Regio Bronckhorst Makelaardij

Services & characteristics

  • Sale

  • Purchase

  • Appraisals


Specialisations

Agricultural and rural real estate, Recreation

Certificates

NWWI

NRVT

WOZ

SCVM

MMCEPI

Reviews average
8.4

The average score is based on 3 reviews in the last 24 months.

Last year, the agent invited 22% of their customers to write a review.

How are these reviews calculated? Read more

  • A seller

    8.0

    Wij zijn zeer over onze makelaar. Een echte no-nonsense makelaar die gewoon doet wat hij moet doen. Geen poespas of verkooppraatjes, maar eerlijk, duidelijk en recht door zee. Veel kennis van zaken. Hij weet waar hij het over heeft, denkt goed mee en weet wanneer er actie nodig is. De communicatie was prettig en duidelijk en we hebben het hele verkoopproces met veel vertrouwen aan hem overgelaten. Dat heeft ons rust gegeven. Kortom: een makelaar met veel vakkennis, en gewoon doet wat hij belooft. Precies zoals wij het graag zien. Wij zouden hem dan ook zeker aanbevelen!

  • A seller

    9.3

    Contact met de makelaar is goed. Snel bereikbaar en deskundig op zijn vakgebied. Ook erg behulpzaam met alle zaken rondom de verkoop.

  • A seller

    8.0

    Tijdens de verkoop van onze woning heeft de makelaar ons prima geadviseerd en hebben we dit als prettig ervaren. Daarom bevelen we deze makelaar aan!

All reviews (3)

Office details

De Heurne 10
7255 CK HENGELO (GLD)
  • Mo09:00 - 17:00
  • Tu09:00 - 17:00
  • We09:00 - 17:00
  • Th09:00 - 17:00
  • Fr09:00 - 17:00
  • SaClosed
  • SuClosed