. De rol van de makelaar lijkt in sommige gevallen niet veel meer te zijn dan de deur openen en de woning laten zien. Daarna begint het echte psychologische spel en de druk op de verkoper. Mijn ervaring was ronduit verschrikkelijk. Een bijzonder onaangename ervaring, grote teleurstelling en vooral een compleet verlies van vertrouwen in deze manier van werken.
A seller
•9.5
Joris heeft een hele proactieve houding. Is betrouwbaar en heel snel van handelen. Ook een prettige manier van communiceren.
A buyer
•9.3
A great experience with the Maas team! They were proactive, highly cooperative, and provided valuable insights during viewings that helped us truly understand the house and its condition.
Office details
5612 HJ Eindhoven
- Mo09:00 - 12:30, 13:15 - 17:30
- Tu09:00 - 12:30, 13:15 - 17:30
- We09:00 - 12:30, 13:15 - 17:30
- Th09:00 - 12:30, 13:15 - 17:30
- Fr09:00 - 12:30, 13:15 - 17:30
- SaBy appointment
- SuClosed
Social media