

Fijne Makelaar
Overview
9.1
56 reviews
2
Employees
NVM
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with Fijne Makelaar, and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Sale
Purchase
Rental
Appraisals
Certificates
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Languages
Dutch, English

Description
Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
Seller in 2026
Employees
Marc SlijperNVM Registered Agent (Director)
Claire TsengOffice Manager
Reviews
The average score is based on 56 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 72% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•10.0
Marc Slijper is zonder twijfel de beste makelaar met wie ik ooit heb samengewerkt. Vanaf het eerste contact viel direct zijn enorme kennis van de markt, professionaliteit en persoonlijke betrokkenheid op. Marc heeft de verkoop van mijn woning volledig ontzorgd en begeleid op een manier die alle verwachtingen heeft overtroffen. Zijn communicatie was altijd helder, snel en eerlijk, waardoor ik gedurende het hele proces precies wist waar ik aan toe was. Daarnaast beschikt hij over uitstekende onderhandelingsvaardigheden en een scherp inzicht in de markt, wat heeft geleid tot een fantastisch eindresultaat. Wat Marc onderscheidt van veel andere makelaars is dat hij echt meedenkt, bereikbaar is wanneer je hem nodig hebt en zich volledig inzet voor zijn klanten. Je merkt aan alles dat hij passie heeft voor zijn vak en altijd streeft naar het best mogelijke resultaat. Ik kan Marc Slijper dan ook van harte aanbevelen aan iedereen die zijn woning wil verkopen of aankopen. Professioneel, betrouwbaar, betrokken en resultaatgericht. Een absolute topper in zijn vakgebied. Nogmaals bedankt Marc voor de geweldige begeleiding en het fantastische resultaat!
A seller
•10.0
Zeer punctueel! Erg vriendelijk. en behulpzaam.! Redelijk van prijs ook. Snel werkend. Wel een beetje moeilijk om 100 karakters te vullen.
A seller
•9.0
Zeer goede ervaring met fijne makelaar. Zij werken zeer gestructureerd en zijn erg attent en kundig als je vragen hebt. Kortom zeer tevreden
Office details
5061 HK Oisterwijk
- Mo09:00 - 17:30
- Tu09:00 - 17:30
- We09:00 - 17:30
- Th09:00 - 17:30
- Fr09:00 - 17:30
- SaBy appointment
- SuClosed
Social media