De Keizer makelaars Houten Logo

De Keizer makelaars Houten

When you fall in love, we keep calm!

Average review score

9,1

The average score is based on 95 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 91% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Brink 24
1,0
I would not recommend this agent.
Het contact was goed. Er zijn echter maar twee bezichtigingsdagen gepland en daarna moesten we al in onderhandeling, terwijl we nog drie maanden de tijd hadden. Achteraf vraag ik me af waarom er in ons geval niet de procedure van inschrijving is gebruikt. Maar goed, het huis was wel snel verkocht, dat is ook prettig. Maar mogelijk had er toch meer in gezeten. Wat veel vervelender was, is dat de makelaar op een achterbakse manier het koopcontract heeft gewijzigd zonder ons daarin te kennen. We kregen via whatsapp de vraag of we het contract wilden tekenen omdat er wat wijzigingen in de personalia waren, Echter later bleek dat er nogal ongunstige voorwaarden voor ons waren toegevoegd, die een aanmerkelijke schade betekenen, Daar kwamen we pas achter toen we met de koper in gesprek gingen over de over te nemen zaken. Het betrof een extra artikel van twee regels, die we kennelijk beiden in de informatiebrij over het hoofd hebben gezien. En die niet in het voorlopig contract stonden. En waar ook geen toelichting bij was i.t.t. de rest van de artikelen. Je vraagt je af, voor wie de makelaar eigenlijk aan het werk is geweest. Ik heb dit geval gemeld bij onze rechtsbijstandverzekering.
Read full review
Expertise
1
Service and guidance
1
Value for money
1
Local market affinity
1
Report abuse
A Funda user
Het Hout 39
9,8
I would recommend this agent.
Prettige makelaar die gevoel had bij het speciale karakter van onze woning in de Ecowijk in Houten. Wij zijn erg tevreden over de service en begeleiding bij het verkooptraject.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
9
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Standenland 5
10,0
I would recommend this agent.
Ik had al een zeer prettige ervaring met Anne Marie van Bentum van de Keizer makelaars bij het aankopen van mijn nieuwe woning, bij de verkoop heeft zij zich echter overtroffen! Verkoop was voor mij wat emotioneler en daardoor ook spannend. Anne Marie heeft me hierin goed geadviseerd en begeleid om tot een snelle verkoop voor een zeer goede prijs te komen. Het scenario ontvouwde zich precies zoals door Anne Marie geschetst, tot aan de laatste bieding 1 minuut voor verstrijken deadline aan toe. zelfs de te verwachten prijs was spot on!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Goudsbloem 14
8,5
I would recommend this agent.
Het grote manco was de aangenomen m2 die pas bij de opmeting duidelijk werden (terwijl meting ook niet 100% is). Plezierige begeleiding in de eindfase twijfelden we sterk over de prijsstelling. Tevreden. Huis verkocht en app gekocht.
Expertise
9
Service and guidance
8
Value for money
9
Local market affinity
8
Report abuse
A Funda user
Florijnslag 8
8,8
I would recommend this agent.
Contact met de makelaar verliep prima, prettig contact, zowel thuis, telefonisch, via de gezamenlijke app als op kantoor. Wat we wel lastig vonden, is dat er vraagtekens over bleven bij het energielabel, die naar onze mening met enkele kleine en correcte aanpassingen echt wel op A had gezeten. Uiteindelijk maakte dit niks uit voor de verkoop, gelukkig. Ook het opnemen van de styling en het nemen van de foto's ging naar onze mening wat onpersoonlijk. Wellicht is dit iets standaards, maar vonden wij niet altijd even vriendelijk. Het is net alsof je huis in een "onbewoond en onpersoonlijk Ikea-huis" veranderd móet worden. Gelukkig is het een advies, een leidraad waar wij ons redelijk aan gehouden hebben. Ook nam de fotograaf niet voldoende tijd om ook van de zolder 3D-foto's te nemen, wat wij wel een gemis vonden. Als je het anders wilde, moest je er extra voor betalen, terwijl dit gewoon standaard in het pakket zat. Uiteindelijk hadden we maar 6 bezichtigingen, wat echt een tegenvaller was. Na het beslissende bod kwam er tussendoor nog een kink in de kabel doordat een andere niet-NVM-makelaar buiten NVM-richtlijnen heel lelijk dwars ging zitten door een niet-legaal aanbod aan onze kopers te doen, waardoor onze kopers gingen twijfelen. Toen heeft onze verkoopmakelaar het echt goed voor ons opgenomen, in contact met die makelaar en onze kopers. Dat vonden wij heel fijn dat onze makelaar zo namens ons handelde. Dat het uiteindelijk toch zo snel verkocht is, maakt het gelukkig allemaal weer goed. Op die paar heikele punten na zijn we overall tevreden.
Read full review
Expertise
8
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Report abuse