

metCarien B.V. Makelaar in het Gooi
Overview
10.0
3 reviews
2
Employees
NVM
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with metCarien B.V. Makelaar in het Gooi, and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Sale
Rental
Appraisals
Purchase
Certificates
VastgoedCert
Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
Seller in 2026
Employees
Nynke Junggeburt
Carien ter HaarNVM Registered Agent (Director)
Reviews
The average score is based on 3 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 11% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•10.0
Wij hebben zowel voor de verkoop van ons huis als voor de aankoop van onze nieuwe woning met Carien en haar team gewerkt en zijn ontzettend tevreden over de begeleiding. De verkoop is uitermate soepel verlopen. De presentatie van onze woning was uitstekend verzorgd en tijdens de onderhandelingen was Carien doortastend en wist ze een prachtig resultaat te behalen. MetCarien heet niet voor niets zo: je hebt écht het gevoel dat je het samen doet. De communicatie is snel en persoonlijk en Carien geeft altijd haar eerlijke mening. Daardoor hadden wij continu het vertrouwen dat ze ging voor wat voor óns het beste was, en niet simpelweg voor het snelste resultaat. Ook bij de aankoop heeft ze voor ons het verschil gemaakt. Mede dankzij haar sterke handelen en uitstekende contacten hebben we binnen afzienbare tijd ons droomhuis kunnen kopen. Wij kijken met een heel goed gevoel terug op het hele proces en kunnen Carien en haar team van harte aanbevelen!
A buyer
•10.0
Van begin tot einde waren Carien en Nynke duidelijk, behulpzaam en doelgericht. In korte tijd een goede band opgebouwd waarmee samenwerking perfect verliep. Met een super resultaat!
A seller
•10.0
Zeer adequate, professionele en servicegerichte advisering met een goed resultaat, kortom: een tevreden klant!
Office details
1272 PT Huizen
- Mo09:00 - 17:00
- Tu09:00 - 17:00
- We09:00 - 17:00
- Th09:00 - 17:00
- Fr09:00 - 17:00
- SaBy appointment
- SuBy appointment