Average review score

9,6

The average score is based on 93 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 93% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

M. Bakker
Meidoornlaan 13
10,0
I would recommend this agent.
Zoals Cliq zelf zegt: ze doen inderdaad, waar ze goed in zijn. Een topteam met passie. Dank voor alles.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from CLIQ makelaars b.v. Hartelijk dank voor deze fijne beoordeling en de prettige samenwerking!
Report abuse
A Funda user
Maria Austria erf 2
8,0
I would recommend this agent.
Het contact verliep soepel en professioneel Het was en is nog steeds heel gemoedelijk CLIQ makelaar is zeker een aanrader
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
8
Response from CLIQ makelaars b.v. Bedankt voor jullie goede beoordeling!
Report abuse
Yillie Tutum
Hornstraat 11
10,0
I would recommend this agent.
De makelaar was altijd goed bereikbaar, dacht actief mee en hield ons steeds op de hoogte van de ontwikkelingen. Dankzij de kennis van de markt en de professionele aanpak verliep alles soepel en succesvol.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from CLIQ makelaars b.v. Bedankt voor uw positieve review en de prettige samenwerking!
Report abuse
Frank Giesen
Bilderdijkstraat 75
9,0
I would recommend this agent.
Wij kijken met veel tevredenheid terug op de verkoop van ons huis via cliq makelaars. Vanaf het eerste contact tot aan de uiteindelijke verkoop zijn we uitstekend begeleid en ondersteund. Emile heeft ons met zijn kennis van de markt, heldere communicatie en deskundige advies uitstekend door het verkoopproces geleid. Dankzij zijn aanpak hadden we vertrouwen in elke stap van het traject. Een speciaal compliment voor Sacha, die ons waardevolle tips gaf over de styling en presentatie van de woning. Haar adviezen hebben er zeker aan bijgedragen dat ons huis optimaal werd gepresenteerd aan potentiële kopers. Ook Denise en Zita verdienen een groot compliment. Zij zorgden ervoor dat alles achter de schermen soepel verliep, hielden ons goed op de hoogte en stonden altijd klaar om vragen snel en vriendelijk te beantwoorden. Dankzij de inzet van het hele team is ons huis uiteindelijk boven verwachting verkocht. We hebben de samenwerking als professioneel, persoonlijk en betrokken ervaren en kunnen Cliq Makelaars van harte aanbevelen. Nogmaals bedankt, Emile, Sacha, Denise en Zita, voor jullie geweldige begeleiding en inzet!
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from CLIQ makelaars b.v. Hartelijk dank voor deze fijne beoordeling en de fijne samenwerking!
Report abuse
A Funda user
Oosterweg Noord 17
10,0
I would recommend this agent.
Wij zijn zeer tevreden met Cliq makelaars. Open en eerlijk en goed benaderbaar. Het hele team van Cliq makelaars denkt mee en is betrokken bij de verkoop van het huis. Heel fijn. Wij raden iedereen Cliq makelaars aan.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from CLIQ makelaars b.v. Hartelijk dank voor deze super beoordeling en de prettige samenwerking.
Report abuse