

Moerkerken Van der Mark Makelaars B.V.
Overview
9.5
37 reviews
2
Employees
NVM
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with Moerkerken Van der Mark Makelaars B.V., and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Purchase
Sale
Appraisals
Specialisations
Home styling
Certificates
NWWI,
NRVT
Languages
English, Dutch
Description
Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
Seller in 2026
Employees
- Martin van der MarkNVM Registered Agent (Director)
- Marjolijn MoerkerkenNVM Registered Agent (Director)
Reviews
The average score is based on 37 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 91% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•9.3
Marjolijn en Martin hebben ons super goed geholpen bij de verkoop van onze woning! Wij werden constant op de hoogte gehouden wanneer er nieuwe ontwikkelingen waren en ze hebben een hoop zorgen bij ons weggenomen. De foto's en video waren super goed gelukt en mooi ook om te zien hoeveel energie zij erin steken en zelf ook nog is plezier aan beleven. Ik zou ze zeker aanraden!
A seller
•9.0
Wij hadden deze makelaar in 1e instantie ingehuurd voor de aankoop van ons appartement. Al vrij snel kwamen wij via deze makelaar op het spoor van ons appartement wat we dus al gekocht hadden voordat het op Funda verscheen. De verkoop van onze huidige woning verliep goed en redelijk snel. De uiterst professionele foto-, en video presentie van Kim was geweldig en heeft zeker bijgedragen tot deze succesvolle verkoop. Ook de communicatie en persoonlijke inzet van de makelaars was prima. Al met al zou ik deze makelaar zeker aanbevelen!
A seller
•10.0
In de wereld van makelaars is het een kunst om je te onderscheiden. Deze makelaar kan dat en schroomt ook niet om actief, ongevraagd en gevraagd kritisch mee te denken. In het oerwoud van de woning- en hypotheekmarkt is een betrouwbare makelaar heel fijn. Marjolijn en Martin en backoffice maken dat waar. Top!
Office details
2993 LA Barendrecht
- Mo09:00 - 17:00
- Tu09:00 - 17:00
- We09:00 - 17:00
- Th09:00 - 17:00
- Fr09:00 - 17:00
- SaBy appointment
- SuClosed
Social media