ADOMU Logo

ADOMU

The no-nonsense real estate agent

Average review score

9,1

The average score is based on 4 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 37% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Buy reviews

A Funda user
Graaf Willem II laan 8
8,5
I would recommend this agent.
Annemarie is voor ons een fijn contact persoon. Altijd bereikbaar zelfs op momenten waarvan we dachten kan het nog wel.. toch stond ze klaar. Voor ons zeer goed bevallen en hebben een leuke samenwerking gehad.
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
10
Response from ADOMU Dank voor jullie mooie beoordeling! Ook ik heb onze samenwerking als positief ervaren en ben blij dat we voor jullie dit leuke huis hebben kunnen aankopen. Wens jullie vele gezonde en gelukkige jaren in Hoogmade.
Report abuse
Puetz and Zagara
West Havenstraat 5
10,0
I would recommend this agent.
Annemarie and Adomu were quick to reach out! Annemarie was very knowledgeable about Leiden, had great advice, and shepherded us through the process expertly. We found a perfect dream Dutch home in Leiden thanks to Annemarie. Highly recommended!
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
Isha Visser
Hoge Rijndijk 139
9,5
I would recommend this agent.
Met behulp van Annemarie van Adomu Makelaars binnen minder dan een maand (!!!) ons eerste huis aangekocht. Na de eerste bezichtiging was het raak. Met bloed zweet en tranen, maar Annemarie heeft ervoor gezorgd dat het is gelukt met een fantastische deal. Daar zijn wij haar enorm dankbaar voor. Ik zou haar aan iedereen aanraden!
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
9
Report abuse