

Makelaarshuys Johanna en Gijs
Overview
9.4
113 reviews
7
Employees
NVM
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with Makelaarshuys Johanna en Gijs, and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Sale
Purchase
Appraisals
Specialisations
Home photography
Certificates
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Languages
Dutch
Description
Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
Seller in 2026
Employees
Johanna WagenaarNVM Registered Agent (Director)
Gijs SchonckDirector
Quinty WintermansCommercial Employee- Lisanne WagenaarCommercial Employee
- Veerle SomCommercial Employee
- Guusje van HooijdonkAdministrative Employee
Reviews
The average score is based on 113 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 94% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•9.5
Onze verwachtingen waren hoog, maar zijn ook waargemaakt. Johanne en Gijs zijn kundig en krachtig in hun optreden. Ook de andere medewerkers van het kantoor zijn pro actief en zeer communicatief. Alles bij elkaar een goede aankoop en verkoop ervaring.
A seller
•10.0
Een supervriendelijk en professioneel team dat echt met je meedenkt. Vanaf het moment dat we Gijs ontmoetten, hadden we meteen een goede klik. Tijdens het hele verkoopproces werden we goed begeleid en was de communicatie prettig en duidelijk. Hoewel het verkoopproces wat langer duurde door de marktomstandigheden, bleef het team positief, betrokken en gaf het ons veel vertrouwen. Al met al zijn wij zeer tevreden over de begeleiding en service en bevelen wij Makelaarshuys Johanna en Gijs van harte aan.
A seller
•9.3
Vanaf het eerste moment hadden wij direct een klik met Makelaarshuis Johanna & Gijs! Het enthousiasme van Gijs werkt zo aanstekelijk dat je spontaan zin krijgt om je huis te verkopen. Je krijgt direct duidelijke uitleg over het hele proces en waardevolle inzichten over het aantal woningzoekenden in de buurt. Er wordt scherp naar de markt gekeken en elke stap wordt in goed overleg genomen. Bovendien is de interne afstemming tussen alle medewerkers op het kantoor top; je wordt continu op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen. Het hele verkoopproces verliep voor ons dan ook enorm spoedig en positief. Wij zijn ontzettend blij dat we ons huis op zo’n fijne en snelle manier hebben verkocht via Makelaarshuis Johanna & Gijs. ontzettend bedankt! Groeten T&M
Office details
4811 NN BREDA
- Mo09:00 - 17:30
- Tu09:00 - 17:30
- We09:00 - 17:30
- Th09:00 - 17:30
- Fr09:00 - 17:00
- SaBy appointment
- SuClosed
Social media