Dichtbij Makelaardij Logo

Dichtbij Makelaardij

With full confidence entering your new home!

Average review score

9,2

The average score is based on 84 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 90% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Mariniersweg 87
9,8
I would recommend this agent.
Onze makelaar Arjan Hoogenboom was zeer betrokken naar ons toe en nam steeds de tijd op die momenten dat wij een vraag of meerdere vragen hadden. Arjan kenmerkt zich als makelaar door professionele kennis en deskundigheid en dat geldt ook voor het gehele team van Dichtbij Makelaardij. Het menselijk contact met hen allen is door ons als prettig ervaren en heeft ons geholpen in een spanningsvolle periode die de verkoop van een huis nu eenmaal is. De fotograaf waar Arjan mee samenwerkt heeft mooie foto's van ons appartement gemaakt en ook dat heeft zeker bijgedragen aan de snelle verkoop.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
9
Local market affinity
10
Response from Dichtbij Makelaardij Dankjewel voor de mooie beoordeling!
Report abuse
A Funda user
Mariniersweg 87
9,8
I would recommend this agent.
Onze makelaar, Arjan Hoogenboom, heeft ons op een zeer persoonlijke manier optimaal begeleid tijdens het hele proces van de verkoop van ons appartement. Hij en zijn team waren steeds bereikbaar en hebben onze vragen altijd direct en vakkundig beantwoord. De vaste fotografe van Dichtbij Makelaardij heeft een werkelijk prachtige reportage van ons appartement gemaakt, die zeker heeft bijgedragen aan de snelle verkoop. Wij bevelen Dichtbij Makelaardij daarom van harte aan voor de ver- of aankoop van uw woning
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
9
Local market affinity
10
Response from Dichtbij Makelaardij Dankjewel voor jullie mooie beoordeling! We wensen jullie alvast veel woonplezier in jullie nieuwe woning!
Report abuse
A Funda user
Narcisveld 7
9,0
I would recommend this agent.
Van het begin tot eind alles soepel verlopen. Wederzijdse communicatie met makelaar zelf en het kantoor liep goed. Prima steun bij het invullen van diverse formulieren. Vriendelijk bedrijf, geen negatieve zaken kunnen vinden.
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from Dichtbij Makelaardij Hartelijk dank voor de mooie beoordeling!
Report abuse
corine ketelaar
Meester Marrestraat 58
8,0
I would recommend this agent.
Prettig samenwerking gehad en vlotte verkoop. Goed bereikbaar ook in het weekend! Foto rapportage van de woning en woningpresentatie was keurig.
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
8
Response from Dichtbij Makelaardij Dankjewel voor jullie mooie beoordeling!
Report abuse
A Funda user
Floris Burgwal 45
10,0
I would recommend this agent.
Ik ben zeer tevreden over de manier waarop mijn appartement door deze makelaar is verkocht. Vanaf het eerste contact voelde ik mij serieus genomen en goed begeleid. De communicatie was altijd duidelijk en vriendelijk, en ik kreeg snel antwoord op mijn vragen. De makelaar dacht mee, gaf professioneel advies en zorgde ervoor dat ik stap voor stap begreep hoe het verkoopproces verliep. Dankzij zijn inzet en deskundigheid is de verkoop soepel, snel en zonder zorgen verlopen. Ik waardeer zijn betrouwbaarheid en betrokkenheid, en kan hem zeker aanraden aan iedereen die een woning wil verkopen.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Dichtbij Makelaardij Bedankt voor je leuke reactie, wij waarderen het enorm!
Report abuse