De Heus Makelaardij Logo

De Heus Makelaardij

Call Send email

Average review score

9,2

The average score is based on 65 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 80% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

Mr. Rob D'Haen
Lage Bergweg 31 C2
7,8
I would recommend this agent.
Er zijn aardig wat hobbels genomen voor de uiteindelijke verkoop. De Heus heeft steeds goed gecommuniceerd tussen o.a. koper en verkoper.
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
7
Local market affinity
8
Report abuse
A Funda user
Ommeland 6
10,0
I would recommend this agent.
Een fijn team met veel persoonlijke aandacht. Vanaf het eerste gesprek heeft Jeroen ons uitstekend geïnformeerd over alles wat kwam kijken bij de verkoop van onze woning. Ook de begeleiding bij de aankoop van een woning buiten Apeldoorn verliep prettig en soepel. Dankzij de korte lijnen, duidelijke communicatie en betrokken aanpak voelden wij ons gedurende het gehele traject volledig ontzorgd. Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking en kunnen Jeroen en zijn team dan ook van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een deskundige en betrouwbare makelaar.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Krimweg 140 A28
9,0
I would recommend this agent.
Goede begeleiding,professioneel contact,correcte afhandeling van het het gehele traject.Wij zijn zeer tevreden.
Expertise
8
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
10
Response from De Heus Makelaardij Hartelijk dank voor deze mooie beoordeling! Fijn om te horen dat jullie zo tevreden zijn over onze begeleiding en de afhandeling van het gehele traject. We kijken terug op een prettige samenwerking en bedanken jullie voor het vertrouwen in ons kantoor!
Report abuse
A Funda user
Lage Bergweg 41 79
10,0
I would recommend this agent.
Professioneel, persoonlijk en super snel! Het hele team van Makelaar De Heus staat altijd direct voor je klaar. Het contact is heel persoonlijk en vriendelijk. Ze reageren snel, hebben veel marktkennis en denken echt met je mee. De communicatie via hun eigen app (24/7 contact!) en het Move-systeem voor documenten werkt perfect. Tel daar een tot in de puntjes verzorgde woningpresentatie met professionele foto's op Funda bij op, en je hebt de ideale makelaar. Zeer tevreden!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from De Heus Makelaardij Hartelijk dank voor deze mooie beoordeling! Fijn dat jullie het contact en onze begeleiding zo prettig hebben ervaren. Daar zetten we ons als team iedere dag voor in. Bedankt voor het vertrouwen en de fijne samenwerking!
Report abuse
A Funda user
Anklaarseweg 396
10,0
I would recommend this agent.
Samen met De Heus voor de 3e maal een huis verkocht .( 4 huizen aangekocht met De Heus!) Jeroen en zijn team hebben veel kennis van de huidige huizenmarkt. Ze reageren snel,adequaat, en denken goed mee. 100% vertrouwen in dit bedrijf.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from De Heus Makelaardij Ontzettend bedankt voor deze mooie beoordeling en het vertrouwen dat jullie keer op keer in ons stellen! Het is heel fijn om jullie opnieuw te mogen begeleiden bij de aan- en verkoop van een woning. We waarderen de prettige samenwerking enorm en hopen jullie in de toekomst weer van dienst te mogen zijn!
Report abuse