Van der Horst Vastgoed Makelaars Logo

Van der Horst Vastgoed Makelaars

Call Send email

Average review score

9,4

The average score is based on 19 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 55% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Bosbes 7
10,0
I would recommend this agent.
We zijn door Jan van der Horst enorm goed geholpen bij de verkoop van onze woning. Voor de verkoop kregen we een transparant en goed onderbouwde uitleg voor de te kiezen strategie en vraagprijs. Tijdens de bezichtigingen werden we heel fijn op de hoogte gehouden over de kijkers en wat ze vonden van het huis. Met name het traject ná de biedingen verdient een groot compliment. Het verkoopproces verliep anders dan verwacht en zorgde bij ons voor de nodige spanning, maar de makelaar bleef rustig, bekeek elke stap zorgvuldig en handelde steeds met aandacht en overzicht. Naar ons toe was hij transparant, hield ons goed op de hoogte en wist ons rustig te houden op momenten dat de emoties opliepen. Naar de uiteindelijke kopers toe was hij duidelijk en helder over hoe het proces verliep en wat zij konden verwachten. Kortom: professioneel, betrokken en met veel oog voor zowel de zakelijke als de menselijke kant van het verkoopproces. We kijken met een goed gevoel terug op de samenwerking.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Van der Horst Vastgoed Makelaars Wat een prachtige beoordeling, heel erg bedankt! Duidelijke communicatie en transparantie vinden wij inderdaad heel belangrijk, goed om te horen dat jullie dit in onze samenwerking ook zo positief hebben mogen ervaren!
Report abuse
Mr. S. van Gemerden
Vlinderlaan 38
9,0
I would recommend this agent.
Verkoop is netjes verlopen. Als er bezichtigingen zijn geweest, geven ze snel feedback. Schakelen ook snel met de potentiele kopers. Al met al, erg positief.
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Report abuse
A Funda user
Lemelerberg 2
10,0
I would recommend this agent.
We hadden een zeer prettig en duidelijk contact. Wij zouden Jan zeer aanbevelen. Goede telefonische contacten met zijn secretaresse omtrent de gemaakte afspraken.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Van der Horst Vastgoed Makelaars Hartelijk dank voor deze prachtige beoordeling! Wij zijn hier ontzettend blij mee!
Report abuse
Mr. Walraven
Piccolopad 2
10,0
I would recommend this agent.
Absoluut een aanrader! We hebben via deze makelaar ons nieuwbouwhuis gekocht en omdat het contact zo fijn en soepel verliep hebben we ze ook ingeschakeld om ons oude huis te verkopen. Geen enkele spijt van gehad! Contact leggen gaat heel makkelijk en geen vraag is te gek. Dit was dit eerste keer dat we een huis verkochten maar dat het zo soepel zou gaan hadden we niet verwacht. Dat is ook grotendeels te danken aan hen. Jan en Lijdi: hartstikke bedankt voor alles!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Van der Horst Vastgoed Makelaars Wat een fantastische beoordeling! Heel erg bedankt en super dat jullie het zo hebben ervaren, heel blij mee!
Report abuse
A Funda user
Tingieterstraat 13
10,0
I would recommend this agent.
Hij heeft ons fantastisch geholpen! Hij is heel deskundig. Zelfs op zijn vrije dag was hij was hij er voor ons.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse